Jeden adres, wiele zalet – Śródka OdNowa 2
Śródka to jedna z modniejszych lokalizacji w Poznaniu. Z roku na rok zyskuje coraz więcej mieszkańców i nabywców nowych lokali. Przyczyn popularności jest wiele. Wśród najważniejszych czynników decydujących o wyborze Śródki na swoje miejsce zamieszkania trzeba wymienić dobrą komunikację, liczne tereny zielone i rekreacyjne oraz bogate zaplecze usługowo-handlowe. Wszystkie te zalety posiada Śródka OdNowa 2. Inwestycja jest dowodem, że można wygodnie mieszkać w tej części miasta.
Śródka to dzielnica stanowiąca kwintesencję miejskiego życia. Tutaj wszystko jest pod ręką i to właśnie tutaj powstaje najnowsza inwestycja Grupy Partner. Śródka OdNowa 2 jest miejscem, które doceniają zainteresowani mieszkaniami ze względu na dogodną lokalizację. Umiejscowienie projektu jest na tyle uniwersalne, że stanowi dobre rozwiązanie dla singli, rodzin z małymi dziećmi czy dorastającą młodzieżą. W jego sąsiedztwie mieszczą się prestiżowe szkoły, zarówno państwowe, jak i prywatne. Atutem są też tereny rekreacji, takie jak Jezioro Maltańskie, Ostrów Tumski oraz Termy Maltańskie, które od inwestycji dzieli zaledwie 800 metrów. Dogodna komunikacja miejska powoduje, że łatwo stąd dostać się w każdą stronę miasta czy to do centrum, czy na jego obrzeża. Droga rowerowa na Śródkę i Wartostradę, Jezioro Maltańskie zapewniają wytchnienie po pracy, zapewniają aktywny wypoczynek o każdej porze roku. Do tego komfortowy rozkład komunikacji miejskiej podnosi komfort życia.
W projekcie Śródki OdNowa 2 przygotowano 83 mieszkania o zróżnicowanej powierzchniach. Metraż waha się od 27 do 80 mkw. Są to funkcjonalne kawalerki, oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe przestrzenie. Parterowe lokale będą posiadały ogródki, zaś mieszkania usytuowane na piętrze przestronne balkony. – Preferencje klientów są dla nas niezwykle ważne. W fazie budowy dajemy możliwość wprowadzenia zmian w aranżacji wnętrz poszczególnych mieszkań. Lokale zostały tak zaprojektowane, by pozwalały na łączenie ich w pionie, jak i poziomie. Tym samym można stworzyć przestrzeń, dającą nawet ponad 100-metrowe mieszkanie, 5-6 pokojowe. Takie rozwiązanie pozwala również w przyszłości na powtórne podzielenie lokali – podkreśla Karolina Skrzypek z Grupy Partner. Ceny wolnych mieszkań rozpoczynają się od 270 tys. zł brutto, a zgodnie z harmonogramem pierwsi właściciele klucze do własnych M otrzymają w IV kwartale 2021 roku.

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii


Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Muzyka

Marta Wiśniewska: Konkurs Eurowizji jest odrobinę polityczny i tam są różne dziwne sytuacje. Mam jednak nadzieję, że Justyna Steczkowska rozwali system
Wokalistka zapewnia, że mocno kibicuje Justynie Steczkowskiej w drodze po zwycięstwo w 69. Konkursie Piosenki Eurowizji w Szwajcarii. I choć te zmagania mają drugie dno i nie zawsze liczą się tylko umiejętności wokalne reprezentantów poszczególnych krajów, to Marta Wiśniewska wierzy, że talent i potencjał polskiej gwiazdy będą ponad wszelkimi podziałami. Tancerka zaznacza też, że ona sama nie wzięłaby udziału w tym konkursie.
Konsument
Eksperci apelują do Ministerstwa Zdrowia o zmianę w polityce nikotynowej. Powinna lepiej chronić dzieci i młodzież

Wprowadzanie kolejnych zakazów w ustawie tytoniowej nie przyniesie spodziewanego rezultatu – oceniają lekarze i terapeuci pracujący z osobami uzależnionymi. Według nich należy osobno rozpisać działania rozwiązujące problem na poziomie osób dorosłych, które już palą, i te, które będą nakierowane na ochronę dzieci i młodzieży przed dostępem do wyrobów nikotynowych. Stowarzyszenie Jump93 wraz z przedstawicielami środowisk psychiatrycznych i zdrowia publicznego zaapelowało o systemowe podejście do polityki nikotynowej, z uwzględnieniem potencjału strategii redukcji szkód.
Prawo
Rząd planuje dalsze zmiany w opiece wczesnodziecięcej. Ma to pomóc odwrócić negatywne trendy demograficzne

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej prowadzi prekonsultacje dotyczące dalszych etapów reformy opieki wczesnodziecięcej i podkreśla, że jest to jedno z kluczowych zadań podjętych przez resort. Ma to pomóc w zatrzymaniu negatywnych trendów demograficznych. W 2024 roku w Polsce urodziło się 252 tys. dzieci, czyli o ponad 20 tys. mniej niż w poprzednim roku i najmniej w całym okresie powojennym.