Newsy

Tom Grabowski: W programie „40 kontra 20” można znaleźć miłość. Daje okazję do poznania wielu wspaniałych kobiet

2022-04-12  |  06:21

Do programu „40 kontra 20” Tom Grabowski poszedł z nadzieją, że znajdzie w nim swoją drugą połowę. Jak przyznaje, był spragniony miłości i dlatego też postanowił skorzystać z okazji do poznania kilkunastu interesujących kobiet w różnym wieku. Mężczyzna zapewnia, że metryka się nie liczy, jego serce skradnie ta kobieta, która po prostu będzie miała w sobie wewnętrzny urok.

Tom Grabowski to jeden z dwóch singli, którzy pojawią się w drugiej edycji randkowego show „40 kontra 20”. Mężczyzna nie musiał się długo zastanawiać, dlaczego warto wziąć udział właśnie w takim programie.

– Jeżeli jesteś singlem i szukasz miłości, a ten program dawał ci taką okazję do poznania tylu wspaniałych kobiet i do znalezienia miłości swojego życia, jak można było nie skorzystać? – mówi agencji Newseria Lifestyle Tom Grabowski.

Jego zdaniem miłość można znaleźć w każdym miejscu, bo jeśli między dwiema osobami naprawdę zaiskrzy, to ani okoliczności, ani otoczenie nie mają znaczenia. Tym samym uczestnik programu „40 kontra 20” przekonuje, że w takim telewizyjnym show również jest szansa na poznanie wartościowej kobiety. Kiedy zamieszkali w luksusowej willi na Krecie, wcale nie przeszkadzały mu kamery i światła jupiterów, skupił się bowiem na realizowaniu swojego celu i zaimponowaniu kobietom, które poznał.

– Oczywiście, że w takim programie można znaleźć miłość, kilkadziesiąt dni razem, 24 godziny na dobę. Z miłością jest tak, że kogoś poznajesz i od razu klika, od razu jest chemia. Spędziliśmy razem dużo czasu i choć było bardzo dużo kamer, to ja przyzwyczaiłem się do nich chyba po pięciu minutach. Później ich już nie widziałem i nie czułem – mówi Tom Grabowski.  

Jak zaznacza, nie szuka kobiety wedle jakiegoś klucza. Nie zakłada z góry, jaka to konkretnie musi być osoba. Wygląd ma drugorzędne znaczenie, najważniejszy jest charakter i wyjątkowa nić porozumienia.

– Nie mam ściśle określonego ideału, musi być oczywiście to najważniejsze, ta chemia. Ale na pewno to musi być inteligentna, mądra, fajna, z dobrym sercem osoba – dodaje uczestnik programu.

Tom Grabowski jest właścicielem agencji nieruchomości i aktorem reklamowym. Ma także doświadczenie w modelingu i z sukcesami startował w konkursach na Mistera Polski. O względy kobiet będzie walczył z Tomkiem Zarzyckim, Misterem Polski z 2018 roku.

Program „40 kontra 20” będzie miał premierę późną wiosną na antenie TVN7.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Film

Problemy społeczne

U młodych pacjentek rak piersi występuje rzadko, ale jest bardziej agresywny. Dla wielu z nich taka diagnoza brzmi jak wyrok

Liczba zachorowań na raka piersi w Polsce sukcesywnie wzrasta. Co roku taką diagnozę słyszy ok. 20 tys. kobiet. Pacjentki przed 30. rokiem życia stanowią niewielki odsetek chorych, ale w ich przypadku często nowotwór jest bardziej agresywny. To m.in. dlatego dla młodych kobiet, które są aktywne zawodowo, mają rodziny i dzieci bądź planują je mieć w przyszłości, taka diagnoza często brzmi jak wyrok. – Niektóre kobiety mają poczucie, że jak rozpoczną leczenie, to skończy im się życie, że nie będą mogły już realizować najprostszych ról społecznych. To nie jest prawdą – podkreśla psychoonkolog, dr Mariola Kosowicz. Lekarze wskazują, że metody leczenia raka piersi są już dziś na tyle zaawansowane, że ten nowotwór, o ile zostanie wcześnie wykryty, może być niemal w 100 proc. uleczalny.

Konsument

Ostatni dzień na złożenie deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Spóźnienie może skutkować grzywną

Właścicielom i zarządcom nieruchomości został już tylko jeden dzień, żeby złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków i wskazać w niej swoje źródło ogrzewania. Ci, którzy nie dopełnią tego obowiązku, muszą się liczyć z karą grzywny. Trzeba też pamiętać, że obowiązkiem zgłoszenia do CEEB są objęte wszystkie budynki – mieszkalne i niemieszkalne – wybudowane i oddane do użytkowania przed styczniem 2022 roku. 

Partner serwisu