Bezpieczne zakupy online - to proste!
Homebook.pl
ul. Jaworska 11-13
53-612 Wrocław
ewelina.saja|homebook.pl | |ewelina.saja|homebook.pl
720 804 066
www.homebook.pl
W Homebook.pl uwielbiamy swoje domy na co dzień, bez względu na okoliczności. Teraz, gdy nasze wnętrza stały się prawdziwymi centrami wszechświata (i dowodzenia) jeszcze bardziej koncentrujemy się na tym, by czuć się w nich komfortowo. Jeżeli w parze z domowymi rewolucjami szły będą zakupy - sprawdzamy, jak zadbać o pełne bezpieczeństwo - swoje i innych!
Online - twój największy sprzymierzeniec
Płatność online (przelewem lub BLIK-iem) nigdy nie miała większej liczby zalet. Jest szybka, bardzo wygodna i całkowicie bezpieczna - zarówno dla Ciebie, jak i osoby, która doręczy Twoją przesyłkę. Na jakiś czas zrezygnuj natomiast z przesyłek pobraniowych. Dla dobra ogółu! Jeżeli dotychczas Twoje zakupy online ograniczały się jedynie do okazjonalnych zamówień, dziś warto zastąpić nimi wizyty w sklepach stacjonarnych. Choć sprzedawcy starają się, by odpowiedzieć na potrzeby wszystkich konsumentów, troszcząc się o dostawy towaru i zapewnienie ciągłości funkcjonowania sklepów, nie zapominaj, że ich praca stała się obecnie szczególnie wymagająca. Uszanuj ich wysiłek i zrezygnuj z częstych wizyt między sklepowymi półkami - na rzecz zakupów w internecie.
Zamawiaj z głową
Aby maksymalnie uprościć proces dostawy, podaj kurierowi swój numer telefonu i ustal szczegóły odbioru paczki - dogodną dla obu stron formę dostarczania oraz godziny Twojej dostępności. Zachęcamy szczególnie do wyboru opcji zostawienia przesyłki pod Twoimi drzwiami. Gdy kurier się oddali, w pełni bezpiecznie możesz zabrać paczkę - to najlepsze rozwiązanie, które pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu obydwu stronom. Z tej opcji korzystaj bezwzględnie, gdy zauważysz u siebie objawy grypopodobne.
Nie odebrałeś paczki - i co dalej?
Listonosz nie zastał Cię w domu? A powinien! Jeżeli jednak nie udało Ci się odebrać przesyłki, możesz zamówić jej przechowywanie - nawet do 14 dni w placówce poczty. Osobistą wizytę potraktuj jako ostateczność. Jeżeli jednak sytuacja wymaga pojawienia się w placówce, zastosuj się do odpowiednich zaleceń - stań w kolejce, zachowując minimum 1,5-metrowy odstęp od innych oczekujących osób.
Jeżeli postanowiłeś zamówić swoje zakupy do paczkomatu (tę opcję odradzamy, miałeś przecież #zostaćwdomu!), korzystaj z aplikacji. Dzięki niej tworzysz skrytkę w sposób zdalny, bez dotykania drzwiczek i ekranu.
Przebywając w domu, nie musisz rezygnować z zakupów. Warto jednak, by w tym czasie pamiętać o kilku zasadach, a przede wszystkim - najważniejszej z nich: myślmy o innych! Osoby dbające o dostarczenie naszych przesyłek zasługują obecnie na szczególne uznanie. Nie narażaj ich (i siebie) na zbędne niebezpieczeństwo.

Akcje promocyjne oraz nagrody, które zdobywają klienta i napędzają sprzedaż. Jak zdobyć serca konsumentów? Najnowszy raport!

Od polowania na promocje, po zakupy w łazience: zaskakujące zwyczaje zakupowe Polaków w badaniu Dni Wiosennych Okazji Amazon.pl

iPhone 16 – wszystko, co warto wiedzieć o nowej serii
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie
Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.
Żywienie
Sylwia Bomba: Nigdy nie stosowałam ozempicu. Dla mnie zdrowie jest ważniejsze niż efekt wizualny

Celebrytka uważa, że leków typu Ozempic nie powinno się stosować jako złotych środków na odchudzanie. Bo choć pozwalają one w dość krótkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów, to odbywa się to kosztem zdrowia. Aby więc bezpiecznie i trwale zredukować masę ciała, trzeba przede wszystkim zmodyfikować dietę i prowadzić aktywny styl życia. To długi, ale wart starania proces. Ze swojego doświadczenia Sylwia Bomba wie, że nie ma jednej cudownej tabletki, dzięki której bez żadnego wysiłku uzyskamy wymarzony rozmiar S.