Newsy

Klaudia Halejcio planuje urlop na Dominikanie: przydałoby się naładować baterie, bo czasami jest bardzo intensywnie

2015-06-02  |  07:05

Klaudia Halejcio przyznaje, że po intensywnym sezonie zawodowym potrzebuje czasu na zregenerowanie sił, pełny luz i odpoczynek. Trudno jest jej jednak z dużym wyprzedzeniem planować urlop za granicą, bo często w ostatniej chwili dochodzą nowe obowiązki i musi rezygnować z wyjazdu. Aktorka ma jednak nadzieję, że najbliższe wakacyjne plany dojdą do skutku.

Planuję polecieć na Dominikanę, może mi się uda. Trzymam za to kciuki. Przydałoby się naładować baterie, bo czasami jest tak bardzo intensywnie, że potrzeba takiego odpoczynku – mówi Klaudia Halejcio agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Klaudia Halejcio przyznaje, że ze względu na liczne zobowiązania zawodowe musi tak planować urlop, żeby nie kolidował z pracą i szkołą, a to nie jest łatwe zadanie.

Mam bardzo dużo rzeczy na głowie, studia, obowiązki zawodowe, więc naprawdę czasami jest trudno wygospodarować taki tydzień na wakacje. Parę razy w roku planuję wakacje, wykupuję lot, zbieram paczkę znajomych i nagle coś mi się znów przesuwa, i okazuje się, że jestem jedyną osobą, która nie może polecieć – mówi aktorka.

Aktorka bardzo żałuje, że nie udało jej się zrealizować wszystkich dotychczasowych wakacyjnych planów i nie mogła zobaczyć wielu atrakcyjnych miejsc.

– Na przykład ostatnio miałam lecieć ze znajomymi na 10 dni do Dubaju, wykupiłam już wszystko, oni polecieli zwiedzać, a ja zostałam. Miesiąc temu miałam lecieć na Karaiby, ale zaważył jeden dzień zdjęciowy, ostatni w serii, którego nie dało się przesunąć, bo musieliśmy zrobić dokrętki, więc mój wyjazd legł w gruzach – wspomina Klaudia Halejcio.

Halejcio tłumaczy, że dużo łatwiej jest jej zorganizować kilkudniowy wypoczynek w Polsce. Aktorka ma w kraju ulubione miejsca, do których wraca w każdej wolnej chwili.

Zawsze wyjeżdżam na parę dni na Mazury, zawsze jestem w Krakowie, np. na weekend. To są takie wakacje, które mogę sobie zaplanować w każdej chwili, kiedy patrzę na swój kalendarz i widzę, że mam 3 dni wolnego. Dzwonię wtedy po znajomych i pytam, kto ma ochotę gdzieś pojechać, i wtedy taki urlop się znajduje – mówi Halejcio.

Aktora podkreśla, że potrzebuje odpoczynku, bo najbliższy sezon będzie również intensywny i pracowity. Grafik zawodowy już wypełniony jest po brzegi.

Będzie premiera nowego spektaklu, pod koniec wakacji ruszamy z próbami. Będziemy jeździć po całej Polsce i za granicę. Nie mogę za dużo powiedzieć, ale to będzie taki sezon bardzo teatralny, z czego się bardzo cieszę, bo to jest coś, co pozwala mi się rozwijać. Zauważyłam, że rok spędzony w teatrze naprawdę dużo mi  dał i jestem z tego powodu przeszczęśliwa  – dodaje aktorka.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Transport

Polska drugim największym rynkiem dla Mercedesa-Maybacha w Europie. Liczba zamówień na nowego kabrioleta SL 680 wskazuje na duże zainteresowanie klientów

W Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się polska premiera najnowszego modelu Mercedes-Maybach – SL 680 Monogram Series. To najbardziej sportowy Maybach w historii. – Liczba zamówień składanych w systemie wskazuje, że premierowe auto cieszy się dużym zainteresowaniem klientów – podkreślają przedstawiciele marki. Polska jest drugim największym rynkiem dla luksusowych samochodów Maybacha w Europie.

Handel

Polacy przerzucają się na piwa bezalkoholowe. Segment rośnie o 17 proc., podczas gdy cały rynek piwa się kurczy

Rynek piwa skurczył się w 2024 roku o prawie 2 proc. To m.in. efekt wzrostu średniej ceny tego alkoholu, która jest dziś o ponad 40 proc. wyższa niż w 2019 roku. Na tle rynku zdecydowanie wyróżnia się segment bezalkoholowy, który wolumenowo i wartościowo rośnie o ok. 17 proc. w ujęciu rocznym. – Ten segment, wart 1,7 mld zł, jest nadzieją na poprawę wyników branży piwowarskiej – ocenia Igor Tikhonov, prezes Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie. I podkreśla, że rynek pozostaje pod presją rosnących kosztów produkcji i zmian legislacyjnych.