Komunikaty PR

Na tarasie jak na rajskiej wyspie

2023-07-28  |  15:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

Słońce praży, słupki na termometrach rosną - to znak, że lato w pełni. Jeśli nie masz możliwości wyjechać na urlop, urządź na swoim tarasie urokliwy, zielony zakątek i na miejscu wypocznij jak na rajskiej wyspie.

Przestronny taras wśród szumiących drzew to wymarzona przestrzeń na odpoczynek w wakacyjne dni. Relaks na świeżym powietrzu umili zawieszony na metalowym stelażu kokon z funkcją huśtawki. Wykonany z wytrzymałego technorattanu w ciekawym wzorze pozwoli na komfortowy wypoczynek, a jednocześnie doda ogrodowej stylizacji idyllicznego uroku. Z otaczającą zielenią ładnie współgrają wykonane z drewna deski. Zadba o nie olej Drewnochron, który zapewnia nie tylko piękny wygląd, ale też skutecznie chroni w każdych warunkach pogodowych. Całość wystarczy uzupełnić wygodnymi meblami czy miękkimi poduchami i sceneria jak z wakacyjnej pocztówki gotowa.

Nawet na tarasie o niewielkim metrażu można zaaranżować przytulną oazę i odprężyć się przy ulubionej książce niczym na zagranicznych wakacjach. Odrobina zieleni w postaci ozdobnych krzewów czy doniczkowych roślin na tle drewnianej podłogi pomalowanej olejem Drewnochron pozwoli odpocząć zmęczonym czytaniem oczom.

Jeśli nie lubisz wygrzewać się bezpośrednio na słońcu, dobrym rozwiązaniem będzie zadaszony taras. Powiewające na wietrze woalowe zasłony dadzą odpowiednie zacienienie w upalne dni i pozwolą schronić się przed promieniami słońca. By konstrukcja nie niszczała z upływem czasu, drewniane belki warto zabezpieczyć Impregnatem Eco & Protection marki Drewnochron. Dzięki zawartości specjalnych wosków tworzy on hydrofobową powierzchnię, która ułatwia spływanie wody i zapobiega jej wnikaniu w głąb surowca, a dodatkowo zabezpiecza drewno przed pleśnią i promieniowaniem UV. 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Practum Consulting
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Muzyka

Piotr Kupicha: Feel to jeden z ostatnich bastionów żywego rock’n’roll’owego grania. Myślę, że to jest klucz do tego, że jesteśmy na scenie już 20 lat

Lider zespołu Feel przyznaje, że 2025 rok jest szczególnym w ich karierze, świętują bowiem 20-lecie istnienia. Muzyk nie kryje wzruszenia i jest dumny z tego, że udało im się przetrwać w branży przez tyle lat i odnieść duży sukces. Swój jubileusz grupa będzie świętować w piątek, 23 maja podczas Sopot Hit Festival. Z tej okazji nie zabraknie niespodzianek. Na scenie pojawi się chociażby Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Problemy społeczne

60 proc. młodych ludzi chce posiadać mieszkanie na własność. Główna bariera to brak wkładu własnego

Posiadanie własnego mieszkania jest aspiracją większości młodych Polaków – wskazują dane badaczy z SGH. Jednak ze względów finansowych jest ono dostępne dla części z nich, a na dodatek wiąże się ze zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. W luce czynszowej, czyli w sytuacji, gdy kogoś nie stać na zakup własnego M, ale jest zbyt bogaty na mieszkanie komunalne, jest ok. 35 proc. społeczeństwa. I to dla tej grupy potrzebna jest oferta państwa. Budownictwo społeczne mogłoby być alternatywą, ale nie odpowiada na potrzebę posiadania nieruchomości na własność.