Komunikaty PR

Cała Polska kibicuje zdrowo i wymyśla cieszynkę dla Roberta Lewandowskiego

2022-11-25  |  13:30

Cała Polska kibicuje zdrowo i wymyśla cieszynkę dla Roberta Lewandowskiego

Nawet 70 proc. Polaków będzie oglądać mundialowe zmagania. Nieodłącznym elementem kibicowania są jednak niezdrowe przekąski, po które sięga nawet 65 proc. kibiców. Dzięki nowym przekąskom stworzonym przez Annę i Roberta Lewandowskich można teraz kibicować zdrowo. Rozpoczęte kilka dni temu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to także okazja do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie i otrzymania własnej cieszynki, wykonanej przez najlepszego napastnika świata.

Czym Polacy zagryzają sportowe emocje?

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to święto nie tylko dla fanów futbolu. Nawet 70 proc. Polaków planuje śledzić tegoroczne zmagania i kibicować naszej reprezentacji. Mecze najczęściej będziemy oglądać sami w domu, z rodziną lub przyjaciółmi oraz u znajomych. Okazuje się, że nawet dwie trzecie kibiców w trakcie meczów sięga po przekąski tłuste i słone lub pełne cukru. Zdrowe alternatywy goszczą na stołach zdecydowanie rzadziej - wybiera je często lub czasami zaledwie 42 proc. kibiców. Jednocześnie wiele osób zaznacza, że częściej chciałoby sięgać po owoce czy bakalie.

Zdrowie bez względu na wynik

Z pomocą przychodzą nam Cieszynki - zdrowe przekąski od Anny i Roberta Lewandowskich. Znajdziemy wśród nich wegańskie i w 100 proc. naturalne batony daktylowe o smaku pomarańczy i słonego migdału, orzechy nerkowca w papryce lub ziołach prowansalskich bez grama oleju palmowego, a nawet w pełni naturalny napój energetyczny bez dodatku cukru i konserwantów z dodatkiem naturalnej kofeiny!

Stwórz cieszynkę dla Roberta Lewandowskiego - wyjątkowy konkurs dla kibiców

Cieszynki to nie tylko super zdrowe przekąski, ale także nazwa gestu radości, który wykonują zawodnicy po zdobyciu bramki. Podczas mundialu każdy kibic ma niecodzienną okazję, aby wymyślić cieszynkę, którą wykona nasz czołowy napastnik Robert Lewandowski. Aby to zrobić wystarczy zakupić dowolny produkt Cieszynek, zarejestrować się na stronie cieszynki.pl i nagrać wideo z własnym gestem radości. Produkty dostępne są na foodsbyann.com i stacjonarnie w sieci Lidl.

 

 

Na podstawie badania “Cieszynki - oglądanie meczów a jedzenie” przeprowadzonego dla Foods by Ann. Badanie przeprowadzono w dniach 15-16 listopada 2022, metodą CAWI, na reprezentatywnej grupie 815 osób.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Co dzieje się w głowie sportowca na Igrzyskach Olimpijskich? Biuro prasowe
2024-08-10 | 10:00

Co dzieje się w głowie sportowca na Igrzyskach Olimpijskich?

Odpowiada, Jakub B. Bączek, trener mentalny, na co dzień pracujący m.in. z czołowymi sportowcami. Zdobył mistrzostwo świata z kadrą narodową siatkarzy. Trwające obecnie Igrzyska
Sport Tour de Pologne działa wspólnie z Fundacją Avalon
2024-08-09 | 10:00

Tour de Pologne działa wspólnie z Fundacją Avalon

Fundacja Avalon, która od 17 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami i przewlekle chore z całej Polski, pojawi się podczas 81. edycji Tour de Pologne. Współpraca ma na celu
Sport Na miejsca, gotowi… START! Sportowa uczta z TCL w najlepszej jakości w Twoim do
2024-08-08 | 15:20

Na miejsca, gotowi… START! Sportowa uczta z TCL w najlepszej jakości w Twoim do

Sportowe emocje z TCL TCL zaprasza wszystkich do wspólnego przeżywania najwspanialszych wydarzeń z bliska dzięki najnowocześniejszej technologii wyświetlania i świetnie brzmiącym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Bogumiła Wander

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuję, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogumiły Wander, jednej z najbardziej cenionych postaci polskiego świata medialnego. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Dom i ogród

Beata Pawlikowska: Wiele razy planowałam życie w różnych miejscach z dala od Polski. Kupiłam nawet kawałek dżungli w Amazonii

Podróżniczka zaznacza, że choć do tej pory przemierzyła świat wzdłuż i wszerz, odwiedzając wiele nietuzinkowych zakątków, to najbardziej ze wszystkich ukochała sobie dżunglę amazońską. Ma do tego miejsca ogromny sentyment, lubi tam wracać i ładować życiowe akumulatory. Jak zaznacza, przebywanie wśród Indian, którzy są niezwykle dobrzy, prawdomówni i uczciwi, przywraca jej wiarę w ludzi i w lepszy świat. Beata Pawlikowska cieszy się również z tego, że kiedyś udało jej się kupić kawałek dżungli i ten wyjątkowy nabytek ma dla niej szczególne znaczenie.

Handel

Branża kosmetyczna z coraz większym wpływem na krajową gospodarkę. Polska jest piątym największym eksporterem kosmetyków w UE

Z najnowszego raportu „Kosmetyczna Polska”, który opublikowano po siedmiu latach od poprzedniego raportu o stanie sektora, wynika, że krajowa branża kosmetyczna jest w dobrej kondycji, z roku na rok się rozwija, a jej znaczenie zarówno dla polskiej gospodarki, jak i eksportu rośnie. Zmieniają się odbiorcy polskich kosmetyków, co związane jest z brexitem i sankcjami nałożonymi na Rosję. Prognozy zakładają dalszy wzrost wartości sektora, jednak stoi przed nim wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczą implementacji przepisów Europejskiego Zielonego Ładu.

Ochrona środowiska

Ocieplenie się klimatu oznacza poważne zmiany leśnego ekosystemu. Sosny, świerki czy modrzewie będą stopniowo zastępowane innymi gatunkami

Sosna zwyczajna, świerk pospolity, modrzew europejski i brzoza brodawkowata zajmują dziś 75 proc. powierzchni lasów w Polsce. Te cztery gatunki są najbardziej wrażliwe na wzrost temperatury i jego pośrednie skutki. Wielomiesięczne okresy suszy i gwałtowne huragany osłabiają drzewostany, które następnie padają ofiarą patogenów pojawiających się w naszym klimacie. – Nie grozi nam wylesienie, tylko wyparcie jednych gatunków przez inne. W konsekwencji czeka nas rewolucyjna zmiana ekosystemów – ocenia przyrodnik, dr hab. Krzysztof Świerkosz, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego.