Newsy

Magda Steczkowska kończy pracę nad nową płytą. Jeszcze we wrześniu premiera singla z Kubą Molędą

2015-09-22  |  06:45
Play
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Remaining Time -0:00
Stream Type LIVE
Loaded: 0%
Progress: 0%
00:00
Fullscreen
00:00
Mute
Playback Rate
1

    Na przełomie października i listopada ukaże się nowa płyta Magdy Steczkowskiej. Wokalistka zdradza, że album jest już na ukończeniu. Będzie utrzymany w klimacie pop i znajdą się na nim zarówno nastrojowe ballady, jak i utwory szybko wpadające w ucho. Nie zabraknie także artystycznych zaskoczeń. Tytuł płyty nie jest jeszcze znany.

    Tytuł to jest ostatnia rzecz, o której myślę, on po prostu zawsze przychodzi sam, ale jeszcze nie przyszedł, więc czekam, aż przyjdzie. Jestem już na ostatniej prostej – mówi Magda Steczkowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

    Płyta jest owocem współpracy Magdy Steczkowskiej z innymi muzykami, kompozytorami i autorami tekstów, m.in. z Markiem Kościkiewiczem i Januszem Onufrowiczem. Niebawem będzie można posłuchać pierwszego singla, nagranego w duecie z wokalistą drugiej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

    Kubę Molendę po prostu uwielbiam. Jego głos jest po prostu fantastyczny. Piosenkę tę specjalnie dla nas napisał Marek Kościkiewicz. Ach, coś wspaniałego, naprawdę nie mogę się doczekać – mówi Magda Steczkowska.

    Wokalistka przyznaje, że dużo teraz dzieje się w jej życiu zawodowym. Poza intensywną pracą w studiu nagraniowym, piosenkarka jest również trenerem śpiewu w nowym muzycznym show TVN-u „Aplauz, aplauz!”. Jak sama przyznaje, dzielenie tych obowiązków z wychowywaniem trzech córek to nie lada wyzwanie.

    Dwoję się i troję, ale daję radę. Nie takie rzeczy się robiło i się udawało, więc i tym razem na pewno się uda pogodzić to wszystko. To, co jest najważniejsze, to moje życie rodzinne, moje córki, moja Michalinka poszła właśnie do pierwszej klasy – podkreśla Magda Steczkowska.

    Magda Steczkowska ma na swoim koncie trzy płyty nagrane z zespołem Indigo: „Ultrakolor” (2003), „Cuda” (2009) i „Pełnia” (2012). Jako muzyk sesyjny ma również swój udział na płytach Justyny Steczkowskiej i Grzegorza Turnaua.

    Czytaj także

    Kalendarium

    Więcej ważnych informacji

    Jedynka Newserii

    Jedynka Newserii

    Muzyka

    Muzyka

    Jeden Osiem L: Przygotowaliśmy nową aranżację utworu „Jak zapomnieć”. Ten przebój śpiewają z nami już kolejne pokolenia

    Zespół Jeden Osiem L wystąpi w sobotnim koncercie „Gdzie się podziały tamte prywatki” w ramach Polsat Hit Festiwal. Muzycy cieszą się, że po blisko 20 latach wracają do sopockiego amfiteatru i mają nadzieję, że nowa aranżacja przeboju „Jak zapomnieć” przypadnie do gustu odbiorcom. Łukasz Wółkiewicz i Krzysztof Bączek zdradzają, że poza udziałem w tym wydarzeniu wybiorą się także na spacer po ulubionych miejscach w Sopocie.

    Farmacja

    Statystyki dotyczące otyłości coraz bardziej niepokojące. Niewielki odsetek chorych podejmuje leczenie

    Otyłość generuje gigantyczne koszty zdrowotne i ekonomiczne. Ma to odzwierciedlenie zarówno w wydatkach systemu ochrony zdrowia związanych z leczeniem czy hospitalizacją, jak i kosztach bezpośrednich związanych ze spadkiem produktywności w pracy. W dodatku z otyłością powiązanych jest ok. 200 innych chorób – podkreślają eksperci przy okazji Europejskiego Dnia Walki z Otyłością. Możliwości leczenia otyłości jest coraz więcej, ale pacjenci wciąż za rzadko zgłaszają się po pomoc.

    Nasza strona używa cookies między innymi w celu gromadzenia statystyk oraz prawidłowego funkcjonowania serwisu. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przegladarki oznacza, że ciasteczka będa zapisywane na Twoim urządzeniu. Pamietaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Kliknij tutaj aby zamknąć