Newsy

Mężczyźni polubili spodnie dresowe z niższym stanem od Agi Jensen

2013-10-29  |  09:25

Projektantka Agi Jensen zapowiada kolekcję, która zainspiruje, szczególnie mężczyzn, do zabawy modą. Ubrania mają być swobodne, w casualowym stylu. Obecnie największym hitem projektantki są kobiece płaszczyki z napami oraz dresowe spodnie z obniżonym stanem dla mężczyzn.

– Najchętniej kupowane są produkty, które właściwie mam przyjemność projektować od samego początku i muszę je powielać, ponieważ się dobrze sprzedają i ciągle chcą być noszone. Są to głównie moje płaszczyki z napami. Mają one wiele zastosowań, bo możne je według własnych upodobań stylizować. Klienci chętnie sięgają też po płaszcze z kapturami oraz sukienki z gumą, które zakrywają mankamenty figury – mówi Agi Jensen agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Hitem jest też sukienka-bokserka. Ten projekt doceniono również poza granicami Polski. Sukienkę od Agi Jensen można było podziwiać we włoskim wydaniu magazynu "Vogue". Projektantka, zachęcona wcześniejszymi sukcesami planuje kolejną kolekcję, w której nie zabraknie nowych propozycji dla mężczyzn. Projektantka uważa, że Polacy powoli otwierają się na modę i sięgają po oryginalniejsze modele ubrań.

– Ostatnio dużą popularnością cieszą się spodnie dresowe z obniżonym stanem. Wiem, że to jest taki przełom, bo panowie nie lubią być tacy "cosmopolitan", a tymi spodniami z obniżonym stanem coraz większa grupa odbiorców zaczęła się interesować – ocenia projektantka.

Młoda projektantka planuje w przyszłości przekonać Polaków do oryginalniejszych krojów. Jej kreacje noszą m.in. Natalia Kukulska, Edyta Herbuś i Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Katarzyna Pakosińska: Cieszę się, że miałam odwagę podjąć decyzję o rozstaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Rwało mnie już wtedy gdzie indziej

Kabareciarka przyznaje, że kiedy zaczęły się psuć relacje między nią a pozostałymi członkami Kabaretu Moralnego Niepokoju, to wtedy pojawiła się myśl, by opuścić grupę i zacząć się spełniać na innej płaszczyźnie zawodowej. Przekonuje też, że już wówczas miała w zanadrzu kilka ciekawych pomysłów na rozwój swojej kariery, a to tylko przyspieszyło decyzję o zerwaniu współpracy. I choć na początku trudno jej było się odnaleźć w nowej rzeczywistości, to z perspektywy czasu nie żałuje tamtego kroku. Z zapałem angażuje się w realizację nowych projektów, ale nie wyklucza, że jeszcze kiedyś znów zabłyśnie w kabarecie.

Media i PR

Wydawcy polskich mediów liczą na zmiany w przyjętej przez Sejm nowelizacji prawa autorskiego. Ruszają kolejne rozmowy z rządem

Polskie media apelują do polityków o zmiany w treści przyjętej przez Sejm nowelizacji ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nowe przepisy, które po trzech latach opóźnienia wdrażają unijną dyrektywę Digital Single Market, dają teoretycznie wydawcom i dziennikarzom prawo do uzyskiwania wynagrodzeń od tzw. big techów za korzystanie z ich utworów. W praktyce może być to jednak trudne do wyegzekwowania. Dlatego media domagają się wzmocnienia pozycji wydawców.  Tym bardziej że obie strony muszą same wynegocjować te wynagrodzenia. – Chcemy mechanizmu, który gwarantuje nam, że w przypadku przedłużania się negocjacji z big techami, wkroczy organ rządowy – tłumaczy Marek Frąckowiak, prezes Izby Wydawców Prasy. Wydawcy liczą, że niezbędne poprawki pojawią się na etapie prac w Senacie.

Psychologia

Luna: W moim życiu jest więcej momentów zwątpienia i bezradności niż szczęścia i ekscytacji. Tylko tego nie pokazuję na Instagramie

Wokalistka chce, by jej pierwszy singiel zaprezentowany po Eurowizji był symbolem wewnętrznego odrodzenia, nowego początku i nadziei, bo choć życie pełne jest upadków, to najważniejsze jest, by z każdej porażki wyciągnąć odpowiednie wnioski, zawsze walczyć o swoje szczęście i odnaleźć w sobie siłę do działania. „Alive” to pełne emocji, intymne wyznanie Luny, ukazujące jej wewnętrzną walkę z wątpliwościami i przytłaczającymi myślami. Utwór opowiada o stanie zawieszenia między dwoma światami – rzeczywistym, pełnym wyzwań i wyimaginowanym, gdzie można znaleźć chwilowe ukojenie.