Biblioteka materiałów CAD marki Chapel Parket
Adventure Media
Batorego 7
47-400 Racibórz
magdalena.matusik|adventure.media.pl| |magdalena.matusik|adventure.media.pl
604231738
www.adventure.media.pl
Firma Chapel Parket Polska już od lat udostępnia tekstury podłóg ze swojej oferty. Baza plików ma pomóc przede wszystkim architektom i projektantom wnętrz, dla których każdy szczegół jest niezwykle istotny. - Otrzymujemy wiele pozytywnych ocen od osób, które korzystają z naszej bazy dostępnej na stronie internetowej. Współpraca z osobami związanymi z branżą wnętrzarską jest ważnym aspektem naszej działalności, dlatego staramy się dostosowywać do aktualnych potrzeb architektów. - komentuje Paweł Bekas, ekspert marki Chapel Parket. Biblioteka plików CAD/BIM była systematycznie uzupełniana. - Za nami długotrwały proces, ale z perspektywy czasu wiemy, że było to konieczne. Obecnie biblioteka obejmuje tekstury desek, klepek i kasetonów, łącznie ponad 1300 plików. - dodaje P. Bekas.
Wszystkie materiały są opisane nie tylko nazwą serii i koloru, ale także kodem zawierającym najważniejsze informacje o danym elemencie. Nazwa pliku pozwala szybko zlokalizować podłogę ze zdjęcia w niezwykle bogatej ofercie firmy Chapel Parket Polska. Każda dębowa podłoga sygnowana tym brandem powstaje ręcznie, na indywidualne zamówienie. Inwestor decyduje o każdym szczególe – zaczynając od wyboru selekcji drewna, koloru, aż po sposób wykończenia i rodzaj elementów. W sumie kombinacji jest kilkadziesiąt tysięcy.
Materiały można pobrać bezpośrednio ze strony www.chapelparket.pl. Pliki dostępne są w zakładce „Dla architekta”.
Luksus, który nie przytłacza
Klienci zaakceptowali naszą wizję architektoniczną
Pure Concept Natura i struktura w nowej kolekcji płytek ceramicznych
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.