Komunikaty PR

Nowość! Okap szafkowy GEST CONTROL od SOLGAZ

2021-06-23  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt

Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut

ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl

Firma SOLGAZ, producent innowacyjnych płyt „gaz pod szkłem”, wprowadziła na rynek okap GEST CONTROL, który przy bezdotykowej obsłudze gwarantuje utrzymanie pomieszczenia w czystości. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, by jego design idealnie współgrał z dostępnymi w ofercie polskiego producenta płytami gazowymi bez płomieni.

Okap kuchenny to jeden z podstawowych sprzętów kuchennego wyposażenia, który odpowiedzialny jest za odprowadzanie oparów powstałych podczas gotowania. Będąc niezastąpionym podczas codziennego przygotowywania posiłków, okap – podobnie jak płyta kuchenna - stanowi nieoderwalną część wystroju kuchni. Te nowoczesne urządzenia mają umożliwić wygodę i komfort użytkowania, jednocześnie wpisując się w każdą aranżację naszego pomieszczenia. Do oferty firmy SOLGAZ, producenta płyt kuchennych bazujących na opatentowanej technologii „gaz-pod-szkłem” dołączył innowacyjny okap szafkowy GEST CONTROL, który jest sterowany za pomocą gestów. Minimalistyczna i designerska obudowa okapu sprawia, że urządzenie może stać się wyjątkowym elementem dekoracyjnym każdej kuchni.

Wyjątkowy w każdym calu

Okap szafkowy GEST CONTROL to nowoczesne rozwiązanie, którego zadaniem jest odprowadzenie pary i zapachów powstających w procesie gotowania. Urządzenie niweluje także problem tłustych plam i osadów, które nie tylko są nieestetyczne i trudne do usunięcia, ale również są siedliskiem kurzu i brudu. Nowy okap szafkowy firmy SOLGAZ pozwoli zachować wyjątkową czystość i uchroni wnętrze przed powstaniem pleśni czy grzybów.

Dzięki systemowi GControl okap można obsłużyć w pełni bezdotykowo. Wystarczy ruch dłoni, by to rozwiązanie firmy SOLGAZ spełniło swoje zadanie. Urządzenie jest niezwykle intuicyjne i idealnie współgra z ruchem dłoni. Jest to wyjątkowo ważna funkcjonalność, gdy podczas gotowania mamy brudne ręce, np. od zawijania zrazów lub przygotowywania mięsa i nie chcemy zanieczyścić dłońmi sprzętu kuchennego. Dzięki temu prosty ruch ręka pozwoli nam zarządzać okapem GEST CONTROL według potrzeb. Dodatkowo, rozwiązanie wyposażone jest w diodę LED, która informuje o aktualnej prędkości, a jej kolor odpowiada konkretnemu poziomowi mocy okapu.

Niewidzialny i cichy pomocnik

Okap GEST CONTROL od polskiego producenta – firmy SOLGAZ – wyróżnia nowoczesny, minimalistyczny design w czarnym kolorze. Urządzenie z łatwością można wkomponować w wystrój kuchni sprawiając, że sprzęt staje się niemal niewidoczny, spełniając swoją funkcję. Wymiary okapu to 597x313x279 mm, co oznacza, że można go z łatwością wpisać w pomieszczenia o standardowych rozwiązaniach projektowych. Okap szafkowy GEST CONTROL dla właściwego działania powinien być zamontowany na wysokości co najmniej 600 mm nad płytą kuchenną elektryczną i 750 mm nad płytą gazową. Ponadto, cicha i oszczędna praca urządzenia zapewnia niezwykły komfort podczas gotowania. Okap wytwarza dźwięk na poziomie maksymalnie 68 dB.

Wyposażenie AGD musi gwarantować nam bezproblemową obsługę, szereg ułatwiających codzienne czynności funkcji oraz być bezpieczne. Zarówno nowy okap szafkowy GEST CONTROL, jak i znane na rynku płyty gazowe bez płomieni od marki SOLGAZ, to innowacyjne rozwiązania, które wyróżniają walory estetyczne oraz użytkowe. Producent zadbał o to, by spełniały one wszystkie potrzeby współczesnego użytkownika, któremu zależy na tym, by kuchenne wyposażenie oferowało więcej niż podstawowe działanie.

Nowy okap GEST CONTROL sterowany bezdotykowo to rozwiązanie dla osób, które cenią minimalistyczny design, innowacyjne funkcjonalności oraz maksymalną wygodę użytkowania. Okap szafkowy od SOLGAZ zamontowany nad płytą gazową bez płomieni (np. INNOVA) pozwoli na komfortowe gotowanie i zachowanie kuchni w wyjątkowej czystości – i to wszystko na jeden gest użytkownika.

Przykładowa wycena:

Okap szafkowy GEST CONTROL, 1 590 zł

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: GutPR Hanna Gehrke - Gut
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Proste przyjemności na zimowe wieczory Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:40

Proste przyjemności na zimowe wieczory

Zima to idealna pora na spędzanie długich wieczorów w domu w „przytulny” sposób. Wygodne ubranie, pyszny rozgrzewający napój, nieskomplikowana rozrywka - to
Dom Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
2024-12-27 | 01:00

Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie

Zbliża się Sylwester – czas zabawy, podróży i odpoczynku. Jednak podczas naszej nieobecności dom i posesja mogą stać się łatwym celem dla złodziei. Jak skutecznie
Dom Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
2024-12-24 | 00:21

Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?

Czy łazienka może być modna i ponadczasowa jednocześnie? Kluczem do takiego efektu jest odpowiednia paleta barw, która łączy w sobie harmonię, elegancję i przytulność - element

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani

Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Problemy społeczne

W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.