Komunikaty PR

Nowość! Innova Premium od SOLGAZ

2020-08-10  |  16:05
Biuro prasowe
Kontakt

Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut

ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl

Firma SOLGAZ wprowadziła do oferty rozwiązanie premium, którego na świecie do tej pory nie było. Nowa płyta Innova Premium z innowacyjnym wyposażeniem spełnia najwyższe oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, zaskakując niespotykanymi funkcjami i najnowszymi rozwiązaniami w zakresie technologii, bezpieczeństwa i designu.

SOLGAZ, polski producent nowoczesnego sprzętu AGD i jedyny dostawca płyt gazowych bez płomieni, wprowadza na rynek nowe rozwiązanie – płytę gazową Innova Premium. Innova Premium zaskakuje nie tylko zaawansowaną technologią, cichą pracą oraz wyjątkowym bezpieczeństwem użytkowania, ale także innowacyjnym wyposażeniem w klasie premium. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, przy jednoczesnej dbałości o detale estetyczne, udało się stworzyć rozwiązanie będące ewenementem w skali światowej - bez płomieni i wystających rusztów, spełniające wszelkie wymagania dotyczące funkcjonalności, wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz przyciągającego oko designu. 

Innova-cyjne żarniki i silniki 

Firma SOLGAZ wyposażyła nowe płyty w żarniki, co wyeliminowało charakterystyczny dźwięk cykania iskrowników. Dzięki temu zastosowaniu płyta Innova Premium pracuje wyjątkowo cicho. 
Płyta Innova Premium firmy SOLGAZ wyposażona jest w silniki magnetyczne, które gwarantują płynną regulację mocy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest uniknięcie szybkich zmian temperatury, a co za tym idzie – nadmiernego spalania i tryskania tłuszczu z przygotowywanych potraw. 

Panuj nad temperaturą i pracą płyty! 

Jedną z najciekawszych funkcji płyty gazowej Innova Premium jest możliwość dostosowania temperatury podczas gotowania. W trakcie przygotowywania potraw można ustawić stałą temperaturę pracy płyty w zakresie od 50 do 250 stopni, dzięki czemu gotowanie stanie się jeszcze wygodniejsze.
Kolejną funkcjonalnością, docenioną już w innych płytach SOLGAZ Premium, jest opcja Stop&Go. Za pomocą jednego przycisku możemy wstrzymać pracę płyty, a po jego ponownym kliknięciu płyta uruchamia się z zachowaniem wcześniejszych ustawień. Płyta Innova zapamięta wszystkie parametry, na których pracowała przed nagłą pauza. Jest to funkcja szczególnie potrzebna, gdy w domu mieszkają małe dzieci wymagające nagłej uwagi lub w sytuacji, gdy w drzwiach mieszkania stanie kurier. Innova Premium, podobnie jak inne płyty gazowe SOLGAZ, posiadają także opcję kontroli rodzicielskiej, czyli przycisk blokujący działanie płyty. Dzięki temu możemy być pewni, że ciekawy świata maluch nie włączy przypadkowo sprzętu.  
Płyta gazowa bez palników Innova Premium została wyposażona w komfortowo rozmieszczone palniki o zwiększonej średnicy –14/18 i 18/22 cm, co umożliwia jednoczesne gotowanie w kilku dużych garnkach lub patelniach. Do wyboru mamy kilka płyt o różnym rozmieszczeniu oraz ilości palników – od dwóch do pięciu standardowych palników wraz z polami dodatkowymi, które nagrzewają się podczas gotowania, nie pobierając przy tym gazu. To idealne rozwiązanie umożliwiające podgrzanie potrawy lub utrzymanie temperatury posiłku przed podaniem do stołu.

Kolejną innowacją zastosowaną w nowym modelu Innova Premium jest funkcja BOOSTER, która umożliwia szybsze gotowanie. Sprawdzi się ona w momencie, gdy podczas przygotowywania posiłków zależy nam na czasie. 

Innova-cyjne bezpieczeństwo 

Płyty gazowe Innova Premium gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkowania. Rozwiązanie SOLGAZ wyposażone zostało w podwójne systemy zabezpieczeń. Gaz, który spalany jest w palnikach katalitycznych, zamienia się w promieniowanie podczerwone, a każdy z palników wyposażony jest w indywidualny system spalania. 

Nowe rozwiązanie firmy SOLGAZ jest także wyposażone w szereg funkcjonalności, które dodatkowo zabezpieczają sprzęt podczas codziennego użytkowania. Innova Premium posiada timer, który wyłącza sprzęt po odliczeniu założonego czasu pracy płyty. Dzięki temu użytkownik może być pewny, że sprzęt nie zadziała bez jego wiedzy. 
Dodatkową formą zabezpieczenia płyty Innova Premium jest możliwość wyposażenia jej w rezerwowy zasilacz dedykowany do wszystkich rodzajów płyt SOLGAZ, który ładuje się podczas codziennego użytkowania. W przypadku awarii prądu możliwe będzie korzystanie z dodatkowego agregatu, który może działać nawet do dwóch dni. 

Gotowanie w wersji premium

Płyta gaz pod szkłem Innova Premium zużywa do 50% mnie gazu niż tradycyjna kuchenka. Gaz spalany jest katalitycznie w temperaturze 800 stopni, a palniki pracują cyklicznie. Oznacza to, że wyłączają one pobieranie gazu, gdy powierzchnia palników jest już odpowiednio nagrzana i uruchamiają wtedy, gdy jest to ponownie potrzebne.  Płyta Innova Premium działa na każdy rodzaj gazu, zarówno ziemny, jak i z butli. 
Brak wystających rusztów zapewnia wygodne użytkowanie oraz czyszczenie płyty Innova Premium. Gładka, ceramiczna powierzchnia o wyjątkowej wytrzymałości sprawia, że płyta gazowa idealnie wpasowuje się w nowoczesny design i estetykę współczesnych kuchni. 

Nowa płyta gaz pod szkłem Innova Premium to rozwiązanie na miarę wszelkich oczekiwań. Płyta gwarantuje bezpieczną i wydajną pracę. Dzięki ciekawym funkcjonalnością, dużym palnikom oraz cichej pracy, gotowanie z Innova Premium firmy SOLGAZ stanie się przyjemnością premium. 

Przykładowa wycena:
Innowa Premium 4+1 – 58x518x90; cena 3890 zł
Innowa Premium 5+3 – 770x518x90; cena 4890 zł

SOLGAZ sp. z o.o. – polska firma z branży AGD założona w 2002 roku. SOLGAZ tworzy ceramiczne płyty gazowe oparte na opatentowanej przez nich technologii typu gaz-pod-szkłem (tzw. „bezpłomieniowe płyty gazowe”). W ofercie SOLGAZ dostępne są również płyty indukcyjne, piekarniki i okapy.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Szyk współczesności Biuro prasowe
2020-09-29 | 17:00

Szyk współczesności

Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu w centrum miasta. Z okien rozciąga się piękny widok na czerwone dachy okolicznych zabytkowych kamienic. Apartament ma 90 metrów
Dom Zlewozmywak do kuchni w stylu rustykalnym
2020-09-29 | 15:40

Zlewozmywak do kuchni w stylu rustykalnym

Unoszący się w powietrzu zapach świeżo skoszonego siana, zielone łąki i beztroski relaks. Oto obraz, jaki najczęściej staje nam przed oczami, kiedy myślimy o widoku z okien rustykalnej
Dom Jak łączyć kilka odcieni szarości we wnętrzu?
2020-09-29 | 13:00

Jak łączyć kilka odcieni szarości we wnętrzu?

Szarość króluje w wystroju nowoczesnych wnętrz, wprowadzając atmosferę spokoju i elegancji. W salonie, kuchni, przestrzeniach pracowni oraz łazienki. Zachwyca ponadczasową prostotą

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Festiwal Biegowy Tauron 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Media

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Muzyka

Mandaryna: Powróciłam do swoich dawnych producentów. Może będzie nowe „Ev’ry Night”

Wokalistka już niedługo zaprezentuje publiczności nowy repertuar. Tłumaczy, że czas kwarantanny sprzyjał przemyśleniom i motywował do kreatywnego działania. To właśnie wówczas podjęła współpracę z osobami, które kiedyś pomagały jej tworzyć muzykę. Mandaryna nagrała już kilka utworów. Teraz czeka ją jednak najtrudniejsze zadanie – musi zdecydować, który z nich pokazać światu jako pierwszy. Ma nadzieję, że nowy materiał powtórzy sukces „Ev’ry Night”.

Media i PR

Dzieci potrzebują wsparcia podczas pandemii. Bajkoterapia może im pomóc w zrozumieniu i przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa [DEPESZA]

– Pandemia SARS-CoV-2 jest trudnym czasem dla najmłodszych. Wiele dzieci nie tyle boi się zachorowania, co cierpi z powodu lęku wywołanego nieprzewidywalnością otaczającego nas świata – mówi Michał Kędzierski, psycholog dziecięcy. Sposobem na oswojenie tego strachu może być bajkoterapia. Metodę tę wykorzystuje McDonald’s w nowej kampanii społecznej skierowanej do dzieci „Bajki z nowym morałem”.