Mówi: | DJ Adamus |
Funkcja: | DJ, producent muzyczny |
DJ Adamus w tym roku chce wydać trzy nowe single
Artysta nie zamierza nagrywać nowej płyty. W tym roku chce się skupić na wydaniu trzech singli, nad którymi już pracuje. Do współpracy zaprosił Annę Montgomery, znaną w Polsce z kawałka „Turn me on”. DJ Adamus marzy o nakręceniu teledysku do ich wspólnego utworu w Kalifornii.
Ostatnia płyta DJ Adamusa ukazała się w grudniu 2015 roku. Od tego czasu artysta wydał tylko jeden singiel w 2016 roku, skupił się natomiast na pisaniu książki biograficznej. Na początku 2017 roku miała miejsce premiera jego nowego kawałka zatytułowanego „Keep love together”. Piosenka została nagrana z Patrycją „Mali” Malinowską, w nakręconym na Ibizie teledysku wystąpiła natomiast Ola Ciupa. DJ Adamus twierdzi, że jest to najbardziej dopieszczony utwór w całej jego muzycznej karierze.
– Ten kawałek został nagrany już ponad półtora roku temu i każdy drobny szczegół poprawiałem przez te półtora roku – mówi artysta agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
„Keep Love Together” to kompozycja z 1995 roku, nagrana przez brytyjską grupę Love to Infinity. DJ Adamus wspomina, że płytę winylową z tym utworem kupił w promocji za kilka złotych. Do dziś znajduje się ona w jego zbiorach. Artysta już w momencie zakupu wiedział, że w przyszłości chciałby nagrać tę piosenkę w swojej własnej aranżacji.
– Po 21 latach powstała moja nowa wersja tego utworu. Po to spełnia się marzenie, po to się żyje, żeby robić takie dziwne rzeczy – mówi DJ Adamus.
Artysta już pracuje nad kolejnymi singlami. W tym roku zamierza wydać trzy nowe kawałki, nie planuje natomiast nagrywania kolejnej płyty. Uważa, że w dzisiejszych czasach krążek nie jest tak istotny, jak jeszcze kilka lat temu. Do współpracy przy trzecim planowanym singlu zaprosił Annę Montgomery, amerykańską wokalistkę, polskiej publiczności znaną z kawałka „Turn me on” promującego film „Sala samobójców”.
– Utwór będzie się nazywał „California sun” i marzenie jest takie, żeby nakręcić teledysk w Kalifornii – mówi DJ Adamus.
Muzyk zamierza również zorganizować kolejną edycję Ibiza Camp On. Twierdzi, że Ibiza jest wspaniałym miejscem, gdzie fantastycznie spędza się czas, zarówno na plażach, jak i na imprezach. Jego zdaniem raz w roku trzeba się tam wybrać.
Czytaj także
- 2025-04-09: Jeszcze większe wsparcie dla konkurencyjności i rozwoju polskiej gospodarki. BGK prezentuje nową strategię
- 2025-04-14: Marta Wiśniewska: Ludzie czekali na nowy kawałek takiej kolorowej Mandaryny. Jestem mądrzejsza i silniejsza niż kiedyś
- 2025-04-03: Marta Wiśniewska: Czuję, że świat się o mnie upomniał, dlatego wracam na scenę. Z wielką chęcią zostałabym też piątym jurorem w „You Can Dance”
- 2025-04-04: Dziś premiera drugiego albumu Wiktora Dyduły. „Serwuję dużą gamę najróżniejszych emocji”
- 2025-03-28: Enea zapowiada kolejne zielone inwestycje. Do 2035 roku chce mieć prawie 5 GW mocy zainstalowanej w OZE
- 2025-03-19: Kajra: Sławomir zaskakuje mnie i totalnie zachwyca każdym utworem. Jego teksty i muzyka są zupełnie na innym poziomie
- 2025-03-26: Patricia Kazadi: To będzie bardzo pracowita wiosna. Pracuję nad własną muzyką
- 2025-03-13: Patricia Kazadi: Maciek Rock jest dla mnie ogromną inspiracją. Uczę się od mistrza
- 2025-03-24: Julia Kamińska: Materiał z mojej debiutanckiej płyty jest kontrowersyjny i raczej ciężki, ale ludzie chcą tego słuchać
- 2025-02-17: K. Śmiszek: Działania USA to atak na sądownictwo międzynarodowe. To zagrożenie dla praw ofiar zbrodni wojennych
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.