Komunikaty PR

5 rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę kupując suszarkę automatyczną

2021-03-24  |  12:00
Biuro prasowe

Brak konieczności rozwieszania ubrań, odzyskanie przestrzeni w domu, łatwiejsze prasowanie to tylko niektóre zalety posiadania suszarki automatycznej. Wybierając suszarkę warto odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań.

1. Czy suszarka automatyczna niszczy ubrania?

Nie wiesz jaki program suszenia ustawić i boisz się, że zbyt wysoka temperatura zniszczy delikatne tkaniny? Suszarki automatyczne Samsung zostały wyposażone w technologię OptimalDry, która wykorzystuje działanie 3 czujników monitorujących parametry suszenia. Dzięki temu możemy cieszyć się doskonałymi rezultatami bez obaw o zniszczenie tkanin. Suszarka monitoruje wilgotność oraz dostosowuje czasu suszenia do załadunku, więc ubrania suszą się szybko, a zarazem bezpiecznie przy minimalnym zużyciu energii.

2. Czy jest energooszczędna?

Wybierając sprzęt zwracamy uwagę na programy, design i oferowane udogodnienia, ale na równi ze wszystkimi pozostałymi parametrami urządzenia stawiamy jego energooszczędność. Technologia Pompy ciepła w suszarkach Samsung zapewnia więc energooszczędny, ekonomiczny i delikatny dla tkanin proces suszenia ubrań. Zastosowanie czynnika chłodzącego zamiast elektryczności do podgrzania powietrza pozwoliło osiągnąć najwyższą klasę efektywności energetycznej A. W efekcie zapłacimy mniejsze rachunki za prąd, oraz zmniejszymy swój wpływ na środowisko.

3. Czy czasami potrzebujesz natychmiast założyć ubrania, które są mokre po praniu?

Jednym z ważniejszych programów w suszarce, z perspektywy codziennego użytkowania, jest program, który umożliwia ekspresowe suszenie ubrań. Dzięki niemu nie musimy rezygnować z założenia ubrań, które sobie na dany dzień zaplanowaliśmy. Program Suszenie 35′ w suszarkach Samsung pozwala na wysuszenie wsadu do 1 kg w ok. 35 minut*.

4. Czy chcesz, aby Twoje ubrania łatwiej się prasowały?

Bez względu na to, czy lubisz prasowanie czy też nie, czynność ta zabiera sporo czasu. Po włączeniu funkcji Bez zagnieceń, dostępnej w suszarkach Samsung, ubrania po wyjęciu z suszarki nie będą wymagały prasowania lub prasowanie ich będzie o wiele łatwiejsze. Nie musisz też pamiętać o niezwłocznym wyjęciu ubrań z suszarki po zakończonym cyklu. Bęben pralki będzie obracał się jeszcze przez ok. 3 godziny, aby uniknąć powstania zagnieceń. Możesz na spokojnie dokończyć czytanie książki lub wyjść na zakupy i zająć się tym po powrocie.

5. Czy sprawi, że obowiązki domowe staną się łatwiejsze?

Wybór programu suszenia może podlegać wygodnej automatyzacji. Tak jest w przypadku pralek i suszarek Samsung AI Control, który między innymi umożliwia współpracę urządzeń. Tym właśnie sposobem suszarka, na podstawie wybranego programu prania, dopasowuje parametry, w tym program suszenia. Aby uczynić pranie jeszcze prostszym panel AI został połączony z aplikacją SmartThings za pomocą której możemy zdalnie włączyć i wyłączyć urządzenia oraz dostosować odpowiednie ustawienia, co pozwala lepiej zarządzać naszym czasem w ciągu dnia****.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Obejrzyj materiał video, który w sposób przystępny objaśnia działanie poszczególnych technologii i wskazuje na korzyści płynące z codziennego użytkowania sprzętu.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=NayQ5IkpT1I&feature=youtu.be

 

 

* Czas suszenia może się różnić w zależności od rodzaju materiału.

** Testowana na pralce WW8800M i suszarce DV8800N. Obciążenie 3 kg (3 x bawełniany ręcznik, 1 x bawełniana poszewka na poduszkę, 6 x koszula Easy Care, 7 x poszewka poduszkowa Easy Care).

*** Testy przeprowadzone zgodnie z normą IEC 61121:2013 dla wsadu 8 kg, porównujące program pełnego suszenia bawełny z wykorzystaniem pompy ciepła (DV80M5013KW) i bez niej (DV80H4100CW). Poszczególne wyniki mogą się różnić.

**** Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android 8.0 oraz iOS 6.0 lub nowszej). Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Proste przyjemności na zimowe wieczory Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:40

Proste przyjemności na zimowe wieczory

Zima to idealna pora na spędzanie długich wieczorów w domu w „przytulny” sposób. Wygodne ubranie, pyszny rozgrzewający napój, nieskomplikowana rozrywka - to
Dom Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
2024-12-27 | 01:00

Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie

Zbliża się Sylwester – czas zabawy, podróży i odpoczynku. Jednak podczas naszej nieobecności dom i posesja mogą stać się łatwym celem dla złodziei. Jak skutecznie
Dom Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
2024-12-24 | 00:21

Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?

Czy łazienka może być modna i ponadczasowa jednocześnie? Kluczem do takiego efektu jest odpowiednia paleta barw, która łączy w sobie harmonię, elegancję i przytulność - element

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.