Bogatsze doświadczenia smakowe z najdelikatniejszą czekoladą Milka Delicate Dark
Po wprowadzeniu na rynek Milki Darkmilk dwa lata temu, miłośnicy czekolady będą teraz mogli cieszyć się jeszcze bogatszymi doznaniami smakowymi, dzięki nowej odsłonie czekolady Milka Delicate Dark. Nowa receptura to połączenie intensywniejszego, czekoladowego smaku z delikatnością alpejskiego mleka. Delicate Dark dostępna jest na rynku w trzech kuszących wersjach smakowych. Obok klasycznej ciemnej czekolady, do wyboru jest także jej wersja z kawałkami migdałów oraz z solonym karmelem.
Po sukcesie Milki Darkmilk czekoladnicy marki nie spoczęli na laurach. Od razu zabrali się do udoskonalania swojego przepisu i poświęcili więcej czasu na to, by uczynić go jeszcze lepszym. W rezultacie powstała najdelikatniejsza ciemna czekolada z oferty Mondelēz International. Idealnie wyważona i wyrafinowana kompozycja zapewni konsumentom bogatsze i intensywniejsze wrażenia smakowe. W odmienionej recepturze wykorzystano najwyższej jakości składniki, które w połączeniu z innowacyjnymi technologiami produkcyjnymi, gwarantują, że czekolada delikatnie rozpływa się w ustach. Działaniom marki towarzyszy odświeżenie brandingu i opakowania.
W ramach kampanii marka nawiązała współpracę z Anną Augustynowicz “Augustynką” – graficzką, ilustratorką i artystką, która zainspirowana delikatnością oraz smakiem czekolady Milka Delicate Dark stworzyła specjalny kolaż obrazujący jej odczucia.
Lekkość oraz delikatność to hasła, które wyznaczyły drogę mojego procesu kreatywnego. Są to kluczowe słowa, które składają się na kompozycję zarówno kolażu jak i Milki Delicate Dark. Stworzony przeze mnie kolaż miał być kwintesencją najnowszej czekolady Milka, zatem podczas kreacji skupiłam się głównie na zobrazowaniu delikatności w czekoladzie, ale również delikatności emocjonalnej, międzyludzkiej. Główną inspiracją przy jego tworzeniu było złączenie się dwóch rodzajów - czekolady mlecznej oraz ciemnej. – mówi Ania Augustynowicz „Augustynka”.
Milka Delicate Dark nie jest jedynie kolejną wersją smakową znanych dotychczas tabliczek Milka, ale stanowi niezależną̨ linię produktową czekolad Milka, będącą uzupełnieniem standardowego portfolio.

Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE

Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Marcelina Zawadzka: Uwielbiam zakupy online. Kiedy mały wieczorem zasypia, to ja mam wtedy czas na przeglądanie ofert w sieci
Odkąd modelka została mamą, zmieniła nawyki zakupowe, ponieważ nie ma czasu ani siły, żeby chodzić po galeriach w poszukiwaniu wszystkiego, co jest jej aktualnie potrzebne. A najwięcej rzeczy kupuje teraz właśnie dla swojego syna, który rośnie w oczach i często trzeba mu chociażby wymieniać garderobę. Marcelina Zawadzka zaznacza, że w sieci zazwyczaj robi zakupy wieczorem, kiedy jej syn już zasypia.
Edukacja
W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.
Psychologia
Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.