LEO – sztuka w nowoczesnym wydaniu
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
LEO tworzy swoje dzieła z myślą o osobach, które poszukują do swych przestrzeni czegoś więcej niż klasycznych obrazów na ścianę. Nowatorska idea stanowi ciekawą propozycję dla miłośników sztuki nowoczesnej i kolekcjonerów, którzy pragną wnieść do swych wnętrz nie tylko estetykę, ale także element oryginalności. Obrazy LEO łączą współczesną technologię DeePrint, naturę i fotografię, stanowiąc doskonałą dekorację i inwestycję, zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i biurowych. To właśnie niezwykłe ujęcia dronowe stają się punktem wyjścia, a każde zdjęcie pulsuje życiem, opowiadając historię, którą można odczuć nie tylko wzrokiem, ale i dotykiem.
DeePrint – technologia, która wyprzedza czas
Opracowana przez LEO technologia DeePrint, czyli innowacyjna metoda druku, pozwalająca osiągnąć niespotykaną dotąd jakość wielowarstwowych struktur, stanowi serce marki LEO. Perfekcyjnie odwzorowane detale, połączone z grą światła sprawiają, że każdy obraz ożywa, zmieniając się w zależności od pory dnia. W efekcie mamy do czynienia z dziełami, które zachwycają, ale też intrygują, zmuszając do zatrzymania się i kontemplacji otaczającego nas świata.
Dla prawdziwego konesera
LEO współpracuje z wybitnymi fotografami natury; Markiem Biegalskim, Tomaszem Gładysem, Marcinem Gibą i Kevinem Pages’em, których kadry są publikowane i nagradzane na całym świcie. Dzięki ich wyjątkowej perspektywie powstają obrazy będące prawdziwym hołdem dla piękna i ulotności świata natury. Każdy obraz LEO jest bowiem wynikiem pieczołowicie zaplanowanego procesu twórczego; nic tutaj nie jest przypadkowe – od harmonii wybranych kadrów, po liczbę naniesionych w druku DeePrint warstw.
Sztuka na lata
W świecie pełnym różnorodnych form sztuki, fotografii i kreatywnego wyrazu, łatwo jest ulec chwilowym trendom, które przemijają tak szybko, jak się pojawiają. W tej różnorodności szczególną wartość mają propozycje, które wyróżniają się niebanalnością, ponadczasowym charakterem i zdolnością opierania się zmieniającym modom. Sztuka proponowana przez LEO, która łączy w sobie wyjątkowo oryginalną wizję i precyzję wykonania, nie tylko przyciąga uwagę architektów i firm zajmujących się art consultingiem, ale staje się także inwestycją na lata – zarówno w sensie emocjonalnym, jak i materialnym. Wybierając LEO, wchodzimy w dialog z twórczością, która ma zdolność wywoływania głębszych refleksji, a dodatkowo odzwierciedla naszą troskę o środowisko, jeszcze bardziej podkreślając znaczenie świadomych i wartościowych wyborów w świecie sztuki.
Więcej informacji:https://leo-art.com/

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Finanse, obowiązki i pogoda: nowe badania pokazują, czym naprawdę stresujemy się w domu
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień
Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.
Ochrona środowiska
Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.
Moda
Piotr Zelt: Nie latam po sklepach i nie zawalam sobie szafy jakimiś niepotrzebnymi ciuchami. Mam sporo ubrań, które mają po 20 lat, i cały czas je noszę

Aktor zaznacza, że jego garderoba jest skromna, ale zawiera dobre jakościowo ubrania, które choć były kupione nawet dwie dekady temu, wciąż wyglądają jak nowe. Jego zdaniem nie warto ulegać sezonowym trendom i gromadzić w szafie wielu rzeczy, które modne są zaledwie kilka miesięcy. Zamiast tego lepiej zainwestować w ponadczasowe kurtki, marynarki czy buty z dobrych materiałów i dbać o nie tak, by posłużyły jak najdłużej.