Ogród w skandynawskim stylu
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Po długiej i męczącej zimie wreszcie możemy cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Aby móc w pełni wykorzystać potencjał ogrodu czy tarasu, warto mądrze wybrać meble. Duńska marka BoConcept proponuje rozwiązania, które łączą ponadczasowe wzornictwo i możliwość personalizacji.
Wiosną i latem, granica między wnętrzem i zewnętrzem coraz bardziej się zaciera. Wiele czasu spędzamy na tarasie bądź w ogrodzie, które przejmują funkcję jadalni, a czasem również salonu. BoConcept wraz z projektantem Henrikiem Pedersenem odpowiadają temu trendowi kolekcją ogrodową, która łączy w sobie luksusową elegancję, skandynawską prostotę i komfort mebli domowych.
Wygodna i praktyczna Elba
Dla wielbicieli miejskiego stylu powstały krzesła Elba, wprowadzające do ogrodu nieformalny klimat. Wiklinę wykonano z polietylenu o dużej gęstości, co zabezpiecza materiał przed oddziaływaniem promieni UV. Krzesła można układać jedno na drugim, co pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania. Aby jeszcze podnieść komfort użytkowania, do krzeseł można dokupić dostosowane poduszki.
Salon w ogrodzie
Krzesło Adelaide wyróżnia się smukłą formą i linią. Henrik Pedersen, zainspirowany kształtem żołędzia, zaprojektował piękne i wygodne krzesło o silnym charakterze. Plastikowe siedzisko jest proste w pielęgnacji i sprawia, że krzesło sprawdzi się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Krzesło jest dostępne w wersji z podłokietnikami i bez nich, w zależności od indywidualnych preferencji użytkowników. Istnieje możliwość personalizacji mebla.
Towarzysze relaksu
Rome to kolekcja mebli wypoczynkowych, na którą składają się modułowe sofy oraz stoliki kawowe w dwóch rozmiarach. Jej dopełnieniem jest również leżak, który łączy luksusowe, odporne na działanie czynników atmosferycznych materiały oraz kunszt wykonania. Aby zapewnić odporność mebli na słońce, tkanina zewnętrzna została wykonana w 100 % z polipropylenu. Materiał został podgrzany podczas tkania, a ściegi - specjalnie opracowane, aby zapobiec także przenikaniu wody. Dzięki temu Rome jest trwałym i odpornym na czynniki zewnętrzne kompanem relaksu na świeżym powietrzu.
Więcej na: https://www.boconcept.com/pl-pl/

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Maciej Pertkiewicz: Darek „Stolarz” szukał swojej drogi zawodowej i znalazł ją w Polsacie. Jest on dla programu bardzo cenną postacią
Architekt zaznacza, że praca przy realizacji programu „Nasz nowy dom” to dla niego nie tylko ciekawe doświadczenie zawodowe, ale także możliwość spotkania na swojej drodze różnych fachowców. Jedną z takich niezwykle zdolnych i kreatywnych osób jest niewątpliwie Darek „Stolarz”, który niedawno dołączył do popularnego formatu Polsatu. Maciej Pertkiewicz już dostrzega plusy tej współpracy i wierzy, że przed nimi jeszcze wiele nietuzinkowych projektów.
Handel
Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.
Problemy społeczne
Do 2029 roku rynek pracy skurczy się o milion pracowników. Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone dotąd zawodowo grupy [DEPESZA]

W latach 2020–2029 zmiana struktury społecznej doprowadzi do skurczenia się rynku pracy aż o milion pracowników. Trend ten wymusi na pracodawcach konieczność podejmowania konkretnych działań zmierzających do aktywizacji pomijanych dotąd grup społecznych. – Inkluzywność to nie tylko kwestia etyczna, to strategiczna odpowiedź na kryzys demograficzny i niedobór siły roboczej – wskazuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.