Nowy wariant pianek Ptasie Mleczko® z okazji 170 lat E.Wedel
Rok 2021 to wyjątkowy moment w historii E.Wedel. To czas, w którym marka świętuje swoje 170-te urodziny. Z tej okazji dostępna jest na rynku nowość – pianki Ptasie Mleczko® waniliowe w mocno gorzkiej czekoladzie 80%. Jubileuszowy produkt to doskonałe połączenie słodkiego i nieco wytrawnego smaku gwarantujące idealną chwilę przyjemności.
Nowość w ofercie
Stałe portfolio kultowych pianek Ptasie Mleczko® zostało wzbogacone o nowość. Tym razem marka E.Wedel przygotowała dla fanów słodkości uwielbiany przez nich smak w nowej, nieco bardziej wytrawnej odsłonie. Nowy wariant to niebiańsko lekka, waniliowa pianka oblana mocno gorzką czekoladą 80%. To przyjemne przełamanie smaków zapewniające bardziej intensywne i wyraziste odczucia płynące z delektowania się tą słodyczą.
Wyjątkowa okazja
Pianki Ptasie Mleczko® waniliowe w mocno gorzkiej czekoladzie 80% powstały z myślą o celebrowaniu szczególnych momentów. W 2021 roku E.Wedel obchodzi 170-lecie istnienia marki. Specjalnie na tę okoliczność szata graficzna opakowania, prezentująca ptasi motyw oraz owoce kakaowca, została wzbogacona logotypem promującym 170 lat E.Wedel. Elegancka całość odzwierciedla wyrafinowany smak nowych pianek Ptasie Mleczko® oraz wyjątkową okazję.
170. urodziny naszej marki to powód do dumy, a także świętowania. W szczególnym czasie jubileuszu zależało nam, aby na rynku pojawił się produkt, który ma historyczne korzenie i spełni obecne oczekiwania fanów naszych słodkości. Dlatego, opracowaliśmy nowość wśród pianek Ptasie Mleczko®, która stanowi idealne połączenie słodkiej wanilii i mocno gorzkiej czekolady 80%. Warto dodać, że historia pianek w czekoladzie rozpoczęła się już w 1936 roku, kiedy to Jan Wedel zainspirowany podróżą po Francji stworzył kultowy do dziś produkt. Mamy nadzieję, że nowy wariant pianek Ptasie Mleczko® zachwyci swoim smakiem i eleganckim design’em. Nasza nowość to słodycz doskonała na chwile przyjemności na co dzień oraz jako idealny upominek na wyjątkowe okazje – mówi Dominika Igielińska Junior Branded Content Manager.
Ptasie Mleczko® waniliowe w mocno gorzkiej czekoladzie 80% dostępne jest w sklepach od początku stycznia.
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.