Komunikaty PR

Odkryj moc koloru z ARTU podczas Warsaw Home w PTAK EXPO

2024-10-18  |  10:50
Biuro prasowe
Kontakt
Olga Kisiel-Konopka
OKK! PR

ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl

Już 23 – 26 października najwięksi producenci i dystrybutorzy wyposażenia wnętrz zachwycą zwiedzających tragi Warsaw Home swoimi nowościami produktowymi. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć marki ARTU, która na stoisku E4.35 odkryje przed wszystkimi niesamowitą moc płynącą z koloru.

Znana ze współpracy ze światowej renomy projektantami, jak Moritz Putzier czy Pablo Regaño, ponadczasowego i uniwersalnego wzornictwa oraz wysokiej jakości wykonania marka ARTU dostarcza na rynek sofy, krzesła, stołki i stoły, które łączą funkcjonalność z estetyką. Meble ARTU są wzorem współczesnego wzornictwa meblowego. Starannie wykonanym, stylowym, a zarazem nowoczesnym przedmiotem, który podnosi rangę każdej przestrzeni, zarówno publicznej, jak i mieszkalnej. Płynnie łącząc innowację z wyrafinowaniem, wyznaczają nowe standardy dla wymagających entuzjastów nowoczesnego stylu życia. Przekonać się o tym będzie można podczas tegorocznej edycji Warsaw Home w EXPO PTAK – 23-26 października, gdzie na stoisku E4.35 marka zaprezentuje swoje kultowe już produkty, jak i nowości poszerzające portfolio. Wszystko to w ekscentrycznej, barwnej oprawie, która w pełni oddaje nowoczesny charakter mebli ARTU.

Jakie zatem produkty będziemy mogli obejrzeć na żywo? To z pewnością zaprojektowane przez Pablo Regaño krzesło Cesto, którego wyjątkowy kształt, inspirowany jak sama nazwa wskazuje koszem, idzie w parze z prostą, ergonomiczną konstrukcją, a także kultowe krzesło Lymmy projektu studia Levantin oraz krzesła i taborety z zaprojektowanej przez niemieckiego projektanta Moritza Putziera kolekcji Tap Tap w zupełnie nowej odsłonie. Te ostatnie przyciągają uwagę dzięki precyzyjnie wykonanym detalom i zabawnym wykorzystanym geometrycznym kształtom i proporcjom, które nadają każdemu elementowi niekonwencjonalny charakter.

Na stoisku Artu nie zabraknie też mebli tapicerowanych. Ten segment oferty marki dumnie reprezentować będą sofy i fotele, w tym także biurowe z serii Lover, w których nie sposób nie zakochać się od pierwszego wejrzenia. Zaprojektowana została przez hiszpańskiego projektanta Pablo Regaño, który zainspirował się do jej stworzenia obrazami i rzeźbami kolumbijskiego artysty Fernando Botero, a dokładnie jego obrazem „Lovers”. Dysproporcje obiektów w pracach Botera zostały wykorzystane w projekcie mebli, nadając przedmiotom kolekcji przyjemny, zaokrąglony kształt oraz szczególną miękkość i wygodę użytkowania. Uzupełnią je meble wypoczynkowe ze znanej i lubianej kolekcji Moss projektu Pavla Vetrova, której miękkie, opływowe kształty, inspirowane kamieniami i drewnem porosłymi mchem, zachęcają do zanurzenia się w ich przytulności.

Całość ekspozycji uzupełnią krzesła, krzesła barowe i półbarowe z zaprojektowanej przez Moritza Putziera serii Eddie oraz stoliki kawowe Beads. Eddie to nowoczesne i stylowe krzesła do codziennego użytku. Dzięki możliwości układania w stosy i wygodnemu siedzisku koncepcja krzesła dostosowuje się do nowoczesnego środowiska życia, dzięki czemu jest prawdziwie wszechstronnym rozwiązaniem do domu, ale także do biur lub przestrzeni publicznych. Miękki język designu sprawia, że krzesło jest przyjaznym i lubianym towarzyszem, który dobrze komponuje się z różnymi scenariuszami pomieszczeń, czego najlepszym przykładem będzie koncepcja ekspozycyjna stoiska ARTU na Warsaw Home, na które już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy.

Więcej na: www.artu.works

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: OKK! PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Proste przyjemności na zimowe wieczory Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:40

Proste przyjemności na zimowe wieczory

Zima to idealna pora na spędzanie długich wieczorów w domu w „przytulny” sposób. Wygodne ubranie, pyszny rozgrzewający napój, nieskomplikowana rozrywka - to
Dom Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
2024-12-27 | 01:00

Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie

Zbliża się Sylwester – czas zabawy, podróży i odpoczynku. Jednak podczas naszej nieobecności dom i posesja mogą stać się łatwym celem dla złodziei. Jak skutecznie
Dom Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
2024-12-24 | 00:21

Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?

Czy łazienka może być modna i ponadczasowa jednocześnie? Kluczem do takiego efektu jest odpowiednia paleta barw, która łączy w sobie harmonię, elegancję i przytulność - element

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Problemy społeczne

Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie

Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.