Gdy nastaje zmrok… budzi się technologia
Ułatwiają orientację w ciemności, zapewniają higieniczną, bezdotykową obsługę, umożliwiają personalizację funkcji i parametrów. Mowa o nowej generacji rozwiązaniach sanitarnych, dzięki którym design idzie w parze z najwyższymi standardami funkcjonalności. Luksus jest na wyciągnięcie ręki, a technologia otwiera drzwi do nowoczesnej łazienki.
O krok przed Tobą
Producenci urządzeń sanitarnych coraz częściej stawiają na innowacyjne technologie oraz inteligentne rozwiązania zwiększające komfort użytkowania. Teraz liczą się nie tylko względy estetyczne i zgodność z aktualnymi trendami. Znaczenia nabrały także takie kwestie jak higiena, intuicyjność, możliwość personalizacji i przemyślane funkcje. Dzięki nim przestrzeń łazienki oferuje nowe możliwości aranżacji i standardy bezpieczeństwa.
Przykładem tego typu rozwiązań są przyciski spłukujące do WC TECElux mini. Wykonane ze szkła w kolorze czarnym lub białym, łączą w sobie wysokiej jakości technologię oraz ponadczasowy, minimalistyczny design. Przyciski posiadają czujnik ruchu i mogą być obsługiwane bezdotykowo. Zostały wyposażone w nowoczesną technologię LED. Kontury klawiszy podświetlają się automatycznie, gdy użytkownik terminala znajdzie się w polu działania czujnika. Przyciski wyróżniają się ekstrapłaską powierzchnią, a dzięki jednolitej szklanej powierzchni są łatwe w utrzymaniu czystości. W połączeniu z ramką instalacyjną mogą być montowane bezpośrednio w ścianie (montaż zlicowany).
Zaprogramowane na komfort
Programowanie i zmiana ustawień elektronicznych przycisków, a także dostosowanie ich do indywidualnych wymagań użytkownika, odbywa się za pomocą pilota. Użytkownik może zaprogramować takie funkcje, jak: spłukiwanie higieniczne (od 24 do 336 godzin), poziom oświetlenia (od 1 – bardzo jasne do 4 – ciemne), aktywacja podświetlenia (od 20 sekund do 5 minut), funkcja czyszczenia (włącz/wyłącz), automatyczne spłukiwanie, obsługa bezdotykowa, czułość (długa/krótka). Wystarczy zbliżyć się do elektroniki do momentu aktywacji oświetlenia przycisku, skierować pilota w stronę środkowej części w odległości 5–10 cm, a następnie wybrać na nim odpowiedni przycisk.
Wymiary – 220 x 150 x 8 mm

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii


Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Muzyka

Marta Wiśniewska: Konkurs Eurowizji jest odrobinę polityczny i tam są różne dziwne sytuacje. Mam jednak nadzieję, że Justyna Steczkowska rozwali system
Wokalistka zapewnia, że mocno kibicuje Justynie Steczkowskiej w drodze po zwycięstwo w 69. Konkursie Piosenki Eurowizji w Szwajcarii. I choć te zmagania mają drugie dno i nie zawsze liczą się tylko umiejętności wokalne reprezentantów poszczególnych krajów, to Marta Wiśniewska wierzy, że talent i potencjał polskiej gwiazdy będą ponad wszelkimi podziałami. Tancerka zaznacza też, że ona sama nie wzięłaby udziału w tym konkursie.
Konsument
Eksperci apelują do Ministerstwa Zdrowia o zmianę w polityce nikotynowej. Powinna lepiej chronić dzieci i młodzież

Wprowadzanie kolejnych zakazów w ustawie tytoniowej nie przyniesie spodziewanego rezultatu – oceniają lekarze i terapeuci pracujący z osobami uzależnionymi. Według nich należy osobno rozpisać działania rozwiązujące problem na poziomie osób dorosłych, które już palą, i te, które będą nakierowane na ochronę dzieci i młodzieży przed dostępem do wyrobów nikotynowych. Stowarzyszenie Jump93 wraz z przedstawicielami środowisk psychiatrycznych i zdrowia publicznego zaapelowało o systemowe podejście do polityki nikotynowej, z uwzględnieniem potencjału strategii redukcji szkód.
Prawo
Rząd planuje dalsze zmiany w opiece wczesnodziecięcej. Ma to pomóc odwrócić negatywne trendy demograficzne

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej prowadzi prekonsultacje dotyczące dalszych etapów reformy opieki wczesnodziecięcej i podkreśla, że jest to jedno z kluczowych zadań podjętych przez resort. Ma to pomóc w zatrzymaniu negatywnych trendów demograficznych. W 2024 roku w Polsce urodziło się 252 tys. dzieci, czyli o ponad 20 tys. mniej niż w poprzednim roku i najmniej w całym okresie powojennym.