Komunikaty PR

Jak urządzić domowe SPA?

2020-12-04  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Best Brands PR
Best Brands PR

Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl

Chłodne dni i szarość za oknami w sposób szczególny inspirują myślenie o relaksie, o który prosi ciało. Aromatyczne olejki, miękka piana i szum ciepłej wody... Bez wychodzenia z domu! Dzięki kolekcji Engers SPA urządzenie stylowej łazienki o odprężającym i kojącym zmysły charakterze należy zarówno do łatwości, jak i do przyjemności.

Naturalny urok trendsetterskich płytek Engers SPA zachwyca projektantów oraz każdego, kto jest wrażliwy na niebanalne piękno. Płytki w kolorze bieli, piasku i szarości znajdą doskonałe zastosowanie we wnętrzach łazienek, salonów kąpielowych oraz przestrzeni dedykowanych domowym relaksacyjno-upiększającym rytuałom.

Engers SPA to linia jasnych płytek (30x60 cm oraz 33x100 cm) oraz harmonizujących z nimi dekorów – piaskowo-szarej mozaiki o formacie 30x60 cm oraz wielkoformatowego dekoru 33x100 cm, którego multikolorowy design przypomina skalisty lub nadmorski krajobraz w pochmurny dzień. Dzięki nim wnętrza nabierają eleganckiego i naturalnego charakteru – w zgodzie z zasadami minimalizmu oraz wymogami współczesnych trendów.

Naturalne, domowe SPA

Nowoczesne salony SPA z powodzeniem realizują zasadę umiaru i złotego środka – króluje w nich spokój, a także stylowe nawiązanie do klasyki architektury i ponadczasowego piękna natury. Podejście to uznać można za esencję charakteru płytek Engers i kolekcji SPA, której kolory oraz formaty zachwycają bogactwem i różnorodnością możliwego zastosowania.

Nieskazitelność bazowych, białych płytek SPA jest doskonałym tłem dla dekorów kolekcji. Dzięki nim zarówno nieco mniejsza mozaika, jak i głębia szarości na dużym formacie 33x100 cm zyskują doskonałą oprawę i niezbędny kontrast.

Piękno, które koi zmysły

Biel uspokaja, beże i szarości przypominają o wdzięku natury. Razem stanowią uniwersalny, sprawdzony duet – niezależnie od wybranych tonacyjnych proporcji. Wzorem salonów SPA, korzystając z mocniejszej kolorystyki dekorów, warto podzielić przestrzeń na poszczególne sekcje. Mocniejsze barwy przy ścianie z prysznicem albo wnęce z wanną dodadzą wnętrzom głębi, podczas gdy jasność pozostałych ścian pomoże utrzymać lekki i delikatny charakter całości łazienki.

Podziały mogą być wertykalne lub horyzontalne. Przy tych drugich pomocne okażą się węższe płytki SPA Engers 11x100 cm, które zastosować można zarówno tuż przy podłodze, jak i na dowolnej wysokości ściany lub sąsiadujących ze sobą ścian. Pas szarości w ciekawy sposób wpływa na optykę przestrzeni – podkreślając harmonię i symetryczność ścian.

Oaza spokoju i relaksu

Do opisanych już kolorów i pomysłów, warto dodać zapach lasu lub morskiej bryzy oraz klimatyczne oświetlenie – ledową jasność i miękkie płomienie świec. A może piżmo, cynamon albo drzewo sandałowe pod postacią kadzideł i olejków? Tak by zmysłowe doświadczenia płynące z relaksu w dobrze zaprojektowanej przestrzeni działały multisensorycznie i skutecznie.

Decydując się na lokalizację oraz rozkład łazienki, warto również zadbać o piękny widok za oknem, dzięki któremu poranna lub wieczorna kąpiel będzie jednocześnie kontemplacyjnym doświadczaniem świeżości wiosennej zieleni lub ciszy miejskich, zimowych krajobrazów.

Naturalna urokliwość oraz ciekawe możliwości aranżacyjne płytek SPA wpisują się w stylistykę wszystkich kolekcji Engers. Design marki, inspirowany unikalnym połączeniem metalu, drewna i betonu architektonicznego sprawia, że wnętrza nabierają ponadczasowego i oryginalnego charakteru.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Best Brands PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Muzyka

Piotr Kupicha: Feel to jeden z ostatnich bastionów żywego rock’n’roll’owego grania. Myślę, że to jest klucz do tego, że jesteśmy na scenie już 20 lat

Lider zespołu Feel przyznaje, że 2025 rok jest szczególnym w ich karierze, świętują bowiem 20-lecie istnienia. Muzyk nie kryje wzruszenia i jest dumny z tego, że udało im się przetrwać w branży przez tyle lat i odnieść duży sukces. Swój jubileusz grupa będzie świętować w piątek, 23 maja podczas Sopot Hit Festival. Z tej okazji nie zabraknie niespodzianek. Na scenie pojawi się chociażby Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Problemy społeczne

60 proc. młodych ludzi chce posiadać mieszkanie na własność. Główna bariera to brak wkładu własnego

Posiadanie własnego mieszkania jest aspiracją większości młodych Polaków – wskazują dane badaczy z SGH. Jednak ze względów finansowych jest ono dostępne dla części z nich, a na dodatek wiąże się ze zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. W luce czynszowej, czyli w sytuacji, gdy kogoś nie stać na zakup własnego M, ale jest zbyt bogaty na mieszkanie komunalne, jest ok. 35 proc. społeczeństwa. I to dla tej grupy potrzebna jest oferta państwa. Budownictwo społeczne mogłoby być alternatywą, ale nie odpowiada na potrzebę posiadania nieruchomości na własność.