Komunikaty PR

NOWOŚĆ AKPO WK-9 VENUS PRO – wyjątkowy produkt dla wyjątkowych osób

2021-06-10  |  12:07
Biuro prasowe

Wyjątkowy i niepowtarzalny, przy którym nikt nie przejdzie obojętnie. Tak można określić nowość od firmy AKPO- WK-9 Venus Pro. Kompilacja nowoczesności i oryginalności sprawia, że ten model będzie idealnym dopełnieniem nowatorskiego wnętrza kuchni.

Okap kominowy WK-9 Venus PRO jest modelem stworzonym dla wymagającego klienta. Inspiracją przy tworzeniu okapu było wyobrażenie wyjątkowej osoby. Tajemniczej, modnej, eleganckiej oraz niepowtarzalnej. Od której nie możesz oderwać wzroku, ale jednocześnie onieśmielającej.

Okapy AKPO są niewątpliwie praktycznymi oraz wielofunkcyjnymi urządzeniami, niezbędnymi w kuchni coraz częściej zaskakują nas walorami estetycznymi. Tak też było w tym przypadku. Czarny kolor szkła, podbije serca miłośników estetyki oraz klasyki. Czerń jest niczym kameleon, dopasowuje się do każdego wnętrza, a dodatek srebra daje efekt symbiozy kolorystycznej.

Należy zwrócić uwagę na wyposażenie okapu. Posiada on sterowanie dotykowe (za pomocą gestu) oraz za pomocą pilota. Jest to wygoda sama w sobie. Wydajność turbiny 450 m3/h zapewnia należytą, solidną wentylacje pomieszczenia. Jest to bardzo ważne szczególnie kiedy przygotowuje się kilka potraw w jednym czasie.

Oświetlenie liniowe led umożliwia podświetlenie całego pasma kuchenki. Dokładnie widać, co przygotowuje się w garnach, lecz to nie jedyny walor tego oświetlenia. Dodaje klimatu kuchni, a późna pora nie jest już wymówką do - nie gotowania.

WK-9 Venus Pro bliżej środowiska. Okap nie tylko jest energooszczędny lecz również ustawiany jest na czas. Można oszacować czas trwania i nie bać się, że zużyje więcej prądu niż to potrzebne!

Okap może pracować w 2 systemach – jako wyciąg bądź pochłaniacz.

Więcej na: www.akpo.pl

Szerokość: 60, 90 cm

Kolor: czarny

Wydajność nominalna turbiny: 450 m3/h

Oświetlenie liniowe LED (2,8 W)

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom Czym stresują się Polacy? Finanse i obowiązki domowe w czołówce. Wyniki badań
2025-04-24 | 14:00

Czym stresują się Polacy? Finanse i obowiązki domowe w czołówce. Wyniki badań

Polacy są społeczeństwem zestresowanym. Ponad połowa martwi się z powodów finansowych, źródłem niepokoju są także sprawy bieżące oraz obowiązki związane
Dom Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania
2025-04-01 | 11:30

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Organizacja przestrzeni w garażu to wyzwanie, z którym zmaga się wielu właścicieli domów. Wąskie regały metalowe stanowią idealne rozwiązanie tego problemu,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jadwigi Jankowskiej-Cieślak jednej z najbardziej wybitnych polskich aktorek. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Muzyka

Farmacja

Właściciele psów i kotów szczególnie narażeni na choroby odkleszczowe. Nie decydują się jednak na profilaktyczne szczepienia

Eksperci ostrzegają, że Polska znajduje się w czołówce krajów Europy Środkowej pod względem liczby zachorowań na kleszczowe zapalenie mózgu, a mimo to poziom zaszczepienia przeciwko tej chorobie pozostaje dramatycznie niski. Tymczasem zmiany klimatyczne, coraz wyższe temperatury, migracje kleszczy i zanik sezonowości ich aktywności powodują, że ryzyko zakażenia jest coraz większe – nie tylko w lesie, ale i w mieście, parku czy ogrodzie, a nawet w domu, szczególnie tam, gdzie mieszkają zwierzęta.

Dom i ogród

Eliza Gwiazda: Bez chemii naprawdę można wysprzątać mieszkanie na błysk. Wiele rzeczy da się doczyścić na przykład sodą

Influencerka lubi, gdy w jej domu wszystko lśni, i ma swoje sprawdzone metody sprzątania bez używania chemii. Popularne składniki, które można znaleźć w każdej kuchni, takie jak soda, ocet czy kwasek cytrynowy, okazują się bowiem równie skuteczne i wydajne jak detergenty. Eliza Gwiazda zaznacza, że naturalne metody sprzątania i czyszczenia różnych powierzchni są przyjazne dla środowiska oraz bezpieczne dla domowników i zwierząt.