Newsy

Żora Korolyov: Mam znakomitą partnerkę w „Tańcu z gwiazdami”. To bardzo ciekawa osobowość

2018-02-15  |  06:26

Tancerz powraca na parkiet „Tańca z gwiazdami” i ma nadzieję, że wraz ze swoją taneczną partnerką uda im się dotrzeć do finałowego odcinka. Przyznaje, że udział w show, choć pochłania dużo czasu, to przynosi również wiele satysfakcji. W ósmej edycji programu będzie partnerował Martynie Kupczyk – architekt znanej widzom z programu „Nasz nowy dom”.

W „Tańcu z gwiazdami” Żora Korolyov po raz pierwszy pojawił się w 2007 roku. W tanecznym show brał udział pięciokrotnie. Partnerował Katarzynie Cerekwickiej, Isis Gee, Agnieszce Cegielskiej, Karolinie Gorczycy i Dominice Gwit.

– 2 marca będzie pierwszy odcinek nowej edycji „Tańca z gwiazdami”, wtedy będzie można mnie zobaczyć. Mam nadzieję, że będziecie mi Państwo kibicować, zachęcam serdecznie. Mam znakomitą partnerkę. Jest to bardzo ciekawa i fajna osobowość – mówi agencji Newseria Żora Korolyov, tancerz.

Żora Korolyov podkreśla, że w programie tancerze nie mają wpływu na wybór partnera. Ich zadaniem jest jedynie wprowadzić go na parkiet, nauczyć różnych technik tańca i wspierać w kryzysowych momentach.

– O tym decydują odgórnie producenci, my po prostu poznajemy się na treningu albo w sytuacji nietypowej, np. w pracy, bo bardzo często ta gwiazda uprawia bardzo ciekawe zawody. W moim przypadku tak jest akurat, więc poznamy się w jej pracy – mówi Żora Korolyov.

Obecną partnerką życiową tancerza jest aktorka Ewelina Bator. Tancerz docenia to, że jego dziewczyna jest wyrozumiała, ma rozsądne podejście do jego pasji i pozwala mu się realizować na gruncie zawodowym.

– Pierwiastek zazdrości minimalnie istnieje. W każdym związku powinien istnieć, bo jeśli ci na kimś zależy, to zdrowa zazdrość jest nawet fajna, to w jakiś sposób może tego partnera kręcić. Natomiast moja dziewczyna rozumie doskonale, że to jest mój zawód. Od 8 roku życia tańczę z dziewczynami i to jest normalne. Ona jest aktorką, jeżeli ona się z kimś na planie całuje albo obejmuje, ja też zamykam oczy, oczywiście jestem bardzo zazdrosny jako mężczyzna, nie chciałbym na to patrzeć, ale rozumiem, że to jest część zawodu – mówi Żora Korolyov.

Żora Korolyov jest człowiekiem wielu talentów: tancerz, choreograf, aktor, wokalista, przedsiębiorca. Jako tancerz ma najwyższą międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. By móc się dzielić swoją pasją, w 2017 roku wraz z Kingą Bielewicz otworzył w Warszawie Akademię Artystyczną Arte.

– Akademię artystyczna dla dzieci pochłania mi bardzo dużo czasu. Mamy już trzy siedziby, organizacja tego wszystkiego przynosi profity, więc to mnie cieszy. Dzielę też swój czas pomiędzy treningi, taniec, też częściowo karierę menadżera piłkarskiego, bo mamy dwa okna transferowe, w których pracuję – mówi Żora Korolyov.

Żora Korolyov jest licencjonowanym menadżerem FIFA i ma licencję agenta piłkarskiego N-0105.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne

Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.

Problemy społeczne

Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia

Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.

Media

Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka

Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.