Komunikaty PR

Konkurs „Najlepsze Domowe Spa – Łazienka z Fjordd”

2023-07-17  |  09:00

– Od początku istnienia naszej marki propagujemy idee tworzenia w łazience domowego spa. Przekonujemy wszystkich, że dzisiejsza łazienka jest nie tylko miejscem służącym higienie, ale również powinna stać się przestrzenią relaksu i odzyskiwania sił witalnych. Stąd idea konkursu. Chcemy zobaczyć jak nasz koncept rozumieją profesjonalni projektanci – tłumaczy Marcin Sojda, Prezes Zarządu Fjordd. 

Konkurs, którego celem jest wyłonienie najciekawszego pod względem estetyki wnętrza łazienki, ma dwie kategorie. W pierwszej „Wizualizacja Najlepszego Domowego Spa” mogą wziąć udział autorzy projektów koncepcyjnych łazienek, których powierzchnia nie przekracza 20mkw. Z kolei o nagrodę w drugiej – „Realizacja Najlepszego Domowego Spa” –  mogą ubiegać się designerzy, którym udało się wcielić swój pomysł w życie. Warunkiem zakwalifikowania zgłoszenia jest wykorzystanie w projektach co najmniej dwóch produktów marki Fjordd. A wśród nich znajdziemy wanny, umywalki i brodzki prysznicowe wykonane z innowacyjnego kamiennego kompozytu Aquastone®.

O tym, które wnętrza łazienek zyskają miano „Najlepszego Domowego Spa”, a ich autor nagrodę w wysokości 5 000,00 zł wraz z voucherem na dowolny produkt Fjordd zadecyduje jury złożone z profesjonalistów branży design. W jego składzie znaleźli się:

• Iwona Ławecka-Marczewska, Redaktorka Naczelna portalu designdoc.pl;

• Krystyna Łuczak-Surówka, polska naukowczyni, historyczka sztuki, pionierka krytyki wzornictwa;

• Marcelina Plichta-Wabnik, menadżerka mającą na koncie wprowadzenia na rynek kliku marek wnętrzarskich;

• Ewa Porębska, Redaktorka Naczelna magazynu Architektura-Murator;

• Marcin Szczelin, Redaktor Naczelny magazynu Archisnob;

• Małgorzata Szczepańska, Redaktorka Naczelną polskiej edycji Elle Decoration.

Zgłoszenia konkursowe (minimum 3 pliki graficzne wraz z krótkim opisem) należy przesyłać na adres konkurs@fjordd.com. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie www.fjordd.com

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje Biuro prasowe
2025-06-18 | 06:00

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

W życiu każdego z nas pojawiają się sytuacje, w których nagromadzone przez lata przedmioty muszą na jakiś czas opuścić nasze mieszkania i domy. Niezależnie od
Dom Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących
2025-06-17 | 10:30

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

Własna szklarnia to marzenie wielu ogrodników, gdyż dzięki niej można cieszyć się świeżymi, naturalnymi warzywami i ziołami. Chcąc stać się jej posiadaczem, powinniśmy
Dom BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
2025-06-02 | 16:00

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce

Wyobraź sobie, że urządzasz salon marzeń albo wreszcie wymieniasz kuchnię na nową, a wszystko to bez czekania na wypłatę czy wizyty w banku. Teraz to możliwe dzięki nowej metodzie

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.