Lisia Apartamenty – ruszyła sprzedaż nowej inwestycji na mapie Zielonej Góry
Deweloper EBF Development wprowadził na rynek nowy projekt. Lisia Apartamenty to nowoczesne osiedle, w ramach którego powstanie trzyklatkowy budynek. Ulica Lisia zyska łącznie 233 mieszkania, komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową z otwartymi i zamkniętymi miejscami postojowymi. Inwestycja zakończy się w listopadzie 2022 roku.
Najnowsza propozycja EBF Development, Lisia Apartamenty, zakłada budowę siedmiokondygnacyjnego budynku, w którym łącznie zaaranżowano 233 mieszkania. Każda z trzech klatek schodowych zostanie wyposażona w cichobieżną windę. Dostępne są kawalerki, jak i mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe z aneksem kuchennym. Wolne powierzchnie wahają się od 44 do 76 mkw. Układ mieszkań pozwala na aranżację lokali według własnego uznania i potrzeb. Ceny rozpoczynają się od 4 900 zł/mkw w przypadku części kawalerek, natomiast 5 400 zł/mkw to koszt pozostałych metraży. Co istotne, istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Developer zadbał również o przestrzeń dla czterokołowych pojazdów. Na terenie inwestycji powstaną podziemne hale garażowe z otwartymi i zamkniętymi miejscami postojowymi. – Zadbaliśmy również o estetykę budynku. Architektura i kolorystyka, wzorem innych prowadzonych przez nas projektów, doskonale współgra z otoczeniem i nawiązuje do lokalizacji – mówi Izabela Woźnica-Letka, kierownik działu sprzedaży nieruchomości EBF Development. Zgodnie z przyjętym harmonogramem inwestycja zostanie przekazana w ręce mieszkańców w listopadzie 2022 roku.
Wraz ze startem sprzedaży ruszyła budowa Lisiej Apartamenty. Przygotowano już teren pod inwestycję i częściowo wylano fundamenty. Każda klatka schodowa znajduje się na innym stopniu zaawansowania. – W klatce schodowej oznaczonej numerem 12 wykonano wykop pod fundamenty, w kolejnej, oznaczonej numerem 14 – zostały wylane fundamenty, zaś w trzeciej o numerze 16 wylewane są obecnie podciągi piwnicy – zaznacza Izabela Woźnica-Letka.
Inwestycja Lisia Apartamenty powstaje przy ulicy Lisiej. Położona jest w dogodnej lokalizacji. Niedaleko stąd do centrum. W pobliżu znajduje się szkoła, duży market budowlany oraz liczne punkty usługowo-handlowe. Takie usytuowanie projektu stanowi ciekawą propozycję zarówno dla osób poszukujących własnych czterech kątów, jak i traktujących zakup nowego lokum, jako inwestycję.

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Wiktor Dyduła: W domu rodzinnym zawsze podtrzymywaliśmy tradycję śmigusa-dyngusa. Teraz widzę, że w miastach już zanika ten zwyczaj
Zdaniem wokalisty śmigus-dyngus może dostarczyć sporo radości, ale też być powodem kłótni, chociażby w momencie, kiedy nie wszyscy godzą się na taką zabawę. Nie ukrywa też, że w dzieciństwie najbardziej czekał właśnie na lany poniedziałek i bitwę na wiadra. Zauważa jednak, że z roku na rok ta tradycja powoli zanika, a za oblanie wodą osób, które sobie tego nie życzą, można nawet dostać mandat.
Handel
Konsumpcja jaj w Polsce rośnie. Przy zakupie Polacy zwracają uwagę na to, z jakiego chowu pochodzą

Zarówno spożycie, jak i produkcja jaj w Polsce notują wzrosty. Znacząca większość konsumentów przy zakupie jajek zwraca uwagę na to, czy pochodzą one z chowu klatkowego. Polska jest jednym z liderów w produkcji i eksporcie jajek w UE, ale ma też wśród nich największy udział kur w chowie klatkowym. Oczekiwania konsumentów przyczyniają się powoli do zmiany tych statystyk.
Infrastruktura
Mazowsze ze specjalną ofertą na Wielkanoc i majówkę. Rośnie zainteresowanie podróżami po regionie

Okres wielkanocny i majówkowy, które w tym roku wypadają bardzo blisko siebie, to czas wzmożonego ruchu turystycznego na Mazowszu. Region, który w ubiegłym roku odwiedziła rekordowa liczba turystów, przyciąga m.in. bogactwem kulturowym, różnorodną ofertą atrakcji i nadwiślańskimi krajobrazami. W okresie Wielkiej Nocy w wielu miejscach odbywają się wydarzenia, które mają przybliżyć świąteczne tradycje pielęgnowane od pokoleń.