Komunikaty PR

Najbardziej stylowa garderoba? Poznaj Conero od firmy PEKA!

2023-05-30  |  14:35
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Garderoba Twoich marzeń... Jaka by była? Piękna, funkcjonalna i perfekcyjnie zaprojektowana, aby móc w pełni cieszyć się modą. To już nie jest wyłącznie schowek na rzadko noszone ubrania czy buty zimowe, to pełnoprawne pomieszczenie w domu, którym chcesz się cieszyć, a nawet chwalić i spędzać w nim czas tworząc modowe stylizacje. Poznaj systemy, które sprawią, że marzenia o prawdziwie hollywódzkiej, gwiazdorskiej garderobie staną się rzeczywistością!

Planujesz garderobę zamkniętą za przesuwnymi drzwiami? A może masz przeznaczone odrębne pomieszczenie, pokój, do którego można wejść? Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku wysokiej klasy wzornictwo i funkcjonalność systemów CONERO zapewnią Ci niezrównaną przestrzeń, widoczność, dostępność i łatwość obsługi. Skoordynowana koncepcja kolorystyczna i przemyślany projekt sprawią, że Twoja garderoba będzie jedyna w swoim rodzaju. Jedyna – bo skrojona na miarę Twoich potrzeb.

Wyjątkowa wydajność! Jak ją osiągnąć w garderobie?

Zamiast drabinki czy stołka, którego używasz, aby sięgnąć do górnej półki ukrytej w garderobie, wykorzystaj windę, która zapewni Ci jeszcze większą przestrzeń do przechowywania.

Bardziej nowoczesnym i nie ma co ukrywać, dizajnerskim rozwiązaniem jest tzw. pantograf, czyli podnośnik na wieszaki z ubraniami. Podnośnik do szafy wykorzystuje dźwignię, aby zapewnić minimalną siłę nośną nawet przy pełnym obciążeniu. Ten system magazynowania został zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej siły, kiedy jest to konieczne – w praktyce uwalnia się ona natychmiast po zwolnieniu blokady. Niewiarygodnie łatwe i praktyczne rozwiązanie!

Rozwiązanie wzorowane na klasycznym pantografie do szafy CONERO jest jednym z najpopularniejszych i najlepszych. Jak działa? Drążek na ubrania jest bezpiecznie osadzony w ramionach dźwigni, generuje opuszczanie i zapewnia sztywność, która pozwala obu ramionom poruszać się w tandemie. I w przeciwieństwie do innych tego rodzaju rozwiązań - nawet jeśli ubrania nie są rozłożone równomiernie.

Windy do szafy CONERO oraz CONERO TOP z dodatkową półką dostępne są w szerokościach 445-1168 mm dla obciążeń wynoszących 12 kg. Oba systemy będą działać doskonale, nawet kiedy będą puste, ale zalecane jest minimalne obciążenie 0,5 kg.

Wieszak wysuwny boczny CONERO na spodnie jest wyposażony w system, dzięki któremu w łatwy sposób można zarówno je zawiesić jak i zdjąć. Wieszak ma całkowicie zamkniętą prowadnicę z łożyskiem kulkowym, które zapobiega zabrudzeniu odzieży. Ten zestaw możesz zainstalować po lewej lub prawej stronie szafki. Jest idealnym rozwiązaniem ułatwiającym przechowywanie spodni, nawet bez konieczności zmiany istniejącej szafy, którą już używasz.

Możesz jednak stworzyć zestaw organizacyjny na spodnie, wykorzystując całą szerokość szafy. Jeśli nie jest ci ich aż tyle potrzebne, możesz w części szafy, zamiast wieszaków powiesić bawełniane torby na pranie. Otwarta konstrukcja pozwala na zawieszenie spodni i worków z praniem, na przedzie szuflady, dzięki czemu wyjątkowo łatwo możesz korzystać z tego elastycznego rozwiązania.

Jednym z najpopularniejszych spośród systemów do przechowywania ubrań są oczywiście drążki, na których możesz zawiesić ubrania na wieszakach. Mogą być one dopasowane do palety kolorów CONERO. Oprócz klasycznego drążka na ubrania znajdziesz również takie z wbudowanym oświetleniem. Możesz zainstalować własne oświetlenie, wykorzystując różne technologie.

Stojak służący do przechowywania butów jest również dostępny jako stały element wyposażenia szuflady, który uczyni z niej stylową przestrzeń na ekspozycję Twojego ulubionego obuwia.

Z kolei klasyczna szufladka może zostać w pełni wyposażona w praktyczne organizery i kratki ułatwiające przechowywanie modowych dodatków, akcesoriów i biżuterii. Drewniane wkłady kratkowe i skrzynki pozwalają wyodrębnić miejsce na paski, krawaty, okulary czy inne akcesoria, które lubisz.

Więcej przydatnych informacji na stronie: https://peka.pl

Fot. mat. prasowe Peka

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Geberit doceniony w VIII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych ,,17 Celów” Biuro prasowe
2023-10-04 | 13:30

Geberit doceniony w VIII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych ,,17 Celów”

Film podsumowujący pracę wolontariuszy Geberit w Nepalu otrzymał Złotę Tarczę (I nagrodę) w kategorii biznes w VIII edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych ,,17 Celów”.
Dom Odpowiedzialne i świadome projektowanie
2023-10-04 | 11:00

Odpowiedzialne i świadome projektowanie

Urodzony w Szwajcarii projektant David Girelli nade wszystko ceni sobie minimalizm i dbałość o szczegóły. Jego filozofia znacząco wpływa na charakterystykę szerokiej gamy
Dom Rewolucja w aranżacji wnętrz. Kamienna elegancja w Twoim zasięgu dzięki panelom
2023-10-04 | 08:50

Rewolucja w aranżacji wnętrz. Kamienna elegancja w Twoim zasięgu dzięki panelom

Twój dom, Twoje zasady. Każdy z nas pragnie wyjątkowej przestrzeni, która odzwierciedli naszą osobowość i styl życia. Nie zawsze jest to łatwe zadanie, ale dzięki

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Aneta Glam-Kurp: Caroline Derpienski poniża normalnych ludzi. Nie trzeba mieć męża miliardera i drogiego auta, żeby być wartościową osobą

Uczestniczka programu „Żony Miami” nie ukrywa, że jest już zmęczona osobą Caroline Derpienski, która od jakiegoś czasu stara się być jej wierną kopią. Jej zdaniem influencerka nieudolnie, aż do granic śmieszności ją naśladuje. Przeprowadziła się na Florydę, też chce mieć bogatego męża, luksusowe samochody i markowe ubrania. A gdy nie udaje się jej tego wszystkiego zdobyć, to tworzy fikcyjną rzeczywistość tylko po to, by zrobić karierę w mediach społecznościowych i wzbudzić w innych zazdrość. Aneta Glam-Kurp uważa, że influencerka straciła zdrowy rozsądek w pogoni za stylem życia, który zobaczyła w popularnym programie, i zapomniała, że dobra materialne nie są gwarancją szczęścia.

Edukacja

Rusza Wirtualny Uniwersytet Pedagogiczny. Pomoże nauczycielom w śledzeniu bieżącej wiedzy i praktyk edukacyjnych

– System oceniania i kształcenia, oparty na transmisji wiedzy, a nie rozwijaniu umiejętności, oraz potrzeba ciągłego podnoszenia kompetencji nauczycieli to dziś wyzwania edukacji – wskazuje prof. Roman Leppert, pedagog z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Tymi wyzwaniami chce się zająć Wirtualny Uniwersytet Pedagogiczny – projekt edukacyjny, który zainicjował prof. Leppert, przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych i bezpośrednio związanych z edukacją. Ma on umożliwić nauczycielom, edukatorom i studentom podnoszenie kompetencji z zakresu pedagogiki i praktyk edukacyjnych. Przydatne treści znajdą tam również rodzice, którzy będą mogli m.in. wymieniać się doświadczeniami i inspiracjami. Partnerem inicjatywy jest Fundacja Orange.

Media

Filip Chajzer: Postanowiłem oderwać od siebie hasło show-biznes i postawić tylko na biznes

Dziennikarz podkreśla, że praca w mediach i funkcjonowanie w show-biznesie łączą się z ogromną presją. Pogoń za newsami, ciągły pośpiech, bycie na świeczniku i lęk przed zmianami kadrowymi stają się pułapką, z której trudno się wyrwać. Filip Chajzer nie ukrywa, że był już zmęczony takim trybem życia. Niedawno rozstał się z TVN, ale nie czeka bezczynnie na telefon z propozycją od kierownictwa innych stacji. Postanowił bowiem działać na własny rachunek i ruszyć ze swoim biznesem. Już wkrótce w centrum Warszawy otworzy restaurację śniadaniową i wierzy, że zapewni mu to stabilizację.