Mówi: | Tom Grabowski |
Funkcja: | uczestnik programu „40 kontra 20” |
Tom Grabowski: W programie „40 kontra 20” można znaleźć miłość. Daje okazję do poznania wielu wspaniałych kobiet
Do programu „40 kontra 20” Tom Grabowski poszedł z nadzieją, że znajdzie w nim swoją drugą połowę. Jak przyznaje, był spragniony miłości i dlatego też postanowił skorzystać z okazji do poznania kilkunastu interesujących kobiet w różnym wieku. Mężczyzna zapewnia, że metryka się nie liczy, jego serce skradnie ta kobieta, która po prostu będzie miała w sobie wewnętrzny urok.
Tom Grabowski to jeden z dwóch singli, którzy pojawią się w drugiej edycji randkowego show „40 kontra 20”. Mężczyzna nie musiał się długo zastanawiać, dlaczego warto wziąć udział właśnie w takim programie.
– Jeżeli jesteś singlem i szukasz miłości, a ten program dawał ci taką okazję do poznania tylu wspaniałych kobiet i do znalezienia miłości swojego życia, jak można było nie skorzystać? – mówi agencji Newseria Lifestyle Tom Grabowski.
Jego zdaniem miłość można znaleźć w każdym miejscu, bo jeśli między dwiema osobami naprawdę zaiskrzy, to ani okoliczności, ani otoczenie nie mają znaczenia. Tym samym uczestnik programu „40 kontra 20” przekonuje, że w takim telewizyjnym show również jest szansa na poznanie wartościowej kobiety. Kiedy zamieszkali w luksusowej willi na Krecie, wcale nie przeszkadzały mu kamery i światła jupiterów, skupił się bowiem na realizowaniu swojego celu i zaimponowaniu kobietom, które poznał.
– Oczywiście, że w takim programie można znaleźć miłość, kilkadziesiąt dni razem, 24 godziny na dobę. Z miłością jest tak, że kogoś poznajesz i od razu klika, od razu jest chemia. Spędziliśmy razem dużo czasu i choć było bardzo dużo kamer, to ja przyzwyczaiłem się do nich chyba po pięciu minutach. Później ich już nie widziałem i nie czułem – mówi Tom Grabowski.
Jak zaznacza, nie szuka kobiety wedle jakiegoś klucza. Nie zakłada z góry, jaka to konkretnie musi być osoba. Wygląd ma drugorzędne znaczenie, najważniejszy jest charakter i wyjątkowa nić porozumienia.
– Nie mam ściśle określonego ideału, musi być oczywiście to najważniejsze, ta chemia. Ale na pewno to musi być inteligentna, mądra, fajna, z dobrym sercem osoba – dodaje uczestnik programu.
Tom Grabowski jest właścicielem agencji nieruchomości i aktorem reklamowym. Ma także doświadczenie w modelingu i z sukcesami startował w konkursach na Mistera Polski. O względy kobiet będzie walczył z Tomkiem Zarzyckim, Misterem Polski z 2018 roku.
Program „40 kontra 20” będzie miał premierę późną wiosną na antenie TVN7.
Czytaj także
- 2022-12-16: Fundusze unijne wywołały boom inwestycyjny w Polsce Wschodniej. Duża część wsparcia trafiła na nowe drogi i transport publiczny
- 2022-12-19: Finansowy zastrzyk dla początkujących start-upów może otwierać drogę do ich szybkiego rozwoju. Milionowe przychody są możliwe do osiągnięcia w ciągu kilku lat
- 2022-11-09: Mimo kumulacji kryzysów samorządy nie rezygnują z inwestycji. Największe środki przeznaczają na drogi
- 2022-11-16: Przyszłoroczne budżety samorządów będą jednymi z najtrudniejszych w ostatnich latach. Lokalne władze szukają oszczędności i dodatkowych wpływów
- 2022-11-29: Natalia Jakuła: Uwielbiam połączenie stylu sportowego i eleganckiego. Jest to bardzo kobiece, wygodne i nareszcie modne
- 2022-12-06: Sandra Dorsz: W „Top Model” byliśmy naciskani, że musimy coś zrobić i koniec kropka. A przecież w modelingu zawsze możesz powiedzieć „tak” lub „nie”
- 2022-11-07: Budowana z Koreańczykami elektrownia jądrowa ma być uzupełnieniem rządowego programu realizowanego z USA. Rozważane są kolejne atomowe projekty
- 2022-10-24: Sieć sklepów Pepco się zmienia. Do końca przyszłego roku zmodernizuje 1,8 tys. placówek
- 2022-10-20: Żaklina Ta Dinh: Z „Perfect Picture” odpadłam tuż przed sesją podwodną. To jest ciężkie zadanie i szczęście w nieszczęściu, że nie musiałam tego robić
- 2022-11-02: Uczestnicy „Perfect Picture”: Nauczyliśmy się w tym programie robienia dobrych zdjęć i przełamaliśmy dużo lęków. Wychodzimy silniejsi i pełni pasji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Bankowość

1/3 małych firm w Polsce prowadzą kobiety. Do przejścia na swoje skłania je przede wszystkim chęć niezależności
Potrzeba niezależności, chęć pracy na własnych zasadach i zdobycia większej swobody oraz większe możliwości samorozwoju – to główne czynniki, które skłaniają kobiety do zakładania własnych biznesów – pokazuje raport „Siła przedsiębiorczyń”, opracowany przez Nest Bank i Fundację Kobiety e-biznesu. Wynika z niego również, że kobiety biorą na siebie większość zadań w ramach prowadzenia swojej firmy i finansują ją głównie z oszczędności. – Kobiety, które już prowadzą swoją działalność, bardzo dbają o płynność finansową, są ostrożne. Z tego względu potrzeba zewnętrznego finansowania nie jest wśród nich duża – mówi dr Karolina Mitraszewska, wiceprezeska zarządu Nest Banku.
Prawo
Problem mobbingu w Polsce wciąż narasta. Osoby stosujące przemoc w pracy często pozostają bezkarne

Z ubiegłorocznych badań UCE Research i platformy ePsycholodzy.pl wynika, że 40 proc. pracowników zetknęło się z sytuacją o charakterze mobbingowym w poprzedzającym badanie półroczu. Choć to mniej niż odsetek osób wskazujących na brak takich form przemocy w miejscu pracy, to jednak wielu pracowników nie potrafi odróżnić, co można określić jako mobbing, a co nie. Problem w polskich firmach wciąż narasta i może mieć poważne konsekwencje. Tym bardziej że osoby mobbingujące często pozostają bezkarne.
Konsument
Chorowanie podczas urlopu za granicą może być bardzo kosztowne. Podstawowa wizyta u lekarza w USA to koszt ok. 200 dolarów

Stany Zjednoczone należą do najdroższych państw pod względem opieki medycznej. – Podstawowa wizyta lekarska to koszt około 200 dol., prosty zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego to ok. 1,5 tys. dol. Jeśli hospitalizacja jest dłuższa albo leczenie bardziej skomplikowane, te koszty mogą w przeliczeniu sięgnąć nawet kilkuset tysięcy złotych – mówi ekspert Compensy Andrzej Paduszyński. Z wysokimi kosztami muszą się liczyć także podróżujący do Kanady czy Japonii, ale także bliższy wyjazd – do jednego z krajów UE – może słono kosztować w przypadku nagłej choroby czy choćby urazu na stoku.