Komunikaty PR

Nowe trendy we wnętrzach. Geometryczne motywy

2020-01-29  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Best Brands PR
Best Brands PR

Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl

W miejskich wnętrzach z roku na rok rośnie popularność prostych, industrialnych rozwiązań opartych na elementach związanych z betonem architektonicznym. Jest to jeden z fundamentów dla nowoczesnych projektów wnętrz. W ten współczesny trend doskonale wpisuje się nowa kolekcja Villeroy & Boch - Falconar, która w sposób naturalny odwzorowuje beton. Obejmuje ona geometryczne formy, a dekory tworzą strukturę plastra miodu.

Ceramiczne płytki podłogowe w kolekcji Falconar marki Villeroy & Boch mają całkiem nowe, innowacyjne wykończenie powierzchni – vilbotouch. Takie rozwiązanie pozwala zachować delikatną i gładką powierzchnię płytek, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo ich użytkowania przez właściwości antypoślizgowe. Płytki dostępne są w trzech odcieniach: clay, opal grey i carbon, a dzięki trzem formatom 30 x 60 cm, 60 x 60 cm i 60 x 120 cm otwierają szereg możliwości układania – od pojedynczych formatów aż po nietypowe kombinacje. Płytki ścienne z kolekcji Falconar dostępne są w formacie 40 x 120 cm, który doskonale prezentuje się w łazience i podobnie jak płytki o wymiarach 30 x 60 cm, posiadają subtelną strukturę siatki, która nadaje im wyjątkowy efekt.

Dekor w kolekcji Falconar zaprojektowany został na bazie szkliwionego gresu porcelanowego, który posiada strukturę siatki łączącej się z geometrycznymi, sześciokątami odwzorowującymi strukturę plastra miodu. Ten ponadczasowy design dodaje niewątpliwie charakteru ekstrawagancji i indywidualności wnętrzu. Dekor dostępny jest w formatach 60 x 120 cm i 30 x 120 cm w kolorach pasujących do płytek podłogowych. Można go układać zarówno na ścianie, jak i na podłodze tworząc niebanalne pomieszczenie lub podkreślając i wyróżniając jedną ze stref. Uzupełnieniem koncepcji jest mozaika 7,5 x 7,5 cm na siatce w arkuszach o wymiarach 30 x 30 cm oraz cokoły w formacie 7,5 x 60 cm – również dostępne we wszystkich kolorach płytek podłogowych. Tak szeroka i bogata gama kolorów oraz formatów daje nieograniczone możliwości projektowe dla architektów.

Gama płytek ceramicznych Falconar Villeroy & Boch została nazwana tak jak inspiracja dla projektantów – lekki samolot kanadyjski, który zdaniem twórców doskonale odwzorowuje symbiozę technologii i designu. Innowacyjne wykończenia, struktury i efekty są z jednej strony oparte na nieszablonowej  estetyce, a z drugiej – niezwykle funkcjonalne. Kolekcja Falconar Villeroy & Boch idealnie sprawdzi się w mieszkaniach oraz w budynkach handlowych czy przemysłowych – szczególnie na dużych przestrzeniach pozwalających na niebanalne aranżacje. Płytki można projektować w całym domu - w łazience, kuchni, przedpokoju, jak i w salonie czy sypialni, gdzie nadadzą indywidualnego charakteru wnętrzom. Sprawdzą się także w restauracjach, lobby hotelowym, butikach i sklepach.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Best Brands PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Problemy społeczne

Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.