Newsy

Marta Wiśniewska: Moje dzieci są cudownymi osobami. Jestem z nich piekielnie dumna, ale nie wchodzę z butami w ich życie

2022-02-17  |  06:17

Tancerka zaznacza, że ma doskonały kontakt ze swoimi latoroślami i kibicuje im nie tylko w projektach, które podejmują, ale również w sferze prywatnej. Dzieci Mandaryny z małżeństwa z Michałem Wiśniewskim są już dorosłe. Na co dzień współpracują ze szkołami tańca prowadzonymi przez ich mamę, a dziewczyna dodatkowo marzy o studiach na kierunku malarstwo. Coraz bardziej interesują się nimi również media. Fabienne niedawno zachwyciła swoim wyglądem na studniówce, nic więc dziwnego, że jej zdjęcia zrobiły prawdziwą furorę na Instagramie i szybko obiegły portale plotkarskie. Dużą ciekawość budzi również związek Xaviera z siostrą znanego polskiego aktora.

Marta Wiśniewska przyznaje, że studniówka była bardzo ważnym wydarzeniem w życiu jej córki. Jej samej też udzieliły się emocje, bo zależało jej na tym, żeby Fabienne miała same dobre wrażenia i wspomnienia. Zadbała więc o to, by dziewczyna prezentowała się wyjątkowo.

Ja nie byłam na tej studniówce, nie śledziłam jej tam, nie bawiłam się razem z nią, po prostu odprowadziłam córkę na studniówkę i ją tam zostawiłam. Rodzicom pozwolono obejrzeć poloneza. Myślę, że w każdej szkole tak jest, a potem dzieci nam pomachały i powiedziały: nara. Natomiast jeszcze później, po studniówce, postanowiłyśmy się pobawić gdzieś w mieście, więc to było bardzo przyjemne. Zresztą to był dla niej wyjątkowy dzień, założyła sukienkę, pierwszy raz w życiu szpilki. Ja jestem bardzo dumna, bo przepięknie wyglądała. Po prostu jest cudowną osobą – mówi Marta Wiśniewska.

Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego to artystyczna dusza. Kocha taniec, ma znakomite poczucie rytmu, ale jej największą pasją jest malarstwo. Marzy więc o tym, by po maturze studiować w Akademii Sztuk Pięknych.

– Jej wielkim marzeniem jest to, żeby złożyć dobrą teczkę, która otworzy jej drzwi w różne miejsca, ale oczywiście bardzo by chciała dostać się na ASP. Na tym się skupia, ja trzymam za nią kciuki, wiadomo, jestem jej mamą, więc co mam powiedzieć. Dla mnie jest piekielnie utalentowana i ja po prostu umieram ze szczęścia. Jest też świetną tancerką i fajnie tańczy, zresztą pracuje razem ze mną jako tancerka, więc bardzo jej kibicuję – mówi piosenkarka.

Marta Wiśniewska jest bardzo dumna ze swoich dzieci, ponieważ mają swoje pasje, rozwijają talenty i wyrastają na wartościowych ludzi. Zapewnia też, że wspiera je w życiowych wyborach, doradza im, ale nigdy nie narzuca swojego zdania. Nie zamierza też wybierać im partnerów życiowych. Tymczasem media od jakiegoś czasu informują, że Xavier spotyka się z siostrą Sebastiana Fabijańskiego – Weroniką.

– Media interesują się związkami nie od dziś, natomiast ja dzieciakom bardzo kibicuję, oni są naprawdę cudowni, mają świetne podejście do życia. Wercia jest fantastyczna, zresztą też ze mną pracuje, jest choreografem, instruktorem w moich szkołach tańca i to jest fajne. Tam się poznali, bo Xavier też tańczy. Radzą sobie, chyba jest im przyjemnie, a ja nie lubię wchodzić ludziom z butami do życia, do domu, dlatego też nie chciałabym tutaj się wywnętrzać na ten temat. Natomiast bardzo im kibicuję i tyle – mówi Marta Wiśniewska.

Xavier Wiśniewski nagrywa również własną muzykę pod pseudonimem Wisniv. Najlepiej odnajduje się w rapie.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Film

Problemy społeczne

U młodych pacjentek rak piersi występuje rzadko, ale jest bardziej agresywny. Dla wielu z nich taka diagnoza brzmi jak wyrok

Liczba zachorowań na raka piersi w Polsce sukcesywnie wzrasta. Co roku taką diagnozę słyszy ok. 20 tys. kobiet. Pacjentki przed 30. rokiem życia stanowią niewielki odsetek chorych, ale w ich przypadku często nowotwór jest bardziej agresywny. To m.in. dlatego dla młodych kobiet, które są aktywne zawodowo, mają rodziny i dzieci bądź planują je mieć w przyszłości, taka diagnoza często brzmi jak wyrok. – Niektóre kobiety mają poczucie, że jak rozpoczną leczenie, to skończy im się życie, że nie będą mogły już realizować najprostszych ról społecznych. To nie jest prawdą – podkreśla psychoonkolog, dr Mariola Kosowicz. Lekarze wskazują, że metody leczenia raka piersi są już dziś na tyle zaawansowane, że ten nowotwór, o ile zostanie wcześnie wykryty, może być niemal w 100 proc. uleczalny.

Konsument

Ostatni dzień na złożenie deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Spóźnienie może skutkować grzywną

Właścicielom i zarządcom nieruchomości został już tylko jeden dzień, żeby złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków i wskazać w niej swoje źródło ogrzewania. Ci, którzy nie dopełnią tego obowiązku, muszą się liczyć z karą grzywny. Trzeba też pamiętać, że obowiązkiem zgłoszenia do CEEB są objęte wszystkie budynki – mieszkalne i niemieszkalne – wybudowane i oddane do użytkowania przed styczniem 2022 roku. 

Partner serwisu