Komunikaty PR

,,Bądź aktywny z VIVO! Krosno”

2021-07-22  |  16:19
Biuro prasowe
Kontakt

Agnieszka
Dźwigoń

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
agnieszka|openmedia.pl| |agnieszka|openmedia.pl
698618575
openmedia.pl

VIVO! Krosno po raz kolejny rzuca sportowe wyzwanie rowerzystom. Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji, także w tym roku miłośnicy rowerów będą mogli wziąć udział w rowerowej rywalizacji. Akcja „Bądź aktywny z VIV! Krosno” odbędzie się w dniach 2-29 sierpnia.

VIVO! Krosno znów zachęca do uprawiania sportu i zdrowego stylu życia. Już 2 siepnia rusza II edycja akcji ,,Bądź aktywny z VIVO! Krosno”, popularyzująca jazdę na rowerze jako sposobu na poprawę kondycji fizycznej i stanu zdrowia. W ubiegłym roku w wyzwaniu wzięło udział ponad 500 osób, które przejechały łącznie ponad 81 tys. km, oszczędzając tym samym niemal 20,5 tys. kg CO2.

W rowerowej rywalizacji będzie mógł wziąć udział każdy, kto w dniach 2-29 sierpnia zarejestruje się w aplikacji Activy. Aplikacja jest dostępna na platformie Google Play oraz App Store. Wyzwanie jest podzielone na dwutygodniowe edycje – pierwsza odbędzie się w dniach 2-15 sierpnia, druga
w dniach 16-29 sierpnia.

Mechanizm akcji jest bardzo prosty. Uczestnicy wyzwania będą rywalizować ze sobą w jeździe na rowerze. Rywalizacja będzie się odbywać o dowolnej porze dnia i nocy. Za każdą zapisaną trasę o długości minimum 1,5 km zostaną przyznane punkty. Każdy przejechany kilometr wyzwania to 2 punkty. Dodatkowo za pierwsze 4 przejazdy w ciągu dnia uczestnik otrzyma bonusowe 10 pkt, a jeśli przejazd rozpocznie się lub zakończy przy Centrum Handlowym VIVO! Krosno, będzie to aż 30 pkt (możliwe do zdobycia tylko dwa razy dziennie). Aby punkty bonusowe zostały naliczone, między zakończeniem jednego przejazdu, a rozpoczęciem kolejnego musi nastąpić przynajmniej 30-minutowa przerwa.

Rywalizacja toczyć się będzie osobno w kategoriach: damskiej i męskiej. Aby punkty za przejazd zostały zaliczone, jazdę należy rozpocząć lub zakończyć w punkcie oddalonym nie więcej niż 50 km od VIVO! Krosno. Danego dnia uczestnik może wykonać maksymalnie 4 przejazdy.

Wyniki uczestników będą rejestrowane w aplikacji, a po każdym dwutygodniowym cyklu organizatorzy nagrodzą Kartami Podarunkowymi VIVO! aż 28 rowerzystów . Będą to Karty o wartości 100 zł (miejsca 1-5), 50 zł (osoby, które zajmą pozycje: 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50). Po zakończeniu obu etapów (jeden etap trwa 14 dni) organizatorzy wyróżnią najlepszych w Klasyfikacji Generalnej – trzy osoby w każdej z kategorii otrzymają odpowiednio Karty Podarunkowe o wartości 1 000zł, 500 zł oraz 300zł. Warunkiem pobrania wszystkich powyższych nagród jest zdobycie min. 150 punktów w jednym etapie.

Dodatkowo zgromadzone punkty, będzie można wymienić za pomocą aplikacji, na interesujące nagrody m.in.: smartwatch, plecaki, vouchery do kina Helios, karnety do klubu Xtreme Fitness Gyms, wejściówki na obiekty MOSiR Krosno: kompleks basenów Bursaki, korty tenisowe, park linowy czy siłownię. Dostępne będą także karnety na zajęcia Trenujemy Krosno, słoiki miodu z Pasieki VIVO! Krosno oraz wiele innych upominków ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

Akcję wspierają: MOSiR Krosno, Kino Helios, Krośnieńskie Towarzystwo Cyklistów, Xtreme Fitness Gyms, Deichmann, Olimp Sport Nutrition, 4F, Rainbow, marka SMYK.

Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na stronie www.vivo-krosno.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport AGNIESZKA RADWAŃSKA AMBASADORKĄ MACZFIT Biuro prasowe
2021-09-20 | 17:00

AGNIESZKA RADWAŃSKA AMBASADORKĄ MACZFIT

Agnieszka Radwańska została ambasadorką marki Maczfit, lidera cateringu dietetycznego. Tenisistka korzysta na co dzień ze zdrowej, zbilansowanej diety opracowanej przez zespół
Sport Wejdź do gry Atrium Game Zone!
2021-09-20 | 16:52

Wejdź do gry Atrium Game Zone!

Jesteś miłośnikiem gier online? Pasjonują Cię rozgrywki Fortnite? Już dziś dołącz do społeczności graczy Atrium Game ZONE i sprawdź się z najlepszymi! Atrium Mosty zaprasza na
Sport Wejdź do gry Atrium Game Zone!
2021-09-20 | 16:48

Wejdź do gry Atrium Game Zone!

Jesteś miłośnikiem gier online? Pasjonują Cię rozgrywki Fortnite? Już dziś dołącz do społeczności graczy Atrium Game ZONE i sprawdź się z najlepszymi! Atrium Plejada zaprasza na

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Kampania „Masz Wybór”

Media

Muzyka

Zespół Kombii: Wielu naszych fanów twierdzi, że „5” to nasz najlepszy album. Jesteśmy dumni z tego krążka i nic byśmy na nim nie zmienili

Po pięciu latach przerwy, na początku września, zespół Kombii zaprezentował fanom swoją płytę zatytułowaną „5”. Pracę nad nią znacznie opóźniła pandemia, jednak na taki efekt warto było czekać nieco dłużej. Waldemar Tkaczyk i Grzegorz Skawiński zaprosili do projektu dwóch producentów, co zaowocowało dwiema odsłonami brzmienia. Jedna część ewidentnie nawiązuje do lat 80. i jest mocno elektroniczna, a druga – bardziej gitarowa, pop-rockowa. Muzycy przekonują, że swobodnie poruszają się w obu stylach, dlatego ten eksperyment uważają za jak najbardziej udany.

Konsument

Polacy postrzegają podgrzewacze tytoniu jako zamiennik papierosa. Sięgają po nie, bo nie chcą zrywać z nałogiem [DEPESZA]

Podgrzewacze tytoniu są dla palaczy w Polsce najbliższym substytutem tradycyjnych papierosów – wynika z badania Maison & Partners dla Federacji Konsumentów. Wpływa na to podobny wygląd paczki z wkładami, ich zapach i smak tytoniu. Badani konsumenci, którzy sięgają po podgrzewacze, na ogół nie zamierzają definitywnie rozstawać się z nałogiem, ale szukają mniej szkodliwego zastępnika dla klasycznego „dymka”. Częściej to e-papierosy są traktowane jako pierwszy krok do całkowitego rzucenia palenia.