Ogrodzenie na życzenie
Orchidea Creative Group
ul. Ruska 51B
50-079 Wrocław
s.makowska|grupaorchidea.pl| |s.makowska|grupaorchidea.pl
517 412 466
https://grupaorchidea.pl/
Systemy modułowe mają tę zaletę, że pozwalają w prosty sposób, niczym z klocków lego, stworzyć indywidualnie dobraną całość z kompatybilnych ze sobą elementów. Firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe dała taką możliwość swoim klientom, którzy decydując się na Modułowe Ogrodzenie Frontowe, mogą samodzielnie dopasować wygląd przęsła do własnych potrzeb i preferencji.
Każdy chyba zna sytuację, gdy patrząc na gotowe produkty, ma ochotę wybrać z kilku wzorów poszczególne części i złożyć je w jedną idealną całość. W większości przypadków jest to niestety niemożliwe. Jednak polski producent nowoczesnych ogrodzeń - firma Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe – wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom. Modułowe Ogrodzenia Frontowe to innowacyjne rozwiązanie, łączące w sobie szerokie możliwości indywidualnego kształtowania estetyki z troską o bezpieczeństwo i funkcjonalność strefy wejściowej.
W systemie Modułowych Ogrodzeń Frontowych Plast-Met znajdziemy 8 modułów dolnych i 8 modułów górnych, które można ze sobą dowolnie zestawiać. Liczba dostępnych wariantów jest więc olbrzymia. Minimalistyczne wzory z poziomo ułożonych kształtowników można wzbogacić o zgeometryzowane elementy dekoracyjne. Jeśli dodamy do tego bogatą paletę barw i możliwość łączenia dwóch różnych kolorów w jednym ogrodzeniu, bez trudu skomponujemy takie, które będzie optymalnie pasowało do konkretnej posesji i gustu właścicieli.
Zalety systemu MOF nie kończą się na walorach wizualnych. Pozwala on bowiem łączyć ze sobą w jednym przęśle elementy mniej i bardziej przezierne. Ma to olbrzymie znaczenie użytkowe. Zagęszczenie poprzeczek na dole gwarantuje bezpieczeństwo dzieci i mniejszych zwierząt domowych. Zachowanie większej przezierności w górnej części poprawia widoczność i dodaje przegrodzie lekkości.
Dobieraj według uznania
Gdy wybierzemy już wzór, który najlepiej spełnia nasze oczekiwania, możemy zamówić potrzebną liczbę przęseł, bramę przesuwną lub dwuskrzydłową oraz furtkę. Wszystko dokładnie o tym samym wyglądzie i w pasującej do siebie kolorystyce. Ale to jeszcze nie koniec. Ogrodzenie można wzbogacić o dodatkowe elementy, które zwiększą jego atrakcyjność i funkcjonalność.
Do ogrodzeń z systemu MOF idealnie pasuje moduł Centerbox, który umieszcza się w pobliżu furtki. W estetycznej obudowie integruje on domofon lub wideodomofon, skrzynkę na listy, a także zasilanie i sterowniki automatyki bramowej oraz oświetlenia. Do wymiarów słupków dostosowane są lampy ogrodzeniowe LED. To świetny sposób na efektowne oświetlenie strefy frontowej.
Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe z siedzibą w Trzebnicy to jeden z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji takich wyrobów jak: nowoczesne ogrodzenia frontowe, modułowe ogrodzenia frontowe, lampy LED, Centerbox, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki. Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe istnieje na rynku od 1988 r. i jest firmą ze 100% polskim kapitałem.
www.plast-met.pl
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.