Komunikaty PR

Nowość! Piekarnik gazowy SOLGAZ - innowacyjny sprzęt dla lepszego smaku potraw

2021-01-13  |  11:20
Biuro prasowe
Kontakt

Hanna Gehrke - Gut
GutPR Hanna Gehrke - Gut

ul. Ludwika Rydygiera 14/14
50-249 Wrocław
gutpr|gutpr.pl| |gutpr|gutpr.pl
512078181
gutpr.pl

Piekarnik gazowy SPG-67 to wyjątkowe rozwiązanie polskiego producenta innowacyjnego sprzętu AGD – firmy SOLGAZ. Nowoczesny piekarnik wyróżnia funkcja termoobiegu oraz umiejscowienie palników zarówno na dole, jak i góry, co umożliwia równomierne przygotowanie dań na słodko i na słono.

Piekarniki gazowe to popularne rozwiązanie, które od lat cieszy się popularnością użytkowników. Zasilane gazem, będącym najtańszym paliwem, generują spore oszczędności, gwarantując ekonomiczność oraz wygodę eksploatacji. Firma SOLGAZ opracowała bezpieczne i nowoczesne urządzenie, które zapewnia wysoką funkcjonalność i nowoczesny design, stanowiąc możliwość ciekawego wyposażenia kuchni.

Piekarnik gazowy 2.0

Innowacją, która została zastosowana przez SOLGAZ w piekarniku gazowym SPG-67, jest nietypowy montaż dysz doprowadzających gaz. Dzięki tej nowej metodzie, płomień znajduje się zarówno w dolnej, jak i w górnej części urządzenia, jednak w jednym momencie dysze mogą działać tylko z jednej strony, dlatego należy ręcznie wybrać program, według którego chcemy przygotować danie. Jest to rozwiązanie umożliwiające równomierne przygotowanie potrawy, która będzie właściwie dopieczona z obu stron.

Kolejną innowacją zastosowaną w piekarniku gazowym SOLGAZ jest funkcja termoobiegu. Jest to rzadko stosowane przez innych producentów piekarników gazowych rozwiązanie, które wpływa na równomierne rozprowadzenie ciepła w piekarniku. Za tę czynność odpowiada wbudowany w tylnej części urządzenia wentylator. Termoobieg to funkcja pieczenia potraw z zachowaniem równomiernej temperatury we wszystkich częściach urządzenia, która jest niezwykle przydatna podczas przygotowywania ciast, pizzy czy różnych rodzajów mięs, w przypadku których ważne jest zachowanie balansu pomiędzy chrupiącym wierzchem a soczystym środkiem. Podczas pieczenia lub wypiekania z pomocą termoobiegu, użytkownik może ustawić płomień dolny.

Piekarnik gazowy SOLGAZ ma także wbudowany minutnik, dzięki któremu użytkownik nie musi czuwać przy zegarku. Po upływnie wybranego czasu piekarnik powiadomi nas o tym sygnałem dźwiękowym. Piekarnik gazowego SPG-67 firmy SOLGAZ wyposażony został w ruszt i uchwyt do blachy, ale także nowoczesny rożen obrotowy, który idealnie sprawdzi się w przypadku pieczenia drobiu. Możliwość przygotowania chrupiącego i soczystego mięsa w domowych warunkach to zdecydowany atut nowego piekarnika firmy SOLGAZ.

Design na poziomie

Firma SOLGAZ z ogromną starannością podchodzi do wykończenia i estetyki swoich rozwiązań. Nowy piekarnik gazowy został tak opracowany, by gwarantować wyjątkowy design i harmonijne połączenie z innymi produktami z oferty – na przykład płytą kuchenną gaz-pod-szkłem i okapem. Producent stworzył czarny piekarnik gazowy z eleganckim obramowaniem w kolorze inox. Piekarnik SPG-67 do zabudowy od SOLGAZ ma standardowe wymiary 595x595x545 mm. Jego pojemność wynosi 67 litrów, dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się w wielu kuchennych projektach. Nowoczesny design piekarnika sprawia, że wpisze się on w wystrój kuchni urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim, industrialnym czy glamour.

Nowy piekarnik gazowy SPG-67 od SOLGAZ to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje łatwość przyrządzania potraw, nowoczesny design i ekonomiczną eksploatację. Producent wyposażył rozwiązanie w nietypowe dla tej kategorii produktu funkcjonalności – dysze zamontowane u góry i na dole oraz opcję pieczenia w termoobiegu.

Przykładowa wycena:

Piekarnik gazowy SPG-67 do zabudowy, 595x595x545 mm – 1 590 zł

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: GutPR Hanna Gehrke - Gut
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Proste przyjemności na zimowe wieczory Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:40

Proste przyjemności na zimowe wieczory

Zima to idealna pora na spędzanie długich wieczorów w domu w „przytulny” sposób. Wygodne ubranie, pyszny rozgrzewający napój, nieskomplikowana rozrywka - to
Dom Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
2024-12-27 | 01:00

Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie

Zbliża się Sylwester – czas zabawy, podróży i odpoczynku. Jednak podczas naszej nieobecności dom i posesja mogą stać się łatwym celem dla złodziei. Jak skutecznie
Dom Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
2024-12-24 | 00:21

Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?

Czy łazienka może być modna i ponadczasowa jednocześnie? Kluczem do takiego efektu jest odpowiednia paleta barw, która łączy w sobie harmonię, elegancję i przytulność - element

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Problemy społeczne

Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie

Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.