Beton i florystyczne inspiracje – pomysł na mieszkanie

Best Brands PR
Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl
Delikatne roślinne motywy na eleganckim, monochromatycznym tle. Urok betonu w niecodziennym, organicznym wydaniu. Florystyczne inspiracje dla wnętrz takich jak łazienka, kuchnia, korytarze albo salon. Brzmi jak doskonały pomysł na aranżację mieszkania? Podobnie twierdzą projektanci kolekcji płytek Spotlight marki Villeroy&Boch, która urzeka wielością opcji oraz subtelnością dekoru.
Spotlight Villeroy&Boch to bogaty wybór płytek ściennych i podłogowych – ciekawa, łagodna gama barw oraz dekory, których wzór przypomina zarys roślin oraz drzew. Jak na rycinach japońskich mistrzów krajobrazu! Subtelne linie designu przekonają do siebie zarówno zwolenników natury i twórczej abstrakcji, jak i sympatyków oryginalnych połączeń florystyki oraz… geometrii.
Florystyczny urok dekoru
Florystyczny dekor Spotlight o wymiarach 30x60 cm doskonale komponuje się z innymi płytkami oraz z linią dostępnego w licznych formatach matowego i lapatowanego gresu.
Rozmiarowych oraz barwnych kombinacji w obrębie Spotlight Villeroy&Boch jest wiele. Od jednobarwnego minimalizmu, przez dwukolorowe kompozycje aż po pełną gamę dostępnych w kolekcji barw. Do wyboru biel, greige, szarość oraz głęboki antracyt. Dostępne zarówno w linii podstawowych płytek, jak i pośród dekorów. Dzięki temu jeszcze łatwiej o ciekawe i spójne zestawienia obu typów płytek.
Geometryczne pomysły na nowoczesne mieszkanie
Zaletą wielu nowoczesnych mieszkań jest otwarta przestrzeń, w której swobodnie przenikają się płaszczyzny podłóg i ścian różnych części domu. Dzięki temu widoczne stają się pomysłowe nawiązania – na przykład między dekorem zdobiącym ściany tuż przy wyjściu, a kolorystyczną dominantą salonu. Albo między układem płytek w aneksie kuchennym, a niedużą mozaiką biegnącą przy linii podłogi innych pokoi. Kto ma oko do detali, ten z pewnością doceni liczne możliwości, jakie w opisanym kontekście stwarza Spotlight Villeroy&Boch.
Warto wspomnieć, że w kolekcji tej dostępne są mozaiki. Ich złożony z niedużych prostokątów (2,5x15 cm) lub kwadratów (5x5 cm) wzór stanowi dobre uzupełnienie zarówno dla wzorzystej, jak i monochromatycznej powierzchni gresu.
Spotlight Optima – urok dużego formatu
Oryginalną kolorystykę Spotlight najlepiej podziwiać na większych płytkach z programu Optima, które mają wymiary 60x120 cm, 120x120 cm i 120x260 cm oraz zaledwie 6 mm grubości! Wystarczy kilka z nich i wnętrze nabiera purystycznego oraz eleganckiego charakteru.
Spotlight Optima wizualnie powiększa przestrzeń, sprzyja utrzymaniu czystości i ułatwia realizację pomysłów na nowoczesne aranżacje. Nie bez powodu uwaga designerów skupia się właśnie na wielkim formacie, który budząc zachwyt inspiruje harmonijne, trendsetterskie rozwiązania.
Wielki powrót szarości
A gdyby tak podejść do płytek oraz do projektu mieszkania minimalistycznie? Duży wybór nie oznacza konieczności korzystania ze wszystkich opcji. Są tacy, którym do szczęścia wystarcza oryginalna interpretacja betonu, czyli Spotlight w kolejnej odsłonie.
Nic prostszego niż zachwycić się oryginalnym nawiązaniem do industrialnej kolorystyki oraz możliwością stworzenia monochromatycznej oazy w przestrzeniach własnego mieszkania! Zwolennicy takiego pomysłu wybiorą bezpieczną szarość albo biel oraz dekory w tej samej barwie – by przez długie lata cieszyć się praktycznością rozwiązania, które nie wychodzi z mody.
Kolory i ich klimat
Każda z barw płytek Spotlight Villeroy&Boch wniesie do wnętrz nieco inne światło i odmienny klimat. Greige – połączenie beżu i szarości, określane czasami jako „kawa z mlekiem” – doda przestrzeni ciepła i lekkości; szarość nawiązywać będzie do klasyki minimalizmu oraz morskiego krajobrazu w pochmurny poranek; biel sprzyjać będzie tworzeniu zimowych ogrodów zen; a najciemniejsza z dostępnych w kolekcji barw – antracyt – kojarzyć może się ze wspaniałością górskich szczytów i szlachetnością kamieni.
Moc koloru tkwi nie tylko w przypisanych mu parametrach, ale również w emocjach, jakie budzi. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto pobyć w otoczeniu nasyconym daną barwą i na własnej skórze poczuć, jak by to było zamieszkać w jej otoczeniu. Można też skorzystać ze zdjęć gotowych aranżacji i obserwować odczucia oraz płynące z nich inspiracje. Jedną z nich jest właśnie Spotlight.

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.