Komunikaty PR

CREATOR wybrał najlepsze projekty wnętrz

2020-03-12  |  13:30
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Do pobrania jpg ( 0.07 MB )

Ambicją CREATORA, specjalizującego się w kursach projektowania wnętrz z wykorzystaniem programu Archicad,  jest przekazanie jak najszerszej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej z dziedzin związanych z projektowaniem, mieszkaniami oraz domami. Jako jedyna w branży firma opracowała autorską metodę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy objęty patronatem medialnym. Oprócz możliwości zaistnienia w branży, na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat w formie świadectwa MEN, potwierdzający zdobytą wiedzę i kwalifikacje zawodowe.

MAŁGORZATA MASEK – „Sen o Warszawie”

Mieszkanie stworzone z myślą o parze mieszkającej do tej pory w Irlandii oraz ich małej córeczce. Autorce udało się stworzyć przestrzeń, która spełnia potrzeby całej trójki, ale też stanowi „klasykę w nowoczesnym wydaniu”.

Autorka projektu, Małgorzata Masek, o sobie

Jestem pasjonatką piękna i sztuki. Przez kilka lat mieszkałam w Irlandii, gdzie miałam okazję poznać lokalnych projektantów mody i ikony designu. Pobyt w Irlandii był też moim pierwszym doświadczeniem związanym z architekturą wnętrz. Zaprojektowałam tam salon kosmetyczny – elegancki, ale jednocześnie będący oazą spokoju i miejscem, gdzie każda kobieta może się zrelaksować. Zachwyca mnie architektura i styl gregoriański i wiktoriański, z wysokimi sufitami, bogato zdobioną sztukaterią i wielkimi żeliwnymi portalami kominkowymi, które znajdują się w niemal w każdym pomieszczeniu, nie zapominając o ogromnych, zdobionych żyrandolach. Bardzo cenię sobie przedwojenne budownictwo warszawskie, gdzie pomieszczenia są przestronne, a perełkę architektoniczną stanowią masywne dwuskrzydłowe drzwi. Najlepiej odnajduję się w stylu klasycznym oraz art deco z nutką eklektyzmu, w formie fantazyjnych, kolorowych dodatków. Ikoną dla mnie jest Jonathan Adler, mistrz łączenia niebanalnych wzorów i pełnej palety kolorów.

EMILIA RZECZYCKA – „W barwach orientu”

 „W barwach orientu” to bardzo dokładnie zaprojektowany plan wnętrza w orientalnym stylu. Autorce udało się uwzględnić potrzeby domowników – pary podróżników. Styl orientalny widoczny jest nie tylko w elementach dekoracyjnych, ale także w meblach i całej kolorystyce mieszkania.

Autorka projektu, Emilia Rzeczycka, o sobie

Jestem ciekawa świata, kreatywna i kocham poznawać rzeczy „piękne”. Zawodowo zajmuję się Visual Merchandisingiem, od którego zaczęła się moja pasja związana z projektowaniem wnętrz. Byłam VM w branży fashion i sportowej, dzięki czemu mogłam zapoznać się z różnymi sposobami projektowania pomieszczeń. Moje dwa miejsca na ziemi, w których czuję się najlepiej, to moje miasto i półwysep Helski, gdzie przez jakiś czas prowadziłam sklep. Dzięki temu miejscu i ludziom, pokochałam styl Hamptons z dodatkami surferskimi. Podróże zagraniczne z kolei zainspirowały i zafascynowały mnie stylem orientalnym, który wykorzystałam w moim projekcie.

ANNA WAWSZCZYK-ROKOSZ – „Projekt mieszkania w Krakowie”

Zaprojektowane przez Annę Wawszczyk-Rokosz mieszkanie stworzone zostało z myślą o biznesmence pracującej w Krakowie. Imponująco duże okna w sprytny sposób doświetlają całą przestrzeń i optycznie ją powiększają. Wystrój mieszkania utrzymany jest w biało-szarej tonacji z elementami koloru.

Autorka projektu, Anna Wawszyczyk-Rokosz, o sobie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a w życiu prywatnym szczęśliwą żoną i mamą półtorarocznej córki. W życiu zawodowym czas na zmiany! :) Od zawsze kochałam remonty i piękne wnętrza, dlatego chciałabym, aby moja pasja stała się również pomysłem na życie. Moje marzenie to tworzyć wnętrza i przestrzeń dające pełną satysfakcje wizualną, estetyczną, ale również funkcjonalną. W tym roku chciałabym otworzyć firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz...dlatego trzymajcie kciuki! :)

ALICJA LIMA – „Projekt mieszkania we Wrocławiu”

Projekt Pani Alicji Limy to mieszkanie stworzone z myślą o młodym małżeństwie prowadzącym aktywny tryb życia. Para często przyjmuje gości, dlatego też autorka projektu zadbała o przestronność mieszkania. Dodatkowo wydzielona została przestrzeń do pracy w domu – z racji zawodu męża.

Autorka projektu, Alicja Lima, o sobie

Na co dzień pracuję z ludźmi wywodzącymi się z różnych kultur. Czas wolny spędzam aktywnie, by potem odpocząć z dobrą książką lub przy sztaludze. Różnorodność jest cechą, która urzeka mnie zarówno w życiu codziennym, jak i w architekturze wnętrz. Lubię odkrywać nowe miejsca, ciekawe zakątki. Z pasji do podróży zrodziła się chęć tworzenia magicznych miejsc w moim otoczeniu, a zamiłowanie do malowania akwarelami stało się dla mnie inspiracją do stworzenia projektu koncepcyjnego mieszkania w ramach kursu CREATOR. Proponowana aranżacja zawiera szeroką gamę barw inspirowanych naturą, które wyodrębniają każde z pomieszczeń, a jednocześnie harmonijnie je ze sobą łączą. Wszechobecne drewno, rozmaite rodzaje tkanin oraz zróżnicowane natężenie i barwa oświetlenia nadają wnętrzu przytulny charakter.

MARZENA TRAWKA

Mieszkanie zaprojektowane zostało dla trzyosobowej rodziny, w której każda ma inne potrzeby. Żona – obracająca się w świecie mody, lubiąca gotować; mąż – lubujący się w praktycznych, funkcjonalnych rozwiązaniach; oraz najmłodszy domownik – córeczka, świetnie odnajdująca się w swoim pokoju dla małej księżniczki.

Autorka projektu, Marzena Trawka, o sobie

Prywatnie jestem mamą 14-miesięcznej Laury, a zawodowo zajmuję się bankowością. Pasję do projektowania odkryłam podczas aranżowania wystroju swojego nowego domu. Chcąc pogłębić to zagadnienie zdecydowałam się na udział w kursie organizowanym przez Creator. Chciałabym móc dzielić się zdobytą tam wiedzą, projektując wyjątkowe wnętrza. W wolnym czasie oddaję się również pasji artystycznej i tworzę obrazy metodą pouringu. 

Więcej informacji na www.creator.net.pl 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Kabiny kompletne- rozwiązanie na miarę 2022 roku od SANPLAST SA Biuro prasowe
2022-01-28 | 09:21

Kabiny kompletne- rozwiązanie na miarę 2022 roku od SANPLAST SA

Ostatnie miesiące pokazały nam, jak ważna rolę w naszym życiu odgrywa odpowiednie utrzymywanie higieny. W tym względzie poszukujemy gotowych, sprawdzonych rozwiązań,  które
Dom Aranżacja wnętrz Decoroom w technologii wirtualnych spacerów 3D Estate
2022-01-27 | 21:10

Aranżacja wnętrz Decoroom w technologii wirtualnych spacerów 3D Estate

Technologia 3D już stała się integralną częścią naszej rzeczywistości. Towarzyszy nam m.in. w procesie kupna mieszkania, gdzie okazuje się szczególne pomocna. Wnętrza prezentowane
Dom Przestrzeń wokół domu. Funkcjonalnie i kreatywnie!
2022-01-27 | 19:00

Przestrzeń wokół domu. Funkcjonalnie i kreatywnie!

    Sposób, w jaki zaprojektujemy przestrzeń wokół domu ma olbrzymie znaczenie. Dlatego, gdy budujemy nowy dom, dobrze jest zlecić to zadanie profesjonalistom.

Więcej ważnych informacji

Partner Serwisu Zdrowie

Film

Finanse

Rok 2021 upłynął pod znakiem rekordowych szkód katastroficznych. Polacy coraz częściej decydują się na ubezpieczenie własnego lokum od pożaru, powodzi czy huraganów

W 2021 roku odnotowano rekordowo dużo szkód katastroficznych. Z wyliczeń firmy reasekuracyjnej Munich Re wynika, że w ubiegłym roku kosztowały one 280 mld dol. Co niepokojące, niecała połowa z tych szkód była ubezpieczona, chociaż luka ubezpieczeniowa z roku na rok maleje. Widać to m.in. w obszarze ochrony nieruchomości. Również w Polsce coraz więcej osób decyduje się ubezpieczyć swój dom czy mieszkanie od szkód spowodowanych nieprzewidzianym zdarzeniem. Odszkodowania w przypadku szkód katastroficznych sięgają od kilku tysięcy do nawet kilku milionów złotych.

Psychologia

Dancingi międzypokoleniowe są dla seniorów odskocznią od codzienności. Dzięki nim mają kontakt z rówieśnikami i czerpią energię od młodych

Ideą dancingu międzypokoleniowego jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek i integracja pokoleń. Takie wyjątkowe spotkania ludzi w różnym wieku na parkiecie uczą tolerancji i odwagi życiowej, a także inspirują do rozwijania swoich pasji. Taniec poprawia także kondycję fizyczną i ma pozytywny wpływ na pracę mózgu.