Newsy

Pascal Brodnicki: moja żona wydała już piątą książkę. Ma talent do przekonywania do zdrowego jedzenia

2017-11-17  |  06:46

Znany kucharz przyznaje, że wraz z żoną – Agnieszką Mielczarek, stanowią niezwykle zgrany duet. Są szczęśliwym małżeństwem, mają wspólne pasje i kibicują sobie w kolejnych wyzwaniach zawodowych. Pascal Brodnicki jest dumny z tego, że internetowy kanał jego partnerki poświęcony zdrowemu odżywianiu cieszy się tak dużą popularnością, a jej poradniki wciąż zyskują nowych czytelników.

Agnieszka Mielczarek jest z zawodu coachem zdrowego odżywiania. Pascal Brodnicki bardzo docenia to, że jego żona ma podobne zainteresowania i wie, jak dobrze gotować, co więcej – wiedzą tą umiejętnie dzieli się z innymi. „Zespół, team, rodzina, miłość!” takie motto przyświeca ich związkowi.  Oboje dzielą kulinarną pasję i mają starannie wybrane życiowe priorytety.

– Bardzo się cieszę, że moja żona wydała już piątą książkę – „Detoks dla opornych”. Dzięki jej kanałowi, który nazywa się „Agnieszka Mielczarek –  jedz inaczej” widzimy, że ona też ma talent do przekonywania do zdrowego jedzenia. Jej kanał pokazuje proste, szybkie przepisy wegetariańskie, żeby mieć świadomość, że jesteśmy tym co jemy, że wszystkie te warzywa, przyprawy i owoce powodują, że inaczej się czujemy – mówi agencji Newseria Pascal Brodnicki, kucharz.

Brodnicki przyznaje, że jego żona jest niezwykle charyzmatyczna, pracowita i wytrwale dąży do celu. On sam nie zamierza jej więc ograniczać, wręcz przeciwnie – zachęca do kolejnych aktywności.

– Nie jestem zazdrosny, dlaczego mam być zazdrosny o jej sukcesy? Ja się z nich bardzo cieszę – mówi Pascal Brodnicki.

Pascal Brodnicki i Agnieszka Mielczarek przez długi czas ukrywali swoje uczucie, oficjalnie łączyły ich tylko sprawy zawodowe – narzeczona została bowiem menadżerką znanego kucharza. Prywatnie para wychowuje 9-letniego synka Leo.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Dorośli nie umieją rozmawiać o dojrzewaniu ze swoimi dziećmi. Młodzi czerpią wiedzę głównie z internetu

Dojrzewanie i to, co w tym okresie dzieje się z ciałem i emocjami, to w wielu polskich domach wciąż temat tabu. Nawet jeśli rodzice i opiekunowie podejmują temat, to często się okazuje, że nie za bardzo wiedzą, jak mają o tym rozmawiać ze swoimi dziećmi. Młodzi najczęściej szukają odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości w internecie, jednak nie zawsze są to jakościowe treści, zgodne z aktualną wiedzą i pochodzące od wykwalifikowanych ekspertów. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie znajdą bezpieczną wiedzę na temat wszystkiego, co się dzieje w ich ciele, głowie i duszy w tak ważnym momencie w ich życiu – mówi Olga Kwiecińska, założycielka i pomysłodawczyni Cześć Ciało.

Media

Robert El Gendy: Z Klaudią Carlos jesteśmy różni charakterologicznie, ale doskonale się uzupełniamy. Jak mam słabszy dzień, to ona przejmuje kontrolę nad rozmową lub odwrotnie

Nowi gospodarze TVP2 nie mogą się nachwalić zarówno atmosfery, jaka panuje w TVP, jak i siebie nawzajem. Robert El Gendy bardzo się cieszy z tego, że może prowadzić „Pytanie na śniadanie” z Klaudią Carlos i przekonuje, że ich duet ma duży potencjał. Na wizji doskonale się dogadują i uzupełniają, a poza kamerami  mają wiele wspólnych tematów do rozmów.

Prawo

Świadomość społeczna na temat ryzyka publikowania wizerunków dzieci w internecie nadal bardzo niska. UODO apeluje o ostrożność

Kilkaset milionów zdjęć codziennie jest publikowanych w internecie, wśród nich wiele z udziałem dzieci. Zdjęcia i wideo zamieszczają zarówno rodzice, jak i placówki oświatowe, do których dzieci uczęszczają. Materiały te, bez względu na to, z jaką intencją są publikowane, mogą trafić w niepowołane ręce i posłużyć do ataku hejterskiego na dzieci, kradzieży ich cyfrowej tożsamości, a nawet zostać wykorzystane przez osoby o skłonnościach pedofilskich. Podkreślają to eksperci UODO i Fundacji Orange w poradniku skierowanym do osób pracujących w placówkach i organizacjach działających na rzecz dzieci.