Komunikaty PR

NOWOŚĆ! O cztery kroki dalej

2021-04-30  |  14:00
Biuro prasowe
Do pobrania TECEbase ( 1.76 MB )

Każde rozwiązanie montowane podtynkowo powinno spełniać najwyższe standardy pod względem trwałości, solidności i szczelności. Nie ma tu miejsca na kompromisy. Liczy się bezpieczeństwo, jak również łatwość montażu. Przykładem tego podejścia jest nowy stelaż TECEbase – o udoskonalonej konstrukcji i przemyślanej funkcjonalności.

Czy podłączenie spłuczki w stelażu do zabudowy suchej może być jeszcze łatwiejsze? To pytanie było punktem wyjścia dla rozwoju i doskonalenia technologii spłukiwania TECE. W efekcie tych prac moduł TECEbase został wyposażony w cztery nowe rozwiązania, które wyznaczają wyższe standardy bezpieczeństwa i montażu.

Technologia w doskonałej formie

Po pierwsze – brak konieczności otwierania spłuczki przed ostatnią fazą instalacji. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu zintegrowanego, trójdrogowego zaworu odcinającego.

Teraz przepłukanie instalacji nie wiąże się z koniecznością demontowania całego elementu napełniającego. Zachowana zostaje także szczelność połączenia. Wystarczy jeden obrót przeciwny do ruchu wskazówek zegara, by z pozycji „zamknięty” przejść kolejno do „płukania”, a następnie do otwarcia zaworu.

Po drugie – szybka i bezproblemowa instalacja. Nowe przyłącze wody do spłuczki z gwintem zew. 1/2” w TECEbase jest kompatybilne z najpopularniejszymi szybkozłączami marki. Co więcej, takie rozwiązanie nie wymaga uszczelniania.

Trzecim krokiem było zastosowanie uchwytu kolana spustowego – otwieranego od góry, co przełożyło się na łatwość montażu stelaża do odpływu kanalizacji. Poprzeczne ścianki uchwytu wpłynęły dodatkowo na stabilność połączenia.

Prosto do celu

Jednym z ostatnich etapów instalacji stelaża podtynkowego jest montaż przycisku spłukującego. Aby wykonać go sprawnie i pomyślnie, marka TECE wprowadziła nowy system „easy fit. Wszystko odbywa się w trzech prostych krokach – śruby wprowadzane są do otworów, dopychane i dokręcane. W efekcie płytka montażowa zostaje trwale przymocowana do płytki maskującej spłuczki. Popychacze wystarczy umieścić w otworach i przekręcić o 45º. Korzyścią jest oszczędność czasu oraz łatwy i komfortowy montaż.

To, co pozostało niezmienne, to prostota i ponadczasowa funkcjonalność. Maksymalne bezpieczeństwo i komfort gwarantuje solidna rama o nośności do 400 kg. Spłuczka TECEbase, o pojemności 10 litrów, jest kompletnie zmontowana i zaplombowana. Nie ma potrzeby otwierania jej przed ostatnią fazą instalacji. Płytka maskująca chroni wnętrze spłuczki przed zanieczyszczeniami, a przesuwne zaciski mocujące ułatwiają otwieranie i zamykanie płytki maskującej.

Spłuczka spełnia wymogi europejskiej normy EN 14055 (CE) oraz należy do grupy akustycznej I - zgodnie z DIN 4109 „Izolacja akustyczna w budownictwie”.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom „ArtFormy” – weź udział w konkursie na projekt mebli! Biuro prasowe
2024-07-08 | 10:50

„ArtFormy” – weź udział w konkursie na projekt mebli!

W przyszłym roku będziemy obchodzili 100. rocznicę słynnej Międzynarodowej Wystawy Sztuk Dekoracyjnych i Nowoczesnego Przemysłu. By uczcić to wydarzenie, Studio Prostych Form postanowiło
Dom Wanny prostokątne: najczęściej wybierane do łazienki
2024-07-08 | 09:00

Wanny prostokątne: najczęściej wybierane do łazienki

Wanna to nie tylko jeden z niezbędnych elementów wyposażenia łazienki, ale także miejsce codziennego relaksu i wyciszenia. W świecie współczesnego designu, prostokątne wanny
Dom Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć
2024-07-06 | 11:00

Prace ociepleniowe latem. Co trzeba wiedzieć

Przeprowadzenie termomodernizacji latem jak planowanie rejsu wymaga sprawdzenia prognozy pogody. Przy coraz łagodniejszych zimach i wydłużonych ciepłych miesiącach w praktyce sezon budowlany

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Klaudia Carlos: Nigdzie nie ma takiego piasku złocistego jak nad Bałtykiem. Mam tam swoje ulubione miejsca, ale lubię też poszukiwać nowych

Wokół wakacji nad polskim morzem przez lata narosło wiele stereotypów. Prezenterka zapewnia jednak, że ją samą nie zniechęcają ani stwierdzenia, że „jest za drogo”, ani że „zazwyczaj jest zła pogoda”. I choć turyści chociażby ze względu na „paragony grozy” coraz częściej omijają łukiem Morze Bałtyckie, to ona jest konsekwentna w swoich wyborach. Każdego roku stawia właśnie na Bałtyk i przekonuje, że nadmorskie miejscowości są bardziej urokliwe niż zagraniczne kurorty, a polskie piaszczyste plaże nie mają sobie równych.

Handel

Oliwa z oliwek i produkty z grzybami wśród najczęściej kwestionowanych przez IJHARS. Jakość pozostawia wiele do życzenia

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych co roku przeprowadza kilkadziesiąt tysięcy czynności kontrolnych. W ubiegłym roku 16 proc. skontrolowanych artykułów rolno-spożywczych na etapie detalu miało parametry fizykochemiczne niezgodne z przepisami, a co czwarta partia była nieprawidłowo oznaczona. Do najczęściej kwestionowanych produktów należały oliwa z oliwek i przetwory grzybowe. – Konsument, jako najsłabsze ogniwo w łańcuchu, musi być właściwie poinformowany o składzie danego produktu – podkreśla Dorota Balińska-Hajduk z GIJHARS.

Prawo

Polskie prawo nie zakazuje trzymania psów na uwięzi. Nowy projekt ustawy proponuje bardziej restrykcyjne przepisy

Kara aresztu do lat trzech i grzywny do tysiąca złotych grożą właścicielom, którzy trzymają psy na łańcuchu. Zgodnie z prawem pies nie może być przywiązany dłużej niż przez 12 godzin, na uwięzi krótszej niż 3 metry. W rzeczywistości jednak ciężko udowodnić naruszenie tego przepisu. – Nadszedł czas, żeby powiedzieć stop utrzymywaniu psów na uwięzi. Pies to nie jest tani system alarmowy – podkreśla Michał Dąbrowski, dyrektor Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Szansą na zmianę może być obywatelski projekt ustawy, przygotowany przez kilka organizacji działających na rzecz ochrony zwierząt, który trafił niedawno do Sejmu.