Komunikaty PR

Cebulka marynowana złota OLE

2022-04-14  |  14:00
Biuro prasowe

Lubisz niebanalne połączenia? Cebulka marynowana złota OLE! kusi zapachem i wyrazistym smakiem. Raz spróbujesz, a zostanie z Tobą na dłużej!

Cebulka marynowana złota OLE! jest przepysznie chrupiąca. Swój niebanalny smak zawdzięcza ona odpowiednio dobranej kompozycji przypraw. Jej przyciągający wzrok, złoty kolor to tylko preludium do wyjątkowych doznań smakowych.

Daj się przenieść w wyjątkowy świat warzywnych przysmaków OLE!

Cebulka marynowana złota doskonale smakuje zarówno na zimno- bezpośrednio po wyciągnięciu ze słoika, ale także może być elementem bardziej złożonych dań. Zastosowań tego produktu w kuchni jest wiele. Doskonale sprawdzi się jako element oryginalnych przekąsek: koreczków czy kanapeczek. Wzbogaci ona smak ulubionych sałatek, ale także doskonale komponuje się z daniami mięsnymi.

Z jej pomocą wyczarujesz w swoim domu kulinarne arcydzieła. Wypróbuj koniecznie przepis na Sznycle z sosem pieczarkowo-tymiankowym ze złotą, marynowaną cebulką OLE! (https://bit.ly/3JhfKJj) lub oryginalne Stir fry z brokułami i Cebulką marynowaną złotą OLE! ( https://bit.ly/3w8c0WZ)

Te i wiele przepysznych inspiracji znajdziesz w PRZEPIŚNIKU OLE!

Więcej na: www.wole-ole.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Żywienie Jedzenie dopasowane do nastroju, czyli Mood Food z VEGETA Biuro prasowe
2024-06-19 | 01:00

Jedzenie dopasowane do nastroju, czyli Mood Food z VEGETA

Ulubiona przekąska, danie przywołujące miłe wspomnienia czy potrawa, dzięki której czujemy się lepiej – to drobne przyjemności, które możemy zaserwować sobie każdego
Żywienie Zachwycaj na wiele sposobów z galaretkami WINIARY
2024-06-18 | 16:00

Zachwycaj na wiele sposobów z galaretkami WINIARY

W przypadku deserów wygląd wydaje się równie ważny co smak. Co zrobić,​ gdy niekoniecznie jesteś mistrzem cukiernictwa, a marzy Ci się efekt WOW?​ Sięgnij po Galaretki
Żywienie Intensywnie owocowa przyjemność – na zimno lub na gorąco
2024-06-18 | 12:00

Intensywnie owocowa przyjemność – na zimno lub na gorąco

Tango z Mango, Leśne co Nieco i Idziemy na Jagody – każda z tych nowości stanowi unikalną kompozycję, która równie doskonale sprawdzi się podczas upalnych, letnich dni i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Edukacja

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje edukację. Rynek takich rozwiązań będzie rósł w tempie prawie 40 proc. rocznie

Sztuczna inteligencja otwiera nowe horyzonty dla procesu nauczania i uczenia się, rewolucjonizując sektor edukacji. Z badań wynika, że z aplikacji bazujących na AI już w tej chwili korzysta duża grupa uczniów i studentów, jak i nauczycieli, a na rynku pojawia się coraz więcej takich narzędzi. Jak szacuje Grand View Research, do 2030 roku wartość globalnego rynku sztucznej inteligencji w edukacji będzie rosła średniorocznie o blisko 37 proc., przy czym duża część tego rynku będzie zdominowana przez platformy edukacyjne. – Dzięki AI nauczanie staje się bardziej spersonalizowane i interaktywne – mówi Jeff Maggioncalda, dyrektor generalny międzynarodowej platformy edukacyjnej Coursera.

Farmacja

Trwają prace nad zmianami w programie szczepień przeciwko HPV. Na razie zaszczepiła się jedna piąta uprawnionych nastolatków

W ciągu pierwszego roku działania programu bezpłatnych szczepień przeciwko wirusowi HPV dla 12- i 13-latków zaszczepiono tylko ok. 20 proc. uprawnionych. Eksperci wskazują na wiele różnych możliwości poprawy niepokojących statystyk. Pierwszym z nich jest edukacja dzieci i dorosłych na temat roli szczepień oraz zagrożeń, jakie wiążą się z zakażeniem HPV, wirusem odpowiadającym m.in. za nowotwory szyjki macicy, odbytu, krtani czy jamy ustnej. Kolejnym pomysłem jest zwiększenie liczby placówek z dostępnymi szczepieniami o kolejne POZ-y, ale też szkoły. Ministerstwo Zdrowia zapowiedziało, że pracuje nad niezbędnymi zmianami.