Domowe spa bez wychodzenia z domu
Practum Consulting
Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl
Aromatyczne olejki, spokojna muzyka i ciepła kąpiel – kto z nas nie marzy o zabiegach relaksacyjnych na koniec długiego dnia? Wyciszenia i regeneracji ciała nie trzeba szukać w dalekich i drogich kurortach. Jeśli tylko zadbamy o odpowiedni wystrój, nasza własna łazienka może stać się odprężającym centrum spa. Aranżacje kolorystyczne przygotowane przez markę farb Beckers inspirują do stworzenia łazienkowego zakątka, w którym króluje relaks i dobre samopoczucie.
Przy urządzaniu wymarzonej łazienki pomysły warto czerpać z kojącej mocy natury. Nowoczesna i jasna łazienka w błękitnym kolorze Simple z kolekcji Beckers Designer Kitchen & Bathroom będzie przywodzić na myśl uspokajający szum oceanu. Zastosowanie farby przeznaczonej do pomieszczeń o podwyższonej wilgoci zapewni także spokój użytkowania bez obaw o niekorzystne działanie pary wodnej na pomalowane powierzchnie. Dodatki w postaci białych mebli z elementami drewna, dużego lustra i eleganckiej doniczkowej orchidei pozwolą, bez wychodzenia z domu, poczuć się jak w luksusowym ośrodku.
Łazienka jest bardzo osobistym miejscem, dlatego przy jej projektowaniu wcale nie musimy kierować się utartymi schematami, tylko możemy dać upust swojej wnętrzarskiej kreatywności. A gdyby tak zamiast jednego lustra na ścianie zawiesić ich konstelację? A może nawet obraz? Możliwości są wręcz nieograniczone! W parze z nieoczywistym wyposażeniem pięknie będzie się prezentować kolor Exotic Apricot z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom, który doda energii i pozytywnie nastroi na nadchodzący nowy dzień.
Jeśli możemy pochwalić się łazienką o dużym metrażu śmiało wykorzystajmy dostępną przestrzeń na oddzielną wannę i kabinę prysznicową. To praktyczne rozwiązanie, które za dnia pozwoli wziąć szybki prysznic, a wieczorem skorzystać z długiej, aromatycznej kąpieli. Aby dodać pomieszczeniu przytulności warto postawić na ściany w delikatnym odcieniu Oat Cake, który idealnie skomponuje się z drewnianą podłogą. Wystarczy jeszcze udekorować wnętrze dużą rośliną doniczkową, by uzyskać klimat wprost idealny do oddania się błogiemu odpoczynkowi.
Więcej pomysłów na aranżacje łazienki można znaleźć na stronie: www.beckers.pl

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Żywienie

Sylwia Bomba: Stosuję zasadę żywieniową 80/20. Raz w tygodniu jem z córką kebaba i organizm wybacza mi to
Influencerka przekonuje, że są takie momenty czy okoliczności, kiedy w swoim jadłospisie pozwala sobie na więcej. Jej zdaniem każdy powinien robić sobie taki „oszukany dzień” i spełniać wtedy swoje zachcianki żywieniowe. Oczywiście nie po to, żeby się najeść do syta, ale zaspokoić apetyt chociażby na coś słodkiego. Sylwia Bomba przyznaje, że do jej dietetycznych grzeszków należą: kebab, popcorn i cola.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Gwiazdy
Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj

Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.