Komunikaty PR

All Elite Wrestling emitowany w Polsce wyłącznie na Warner TV

2022-03-02  |  10:00
Biuro prasowe

All Elite Wrestling (AEW), nowa liga profesjonalnego wrestlingu, która podbiła świat, będzie emitowana przez stację Warner TV od soboty 5 marca.

Warner TV będzie wyłącznym partnerem emisji flagowego show AEW, „AEW: DYNAMITE” i jej najnowszego show, „AEW: RAMPAGE”. Transmisja AEW przez Warner TV odniosła już sukces w Niemczech i Francji. Co tydzień polscy fani będą mogli poznać nową jakość wrestlingu, pary wyjątkowych zawodników i pełne temperamentu osobowości.

 

Polscy kibice usłyszą Łukasza „Balika” Balińskiego i Arka Paterka – komentatorski duet weteranów pro wrestlingu. Wspólnie przygotują widzów do oglądania show i omówią walki z obydwu produkcji.

Bądźcie gotowi na prawdziwe emocje, ponieważ „AEW: DYNAMITE” i „AEW: RAMPAGE” zwali Was z nóg. – mówi Łukasz Baliński – Rozpoczęcie transmitowania AEW w Warner TV to krok milowy dla sportu, na który czekała cała rzesza fanów wrestlingu w naszym kraju. Jestem pewien, że AEW wprowadzi w Polsce nowy wymiar rozrywki, w którym zakochały się miliony widzów z całego świata.

Stacja, emitując flagowe show AEW, spełni marzenia wielu kibiców pro wrestlingu. – dodaje Arek Paterek – Już niedługo będą mogli obejrzeć najlepsze wrestlingowe walki i w każdym tygodniu śledzić elektryzujące historie, które co tydzień inspirują ludzi na całym świecie. Jestem dumny i niesamowicie szczęśliwy, że mogę być częścią tego przedsięwzięcia. Po rozmowach z Warner TV i All Elite Wrestling jestem pewien, że projekt ten odniesie sukces w Polsce.

Na różnorodnej liście światowej klasy zawodników AEW znajdują się zarówno utalentowani mężczyźni i kobiety. Dzięki temu, po raz pierwszy od wielu dekad, fani z całego świata otrzymują możliwość przeżycia zupełnie nowego doświadczenia wrestlingu. Gwiazdy AEW to między innymi Hangman Page, Dr. Britt Baker, CM Punk, Bryan Danielson, Chris Jericho, Kenny Omega, The Young Bucks (Matt & Nick Jackson), Adam Cole, Sting, Jon Moxley, Jungle Boy, Luchasaurus, Jade Cargill, Sammy Guevara, Miro, Lucha Bros., PAC, MJF, Darby Allin, Nyla Rose, Red Velvet, Ruby Soho, Hikaru Shida, Thunder Rosa, Malakai Black, Andrade El Idolo, Christian Cage, Scorpio Sky, Ethan Page, Orange Cassidy, Ricky Starks, Powerhouse Hobbs, Eddie Kingston, Lance Archer.

- Warner TV chce zapewnić widzom najlepszą rozrywkę, dlatego rozpoczniemy emisję show All Elite Wrestling. – mówi Marion Rathmann, VP Entertainment Channels, Germany, Poland, Romania & UK, WarnerMedia – Od marca na kanale będzie można oglądać jedne z najbardziej pasjonujących starć wrestlingowych. Warner TV, zgodnie ze swoim hasłem „rozrywka bez końca”, poszerza ofertę o „AEW: DYNAMITE” i „AEW: RAMPAGE”, aby zaproponować naszym widzom szerokie spektrum formatów i gatunków.

Plan emisji:

„AEW: DYNAMITE” – soboty o 22:00

„AEW: RAMPAGE” – wtorki o 22:00

 

O Warner TV

Warner TV to kanał emitujący kinowe blockbustery oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Czerpie z bogatej tradycji marki Warner Bros. Warner TV to przestrzeń dla dobrych historii. To tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „Dr Quinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”. Kanał jest nadawany w jakości HD. Marka Warner TV należy do WarnerMedia, które jest częścią AT&T Inc. (NYSE:T). Więcej informacji na stronie warnertv.pl. 

 

Biuro prasowe

Plac Trzech Krzyży 10/14

00-499 Warszawa

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

PolandPR@warnermedia.com

 

Kateryna Dmytriieva

Marketing & PR

kateryna.dmytriieva@warnermedia.com 

+48 512 027 201

 

Joanna Więckowska

Project Manager | dotrelations

joanna.wieckowska@dotrelations.pl

+48 690 995 770

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Motorola zaprasza fanów piłki nożnej na ekskluzywny konkurs związany z FIFA Club World Cup 2025™. Do wygrania pięć wyjazdów na finał i półfinał Biuro prasowe
2025-06-05 | 09:30

Motorola zaprasza fanów piłki nożnej na ekskluzywny konkurs związany z FIFA Club World Cup 2025™. Do wygrania pięć wyjazdów na finał i półfinał

Motorola Mobility, spółka należąca do Lenovo, ogłosiła, że jest oficjalnym smartfonowym partnerem, a Lenovo jest oficjalnym partnerem technologicznym FIFA Club World Cup 2025TM.
Sport Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową
2024-12-31 | 09:00

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Montis poleca latarkę do biegania Sposób na spalenie świątecznych kilogramów, zwiększenie odporności i wytrzymałości oraz poprawę krążenia, a także humoru. Bieganie
Sport Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
2024-12-31 | 01:00

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa

W ostatnich dniach siatkarki KSG Warszawa, drużyny rywalizującej w 1. Lidze Kobiet, odwiedziły małych pacjentów w dwóch warszawskich szpitalach - Klinice Pediatrii Państwowego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Alicja Węgorzewska: Czuję się ambasadorką polskiej kultury. Czasami dokonuję niepopularnych wyborów, ale moje pomysły są bardzo odkrywcze

Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej została uhonorowana prestiżową nagrodą ShEO Awards 2025 w kategorii „Ambasadorka polskiej kultury” i jak podkreśla, w stu procentach na nią zasłużyła. Przyznawane przez tygodnik „Wprost” wyróżnienie trafia bowiem do kobiet, które zmieniają świat, a Alicja Węgorzewska czyni to od lat, nadając polskiej kulturze operowej zupełnie nowy wymiar. Tym razem szczególne uznanie otrzymała za stworzenie i rozwijanie Festiwalu Mozart Junior. W tym roku odbywa się już jego szósta edycja.

Prawo

Trwają prace nad nowymi przepisami chroniącymi dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym. Mają dostosować prawo do rozwoju technologii

Surowsze kary dla przestępców, zniesienie terminu przedawnienia i zrównanie przestępstw offline z tymi dokonywanymi w internecie – to niektóre zmiany zaproponowane przez Parlament Europejski do przepisów dotyczących ochrony dzieci przed nadużyciami seksualnymi. Europosłowie chcą, by były to kwestie zharmonizowane w ramach UE. Szczególnie istotne jest dostosowanie prawa do wyzwań związanych z rozwojem nowych technologii – powinno ono uwzględniać m.in. filmy czy obrazy wytworzone z pomocą AI.

Motoryzacja

Anna Powierza: W wakacje jadę z córką pod namiot rozkładany na dachu samochodu. Będziemy nad samym brzegiem jeziora

Aktorka zaplanowała już część swojego urlopu i wręcz już nie może się doczekać wyjazdu pod namiot. Tym razem wybrała model montowany na dachu auta, co ma zapewnić większy komfort wypoczynku. Anna Powierza zaznacza, że w takiej wersji można funkcjonować bez żadnych ograniczeń. Nie zdradza jednak, kiedy dokładnie wyjeżdża ani jaką lokalizację wybrała. Wiadomo tylko, że będzie jej towarzyszyć córka, 11-letnia Helena.