Komunikaty PR

Laminat Strataflex

2020-12-01  |  17:50

Laminat STRATAFLEX można stosować na większość powierzchni, w tym m.in. na ściany, płyty GK i płyty MDF, co daje szerokie spektrum jego zastosowania we wnętrzach. Można go wykorzystać np. do oklejania frontów mebli kuchennych, łazienkowych czy drzwi, które potrzebują estetycznego odświeżenia. Świetnie sprawdzi się też jako wykończenie ścianek działowych w biurach, salach konferencyjnych oraz oczywiście jako klasyczna okładzina ścienna. Wymienionym zastosowaniom sprzyjają właściwości użytkowe okleiny, w tym. m.in. trwałość, odporność na plamy i chemikalia, antybakteryjność, niewrażliwość na pleśń, promienie UV, atrakcyjny design. Laminat dostępny jest w szerokim wyborze kolorów i struktur, w tym m.in. drewnopodobnych, metalicznych, betonowych, tekstylnych, wiernie odwzorowujących powierzchnie kamienne, skórzane, gresowe. W gamie wykończeń dostępne są powierzchnie matowe, półmatowe oraz błyszczące. Jednak zaleta, na którą trzeba zwrócić szczególną uwagę jest elastyczność laminatu. Strataflex idealnie przylega do każdej powierzchni: płaskiej, falistej, kanciastej, zakrzywionej. Przy mocnym zgięciu, nawet o 360 stopni, nie łamie się i wraca do pierwotnej wersji. Laminat ma grubość zaledwie 1 mm i wykonany jest z wytrzymałego, elastycznego PVC.
Strataflex sprzedawany jest w rolkach o standardowych wymiarach 122x50 mm i długości 30-40 m (w zależności od wzoru).

Wśród przesłanych zdjęć laminatu znajdują się również dwie realizacje Muraspec. Są to wnętrza rewitalizowanych pomieszczeń Alior Bank (proj. Robert Majkut Design) oraz warszawski klubie Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta. W obu przypadkach STRATAFLEX pełni rolę ściennej okładziny.

Aktualny katalog Strataflex dostępny jest pod tym linkiem (do skopiowania do przeglądarki): www.muraspec.com/…/fi…/resources/1304/StrataflexVol_10.2.pdf

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Muzyka

Piotr Kupicha: Feel to jeden z ostatnich bastionów żywego rock’n’roll’owego grania. Myślę, że to jest klucz do tego, że jesteśmy na scenie już 20 lat

Lider zespołu Feel przyznaje, że 2025 rok jest szczególnym w ich karierze, świętują bowiem 20-lecie istnienia. Muzyk nie kryje wzruszenia i jest dumny z tego, że udało im się przetrwać w branży przez tyle lat i odnieść duży sukces. Swój jubileusz grupa będzie świętować w piątek, 23 maja podczas Sopot Hit Festival. Z tej okazji nie zabraknie niespodzianek. Na scenie pojawi się chociażby Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Problemy społeczne

60 proc. młodych ludzi chce posiadać mieszkanie na własność. Główna bariera to brak wkładu własnego

Posiadanie własnego mieszkania jest aspiracją większości młodych Polaków – wskazują dane badaczy z SGH. Jednak ze względów finansowych jest ono dostępne dla części z nich, a na dodatek wiąże się ze zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. W luce czynszowej, czyli w sytuacji, gdy kogoś nie stać na zakup własnego M, ale jest zbyt bogaty na mieszkanie komunalne, jest ok. 35 proc. społeczeństwa. I to dla tej grupy potrzebna jest oferta państwa. Budownictwo społeczne mogłoby być alternatywą, ale nie odpowiada na potrzebę posiadania nieruchomości na własność.