Centrum Riviera otworzyła nową salę zabaw dla najmłodszych
Inntu
ul. Traugutta 115C
80-226 Gdańsk
alina.geniusz|inntu.pl| |alina.geniusz|inntu.pl
531 150 022
www.inntu.pl
W gdyńskim Centrum Riviera dostępna jest nowa, darmowa przestrzeń dla dzieci – sala zabaw. Zlokalizowana na pierwszym poziomie, naprzeciwko sklepu House, pozostanie otwarta do 30 września.
Riviera to miejsce nie tylko zakupów, ale również spotkań. Centrum oferuje udogodnienia zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Na terenie obiektu dostępne są liczne rozwiązania stworzone z myślą także o rodzinach:
- Pokoje rodzinne: przeznaczone dla najmłodszych, wyposażone w miejsca do przewijania z umywalką, wygodne fotele oraz kuchenki mikrofalowe.
- Rodzinne miejsca parkingowe: znajdujące się na parkingu miejsca postojowe, szersze od standardowych, zapewniające większy komfort rodzinom.
- Smaczkowo: wydzielona strefa gastronomiczna, w której rodzice mogą spokojnie zjeść posiłek wraz z dziećmi.
- Ogólnodostępne place zabaw: rozmieszczone wzdłuż pasażu centrum, zapewniające dzieciom możliwość zabawy podczas zakupów.
- Słuchawki wygłuszające: przeznaczone dla najmłodszych, którzy źle znoszą hałasy, dostępne w info punkcie.
Dzieci i młodzież do lat 12 mogą również korzystać z nowo otwartej sali zabaw. Będzie ona dostępna w czasie modernizacji płatnego placu zabaw, którego otwarcie planowane jest na początek października. Wstęp do sali jest całkowicie bezpłatny, jednak najmłodsi mogą z niej korzystać wyłącznie pod opieką rodziców.
Dostępne atrakcje
Na odwiedzających czeka szeroki wybór atrakcji, wśród których znajdują się m.in.:
- Mini baseny z kulkami - idealne dla najmłodszych, którzy uwielbiają zanurzać się w kolorowych piłeczkach.
- Przybory do rysowania i kolorowanki - kreatywna przestrzeń, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty plastyczne.
- Duże klocki - pozwalają na budowanie konstrukcji, które pobudzają wyobraźnię i rozwijają zdolności manualne.
- Drewniane bujaki - klasyczne zabawki, które zapewniają dzieciom radość i ćwiczą ich równowagę.
Sala zabaw jest czynna w godzinach otwarcia Centrum Riviera. Na salę można wejść najpóźniej 30 minut przed zamknięciem galerii.
O Centrum Riviera
Centrum Riviera w Gdyni to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu, które już od ponad 10 lat oferuje mieszkańcom miasta i regionu możliwość robienia zakupów i spędzania wolnego czasu. Na powierzchni najmu o wielkości 71 tys. m2 zlokalizowanych jest niemal 250 punktów handlowych i 25 punktów gastronomicznych.
Wśród kluczowych najemców znajdują się takie marki jak Auchan, Kino Helios, Zdrofit, TK Maxx, Media Markt. Na terenie obiektu działa również Centrum Obsługi Mieszkańca, placówka Urzędu Miasta Gdynia, w którym każdego dnia sprawy urzędowe załatwia kilkuset mieszkańców.
Centrum Riviera dysponuje 1 700 własnych miejsc parkingowych.
Właścicielem Centrum Riviera jest Union Investment Real Estate GmbH z siedzibą w Hamburgu w Niemczech. Od października 2023 roku obiektem zarządza Apsys Polska.

Akcje promocyjne oraz nagrody, które zdobywają klienta i napędzają sprzedaż. Jak zdobyć serca konsumentów? Najnowszy raport!

Od polowania na promocje, po zakupy w łazience: zaskakujące zwyczaje zakupowe Polaków w badaniu Dni Wiosennych Okazji Amazon.pl

iPhone 16 – wszystko, co warto wiedzieć o nowej serii
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Dom i ogród

Eliza Gwiazda: Bez chemii naprawdę można wysprzątać mieszkanie na błysk. Wiele rzeczy da się doczyścić na przykład sodą
Influencerka lubi, gdy w jej domu wszystko lśni, i ma swoje sprawdzone metody sprzątania bez używania chemii. Popularne składniki, które można znaleźć w każdej kuchni, takie jak soda, ocet czy kwasek cytrynowy, okazują się bowiem równie skuteczne i wydajne jak detergenty. Eliza Gwiazda zaznacza, że naturalne metody sprzątania i czyszczenia różnych powierzchni są przyjazne dla środowiska oraz bezpieczne dla domowników i zwierząt.
Handel
Piwo bezalkoholowe stanowi już 6,5 proc. sprzedaży browarów. Konsumenci świadomie ograniczają spożycie alkoholu

W 2024 roku polscy konsumenci kupowali ponad 1 mln butelek i puszek piwa 0,0% dziennie. Przez ostatnią dekadę rynek tych piw urósł pod względem wolumenu 10-krotnie. Branża inwestuje w innowacje w segmencie piw bezalkoholowych, wzmacniając nie tylko smak, ale również ich wartości odżywcze. Piwa 0,0% wpisują się w coraz popularniejszy, zwłaszcza wśród młodszego pokolenia, trend NoLo (no alcohol low alcohol), co może okazać się furtką do ograniczenia konsumpcji alkoholu.
Moda
Krzysztof Skórzyński: Lubimy mówić, że dbamy o środowisko i dajemy rzeczom drugie życie. A potem idziemy do galerii i kupujemy nowe ubrania

Z obserwacji dziennikarza wynika, że choć niektóre firmy promują swoje działania i produkty jako ekologiczne, to zdarza się, że rzeczywistość jest zgoła inna. Podobnie jest z osobami z naszego otoczenia. Bywa, że głośno mówią o recyklingu, a jednocześnie ślepo gonią za modą i wciąż kupują nowe ubrania, dodatki czy elementy wyposażenia wnętrz. Krzysztof Skórzyński i Kajra zapewniają jednak, że zależy im na tym, by nie zanieczyszczać środowiska kolejnymi odpadami, dlatego są zwolennikami ponownego wykorzystywania różnych rzeczy.