Newsy

Julia Kamińska: Na planie „BrzydUli” poznałam dwie przyjaciółki. Spotykamy się we trójkę, chodzimy razem do kina i po zakończeniu zdjęć na pewno się to nie urwie

2022-04-13  |  06:32

Aktorka przekonuje, że w środowisku artystycznym zdarzają się szczere i prawdziwe przyjaźnie. Ona sama dzięki serialowi „BrzydUla” poznała dwie przyjaciółki – Monikę Fronczek i Paulinę Kondrak, z którymi z przyjemnością spędza czas również poza pracą. Nie ma między nimi zazdrości ani rywalizacji. Łączą je wspólne pasje, cieszą się nawzajem ze swoich sukcesów, uznania widzów i trochę żałują, że kończy się już ich wspólna przygoda na planie tej produkcji.

Na antenie TVN7 emitowany jest właśnie finałowy sezon „BrzydUli”. Za aktorami setki dni zdjęciowych, wiele emocji i wspomnień. Julia Kamińska podkreśla natomiast, że wraz z ostatnim klapsem na planie tej produkcji nie zakończą się pewne znajomości.

– Mam dobry kontakt właściwie ze wszystkimi z planu, więc jest to po prostu udana ekipa. Jest sporo wartościowych znajomości, ale moje najbliższe przyjaciółki, które poznałam na planie „BrzydUli”, to Monika Fronczek i Paulina Kondrak – mówi agencji Newseria Lifestyle Julia Kamińska.

Monika Fronczek wciela się w „BrzydUli” w rolę Ani Szymczyk. To dobry duch tego serialu, emanuje pozytywną energią i zawsze służy pomocą. Chętnie wspiera więc Ulę w jej małżeńskich problemach z Markiem, natomiast sama jest związana z Maciejem, przyjacielem tytułowej bohaterki z rodzinnej miejscowości. Aktorki poznały się jeszcze przed zdjęciami do tej produkcji. Choć na gruncie zawodowym jedna była dla drugiej konkurentką, to jak zapewnia Julia Kamińska, ta rywalizacja nie poróżniła ich.

– Monikę poznałam na castingu do pierwszej serii. Do samego końca ona również razem ze mną była brana pod uwagę do tytułowej roli. Z Moniką bardzo przyjaźnię się od wielu lat, a od tego sezonu również z Pauliną Kondrak. Spotykamy się we trójkę, chodzimy razem do kina i myślę, że jak skończymy zdjęcia, to na pewno to się nie przerwie – dodaje aktorka.

Paulina Kondrak z kolei gra w „BrzydUli” Bożenkę, niezwykle żywiołową księgową firmy Febo & Dobrzański. Nieco roztargniona bohaterka od razu skradła serca widzów. Julia Kamińska podkreśla, że ta aktorka jest niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą, nie tylko na ekranie, ale również w życiu prywatnym. Od razu połączyła je więc niesamowita nić porozumienia. Wszystkie panie nie ukrywają, że chciałyby się spotkać na planie kolejnej produkcji.

Czytaj także

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Handel

Rodzice zaczynają kompletować szkolną wyprawkę. Powrót jednego ucznia do szkoły będzie kosztował średnio 347 zł [DEPESZA]

Co piąty rodzic przeznaczy na wyprawkę dla dziecka od 400 do 500 zł, 16 proc. – powyżej tej kwoty – wynika z Barometru Providenta. Średnio powrót do szkoły jednego ucznia, według deklaracji badanych, będzie kosztował 347 zł. To tylko nieznacznie więcej niż rok temu, chociaż rodzice obawiają się wyższych cen. Największym obciążeniem dla budżetu będzie zakup nowych podręczników oraz ubrań. Z tego względu wielu rodziców rozkłada zakupy na kilka tygodni, by nie kumulować wydatków na przełomie sierpnia i września.

Edukacja

Rzeź Woli to jedna z najmniej znanych kart historii Powstania Warszawskiego. Powstaje nowy projekt edukacyjny w wirtualnej rzeczywistości

Rusza drugi etap rewitalizacji placu Męczenników Warszawskiej Woli. To jedno z ważniejszych miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, gdzie w sierpniu 1944 roku wymordowano mieszkańców Woli i Ochoty. Fundacja PGE i opiekujący się placem ojcowie redemptoryści stworzą tutaj ścieżkę edukacyjną z multimedialnymi lekcjami w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), dzięki czemu z wiedzą o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat łatwiej będzie dotrzeć do młodych odbiorców. Mimo wielu dekad prac badaczy szczegóły rzezi Woli nadal pozostają nieodkryte.

Partner serwisu