Komunikaty PR

Kominek tradycyjny. Ciepło domowego ogniska od marki Kratki

2020-11-05  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Aleksandra Stachulska
Home Sweet Home PR

Łowicka 51 lok. 207
02-353 Warszawa
ola|hshpr.pl| |ola|hshpr.pl
880 320 909
hshpr.pl

Dla każdego…

Salon, sypialnia, jadalnia, kuchnia, gabinet, a może pokój gościnny? Każdą przestrzeń możemy uczynić wyjątkową. W dodatku nie wymaga to wielkiego wysiłku – wystarczy tylko jeden dzień, by samodzielnie przeprowadzić metamorfozę wnętrza. Dla przykładu, marka Kratki oddaje w nasze ręce dwa rodzaje kominków - Home Easy Box i Simple Box . Przepiękna wizja ognia z trójstronnego paleniska w nowoczesnej, minimalistycznej zabudowie nada elegancji każdej aranżacji i stanie się sercem każdej przestrzeni. Widok żywego blasku ognia w stylowej obudowie to przykład ponadczasowego piękna, które nie może się znudzić – domownicy zawsze będą się nim cieszyć, a goście nie będą mogli wyjść z zachwytu.  

 

… i w każdej aranżacji

Jeszcze do niedawna uważano, że kominki tradycyjne zarezerwowane są dla wyrafinowanych wnętrz o klasycznym, eleganckim wystroju. Dziś, różnorodny asortyment marki Kratki sprawia, że czarującym blaskiem i ciepłem igrającego ognia mogą się rozkoszować właściciele wnętrz urządzonych w najróżniejszych stylach. Cudowny spektakl płomieni zamknięty w tradycyjnym kominku opiera się szybko zmieniającym wnętrzarskim modom i trendom. Jest wyborem na lata. W dodatku bogaty wybór typów obudowy pozwala na dostosowanie kominka do każdego gustu. Kamień, drewno, kryształki Svarowskiego, a może spiek kwarcowy? Każdy odnajdzie coś, co idealnie zgra się ze stylem aranżacji wnętrza i nada pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru.  

 

Ciepło i ekologicznie

W sercu domu nie powinien gościć nieprzyjemny chłód, dlatego tradycyjne kominki nie tylko pięknie się prezentują, lecz także stanowią efektywne źródło ogrzewania. Ciepło z niego płynące z jest świetnym uzupełnieniem centralnego ogrzewania w chłodne jesienne i zimowe wieczory. A w przypadku awarii systemu ciepłowniczego to kominek zapewni w domu przytulne ciepło – najbliżsi nie będą odczuwali obniżenia temperatury, a najmłodsi nie będą obawiać się ciemności. Do licznych zalet kominków tradycyjnych należy też niewątpliwie ich ekologiczny charakter. Urządzenia marki Kratki spełniają kryteria Ekoprojektu i są przyjazne dla środowiska naturalnego. W kominku pali się suchym drewnem liściastym, które nie emituje niebezpiecznych i zagrażających środowisku substancji, a przy tym jest jednym z najtańszych źródeł ogrzewania. Tak spalane drewno nie przyczynia się także do powstawania smogu.  Czego chcieć więcej?

 

 

Marka Kratki to renomowany producent wkładów kominkowych, ogrzewaczy gazowych, kominków wolnostojących, biokominków oraz akcesoriów. Filozofia firmy zbudowana wokół idei „dobre, bo polskie” przyniosła marce nie tylko zasłużone miejsce w czołówce firm kominkowych, ale także wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. Płomień Roku 2019, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2020 czy Laur Klienta w kategorii „Kominki i wkłady kominkowe”. Firma Kratki.pl udowadnia, że światowy design może iść w parze z doskonałą funkcjonalnością. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Home Sweet Home PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Problemy społeczne

Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.