Komunikaty PR

Aplikacja FizzUp, ekspert w dziedzinie domowych treningów online, jest już dostę

2020-03-26  |  12:30
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 3.11 MB )

FizzUp, ekspert w dziedzinie domowych treningów online i najpopularniejsza francuska aplikacja do ćwiczeń używana przez ponad pięć milionów użytkowników, jest już dostępna w Polsce. 


W celu promowania aktywności fizycznej w tym wyjątkowo trudnym okresie twórcy FizzUp udostępnią zestaw specjalnych usług dla osób, którym zależy na kontynuowaniu treningów pomimo domowej izolacji. 

Czym jest aplikacja FizzUp? 

FizzUp to najpopularniejsza francuska aplikacja do ćwiczeń. Jako pionier w dziedzinie treningów domowych FizzUp oferuje krótkie i efektywne zestawy ćwiczeń przeznaczonych do wykonywania w warunkach domowych oraz niezwykle bogaty katalog planów treningowych umożliwiający osiągnięcie niemal każdego celu.


Od pięciu lat FizzUp specjalizuje się w treningach domowych, co wyraźnie wyróżnia ją na tle innych aplikacji do ćwiczeń. Ponad pięć milionów użytkowników we Francji i na całym świecie sprawia, że FizzUp to jedna z najbardziej popularnych aplikacji do ćwiczeń na rynku, oferująca treningi idealnie dostosowane do ograniczeń, jakie niesie za sobą uprawianie sportu w warunkach domowych. Bez względu na Twój poziom sprawności, rodzaj posiadanego sprzętu do ćwiczeń oraz ograniczenia fizyczne możesz mieć pewność, że aplikacja FizzUp dobierze dla Ciebie odpowiedni plan treningowy! 


FizzUp oferuje 200 planów treningowych, ponad 1000 filmików z ćwiczeniami, a nawet sesje jogi. 

Jedyna aplikacja uznana przez Francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego oraz Badań Naukowych 

FizzUp otrzymała wyjątkowe i prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez Francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych. Aplikacja FizzUp została dwukrotnie nagrodzona w ramach krajowego konkursu wspierającego rozwój przedsiębiorstw z branży innowacyjnych technologii („Concours national d'aide à la création d'entreprises de technologies innovantes”). Jest to najważniejsze francuskie wyróżnienie dla innowacyjnych przedsiębiorstw, w ramach którego nagradzane są największe osiągnięcia w zakresie badań oraz rozwoju. FizzUp to jedyne francuskie przedsiębiorstwo, które otrzymało to wyróżnienie w segmencie aplikacji treningowych. Prowadzone przez nie przełomowe badania umożliwiają oferowanie użytkownikom aplikacji w 100% spersonalizowanych i bezpiecznych domowych planów treningowych. Aplikacja FizzUp bazuje na opracowywanej przez jej twórców innowacyjnej technologii, która oszacowuje fizyczny potencjał każdego użytkownika i dobiera do niego odpowiedni plan treningowy. Każdy element planu jest dostosowywany do potrzeb i możliwości użytkownika, co zapewnia mu wyjątkowe doświadczenia treningowe oraz optymalne postępy. 

Jak działa aplikacja? 

Domowy trening z aplikacją FizzUp jest dziecinnie prosty. Wystarczy pobrać aplikację i założyć swój ulubiony strój sportowy. Aplikacja FizzUp oferuje treningi z wykorzystaniem masy własnego ciała, które pozwalają rozbudować mięśnie i spalić kalorie, a także treningi ze sprzętem, takim jak hantle, drążek do podciągania, poręcze do pompek, odważniki kettlebells. 


Przed rozpoczęciem wybranego treningu wystarczy wprowadzić w aplikacji tylko kilka informacji na swój temat. Personalizacja jest przeprowadzana w trakcie ćwiczeń. Po pobraniu aplikacji i utworzeniu konta FizzUp dobiera do użytkownika odpowiedni program. Jedyne co trzeba zrobić, to zacząć trening! 

Po uruchomieniu planu treningowego aplikacja wyświetla filmik przedstawiający każde z ćwiczeń w dwóch różnych ujęciach, co ułatwia prawidłowe ich wykonywanie. Podczas treningu aplikacja będzie prosić użytkownika o ocenę poziomu trudności zaproponowanych przez nią ćwiczeń i na podstawie jego odpowiedzi dostosuje przebieg, liczbę powtórzeń, a także długość odpoczynku pomiędzy kolejnymi seriami do jego możliwości w kolejnych treningach. Użytkownik ma również możliwość zmiany długości trwania oraz zawartości treningu według własnych preferencji. Od 5 do 45 minut, trening siłowy, trening kardio, trening głębokich mięśni tułowia, rozciąganie – wybór należy do Ciebie, a obsługa aplikacji jest dziecinnie prosta. 


Aplikacja FizzUp to 200 programów treningowych i cały szereg oryginalnych treningów tematycznych oraz celów treningowych. 

Jeśli chcesz jeszcze bardziej spersonalizować swoje treningi, możesz rozszerzyć swój plan o pojedyncze treningi FizzUp Single Workouts. 


Wyjątkową cechą aplikacji FizzUp jest motywowanie użytkowników do ćwiczeń i nagradzanie ich za regularność. Za każdy trening odbyty w wyznaczonym czasie użytkownik otrzymuje 1 punkt Rhythm. Liczba punktów Rhythm szybko staje się silnym czynnikiem motywującym użytkownika do realizowania wyznaczonego planu treningowego, co w efekcie rozwija u niego nawyk codziennej aktywności fizycznej. 

Korzyści płynące z wykonywania ćwiczeń fizycznych 

Ćwiczenia fizyczne poprawiają stan zdrowia i zwiększają pewność siebie, ale przede wszystkim wzmagają wydzielanie hormonów takich jak endorfiny, serotonina i dopamina,  które pomagają zachować pozytywne nastawienie i poprawiają nastrój w obliczu trudności, z jakimi przyszło się nam obecnie mierzyć. 

Endorfiny są określane jako hormony szczęścia. To opioidy o działaniu podobnym do morfiny, co oznacza, że zmniejszają ból i przyczyniają się do znacznej poprawy ogólnego samopoczucia zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Endorfiny są wydzielane podczas aktywności fizycznej oraz bezpośrednio po jej zakończeniu przez czas zbliżony do czasu trwania aktywności fizycznej. Dlatego też ćwiczenia fizyczne są jednym z najlepszych sposobów na poprawę nastroju i samopoczucia bez względu na sytuację. 


Serotonina to naturalny antydepresant, który hamuje działanie hormonów stresu. W obecnym trudnym czasie odczuwanie niepokoju i napięcia jest w pełni uzasadnione. Serotonina to hormon, który pomaga przezwyciężać lęk i radzić sobie z negatywnymi myślami. 

Z kolei dopamina dostarcza naszemu ciału i umysłowi naturalnej energii do działania. Dzięki niej czujemy fizyczną i psychiczną siłę. To wspaniały sojusznik w walce z poczuciem zmęczenia i wyczerpania. I jeszcze wisienka na torcie! Dopamina sprawia, że seks jest jeszcze bardziej przyjemny! 

Pobieranie FizzUp 

Aplikacja FizzUp na urządzenia z systemem operacyjnym iOS jest dostępna w sklepie Apple Store, a na urządzenia z systemem Android – w sklepie Google Play. Aplikację FizzUp można również pobierać na tablety i opaski Apple Watch. W FizzUp można zarejestrować się również za pośrednictwem naszej strony internetowej https://www.fizzup.com/pl/. 

(pressat)

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie Polscy YouTuberzy z pomocą służbie zdrowia Biuro prasowe
2020-04-08 | 16:30

Polscy YouTuberzy z pomocą służbie zdrowia

Gwiazdy polskiego YouTuba rozpoczęły zbiórkę charytatywną na rzecz pomocy polskiej służbie zdrowia w walce z pandemią koronawirusa. Celem akcji jest uzbieranie kwoty miliona
Zdrowie Czeski rząd łagodzi przepisy związane z kwarantanną
2020-04-08 | 13:38

Czeski rząd łagodzi przepisy związane z kwarantanną

W Czechach zostają złagodzone przepisy dotyczące ogólnonarodowej kwarantanny. - Czesi są bardzo karni i ze zrozumieniem przyjęli nową sytuację. Oczywiście zdarzały się
Zdrowie PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX – daj z siebie 100%!
2020-04-08 | 13:00

PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX – daj z siebie 100%!

Potrzebujesz 100% koncentracji na ważnym spotkaniu w pracy? A może 100% naładowanych baterii do nauki przed sesją? Odpowiedzią jest PLUSSSZ ACTIVE 100% ENERGY COMPLEX, nowy suplement diety na

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak marzą o pracy w telewizji. Ona chciałaby być prezenterką, a on komentatorem sportowym

Dzięki udziałowi w „Love Island” i w „Tańcu z gwiazdami” Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak mogli zobaczyć, jak od kuchni wygląda realizacja tych programów. Nabrali też większej pewności siebie i obycia z kamerą. Wierzą więc, że ich przygoda z telewizją jeszcze się nie skończyła. Obydwoje mają bowiem apetyt na karierę w mediach.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Bracia Collinsowie: Naszą pracą pokazujemy, że potrafimy pracować i nie jesteśmy lalusiami

Bracia Collinsowie udowadniają, że nie lubią bierności, rutyny i lenistwa. Jeden projekt goni następny, a oni wciąż są w drodze. Jeszcze dobrze nie odpoczęli po wyprawie do Kolumbii i Gwatemali, a już spakowali walizki i wyruszyli w podróż do Indii, gdzie nagrywali kolejny program. Jego premierę zaplanowano na jesień.

 

Teatr

Edyta Herbuś: Dostaję od ludzi bardzo dużo sympatii. Wiem, że hejt funkcjonuje, ale się na nim nie skupiam

Aktorka tłumaczy, że z powodu kontrowersyjnej roli Sylwii w serialu „Pierwsza miłość” zdarza jej się doświadczać nieprzyjemności. Przyznaje, że przez lata nauczyła radzić sobie z negatywnymi komentarzami i plotkami na swój temat. Zdaniem Herbuś w życiu warto dzielić się z innymi miłością i pozytywną energią. Tylko taka postawa jest w stanie przezwyciężyć hejt, którego obecnie nie brakuje. Aktorka myśli optymistycznie o przyszłości i koncentruje się na nowych wyzwaniach zawodowych.