Geometryczne formy w aranżacjach z Tikkurila
Practum Consulting
Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl
Geometria we wnętrzach na nowo wraca do łask, odkrywając zupełnie nowy wymiar prostoty. Dzięki swej uniwersalności, motyw ten doskonale odnajduje się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach, efektownie podkreślając wysmakowany styl pomieszczenia. Marka Tikkurila przedstawia inspiracje wnętrzarskie z wykorzystaniem najróżniejszych kombinacji kształtów, które pozwolą uzyskać w wystroju nieznany dotąd ład i harmonię.
Odpowiednio dobrane elementy geometryczne potrafią wprowadzić do pomieszczeń wyjątkowy charakter i dynamikę. Kolaż czworokątów na obrazie spotęguje minimalizm wnętrza, nadając mu jednocześnie intrygujący akcent. Idealną bazą dla odważnej dekoracji w kontrastujących kolorach czy designerskiego mebla o niestandardowej formie będzie neutralny odcień F497 Paper z palety Tikkurila Feel the Color. Całość wystarczy uzupełnić białym dywanem w romby i aranżacja w duchu nowoczesnej galerii sztuki gotowa!
Regularne kształty świetnie sprawdzą się także w eleganckich wnętrzach. Głęboko matowa farba Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3 w odcieniu 1969 na ścianie i sztukaterii uwydatni wyrafinowany klimat sypialni, w nieprzymuszony sposób kreując atmosferę luksusu. Modułowy, prostokątny zagłówek łóżka będzie nie tylko wytwornym detalem, ale zwiększy również komfort nocnego wypoczynku domowników. Z kolei utrzymana w spójnej tonacji kolorystycznej grafika z motywem geometrycznym doda wystrojowi artystyczną nutę.
Zestawienie geometrycznych form z subtelnym odcieniem 1943 z palety Tikkurila Deco Grey to pomysł na finezyjne rozwiązanie w sypialni w stylu glamour. Miękki pled w kwadraty czy poduszka z okrągłym haftem spójnie wzbogacą wystrój, tworząc w nim przytulny nastrój sprzyjający relaksowi. W tak urządzonym wnętrzu możemy też postawić na wyróżniające się dodatki, jak np. okrągłe lustro na kształt słońca czy lampę z metalicznym abażurem, które wdzięcznie dopełnią niepowtarzalną aurę aranżacji.
Więcej stylowych wnętrz w barwach Tikkurila można znaleźć pod adresem: www.tikkurila.pl.

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Maciej Dowbor: Mamy dom w Hiszpanii i tam odpoczywamy, ale na co dzień mieszkamy w Polsce. Tu pracujemy, płacimy podatki, a nasze córki chodzą do szkoły
Prezenter zaznacza, że co prawda wraz ze swoją żoną kupili dom w Hiszpanii, to jednak większość czasu spędzają w Polsce. Tutaj bowiem mają pracę, a ich córki chodzą do miejscowych szkół. Maciej Dowbor zdradza też, że dużo lepiej funkcjonuje mu się w naszym kraju. Tu realizuje większość swoich projektów zawodowych, natomiast możliwość wyjechania z dala od Warszawy pomaga mu się wyciszyć, odpocząć od zgiełku i nabrać do wszystkiego dystansu.
Podróże
Damian Janikowski: Po ostatniej walce muszę porządnie odpocząć i wyleczyć kontuzje. Zazwyczaj na wakacje wybieram Egipt albo Turcję

Sportowiec przyznaje, że jego ulubionymi kierunkami na wakacje są Egipt i Turcja. Lubi odpoczywać w egzotycznych kurortach i cieszy się, kiedy cała rodzina ma wreszcie czas dla siebie. Damian Janikowski zaznacza, że teraz przede wszystkim chce wyleczyć kontuzje i naładować akumulatory, a kolejne walki na ringu stoczy dopiero pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.
Polityka
Dane statystyczne pomogą przyspieszyć rozwój turystyki. Posłużą również do promocji turystycznej Polski

Główny Urząd Statystyczny we współpracy z resortem turystyki buduje nowoczesny portal analityczny Turystyka+. To interaktywne narzędzie, które umożliwia śledzenie zmian i porównywanie danych. Celem projektu jest wsparcie rozwoju turystyki na wielu poziomach – nie tylko krajowym, ale również lokalnym i regionalnym. Ma on być pomocny zarówno w podejmowaniu decyzji politycznych dotyczących infrastruktury turystycznej, jak i dla przedsiębiorców, co ma się przełożyć na rozwój sektora i gospodarki.