Mówi: | Weronika Książkiewicz |
Funkcja: | aktorka |
Weronika Książkiewicz nie poddałaby się zabiegom chirurgii plastycznej dla ukochanego mężczyzny
Oczekiwanie ze strony partnera związane z przeprowadzeniem zabiegów chirurgii plastycznej byłoby dla Weroniki Książkiewicz równoznaczne z zerwaniem związku. Aktorka nie jest jednak przeciwna ingerencji chirurga lub lekarza medycyny estetycznej. Poddanie się zabiegom uzależnia jednak wyłącznie od własnego samopoczucia w przyszłości.
Weronika Książkiewicz nie jest przeciwniczką poprawiania urody w gabinetach medycyny estetycznej. Uważa jednak, że zabiegom tego typu należy się poddawać rozsądnie i z umiarem.
– To nie o to chodzi, żeby robić coś na siłę, udawać dwudziestolatkę. mając 55 lat – mówi Weronika Książkiewicz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Aktorka twierdzi, że nie podobają jej się popularne zwłaszcza wśród gwiazd zbyt duże biusty i przesadnie wydęte usta. Nie wie, czy sama poddałaby się tego typu zabiegom – uzależnia to od swojego samopoczucia w starszym wieku i stopnia pogodzenia z samą sobą.
– Jeżeli będę tak wewnętrznie spokojna, jak jestem teraz, i szczęśliwa i będę widziała swoje wewnętrzne piękno odbite np. w oczach jakiegoś mężczyzny, to myślę, że absolutnie nie będę tego potrzebowała – mówi Weronika Książkiewicz.
Gwiazda zapewnia, że nigdy nie zdecydowałaby się na inwazyjny zabieg, aby spełnić oczekiwania mężczyzny co do jej wyglądu.
– Jeżeli jakikolwiek facet powiedziałby mi. że mam coś poprawić, to tak szybko jak się pojawił, tak szybko by wyleciał. Niech sobie znajdzie inną glonojadowatą – mówi Weronika Książkiewicz.
Aktorka jest natomiast zdania, że medycyna estetyczna może być ratunkiem dla osób oszpeconych po wypadkach lub mających poważne deformacje ciała.
Czytaj także
- 2025-02-04: Lekarze będą lepiej przygotowani do pracy w obliczu działań militarnych. Powstał nowy model kształcenia lekarzy cywilnych i wojskowych
- 2024-12-27: Dwa konkursy w Agencji Badań Medycznych w 2025 roku. Do wzięcia 275 mln zł
- 2025-01-07: Polska potrzebuje centralnego systemu dokumentacji medycznej. Jest niezbędny w wypadku sytuacji kryzysowych
- 2025-01-16: Doświadczenia Ukrainy są cenną lekcją dla polskich medyków. Pomagają się przygotować na potencjalny konflikt
- 2024-10-17: Sztuczna inteligencja coraz mocniej wchodzi w medycynę. Potrzebna wielka baza danych pacjentów
- 2024-10-31: Medycyna stylu życia zyskuje na znaczeniu. Może zapobiegać przewlekłym chorobom serca i nowotworom
- 2024-10-01: Pozytywne doświadczenia w podróży mogą poprawić kondycję fizyczną i psychiczną. Naukowcy zbadali to za pomocą teorii fizyki
- 2024-11-04: M. Klajda (Miss Polonia 2024): Medycyna estetyczna to forma leczenia kompleksów. Każdy powinien sam zadecydować o ingerencji w swój wygląd
- 2024-06-25: Grupa LUX MED szuka medycznych innowatorów. Najlepsi mogą liczyć na potężny zastrzyk finansowania
- 2024-05-27: Gabinety stomatologiczne dostosowują się do specjalnych potrzeb pacjentów. Powstają placówki przystosowane do osób otyłych, niepełnosprawnych czy cierpiących na dentofobię
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.