Pełna funkcjonalność i uniwersalność w zasięgu ręki
Istnieją osoby, które preferują szybkie, orzeźwiające prysznice oraz tacy, dla których udany dzień musi skończyć się długim i błogim relaksem w wannie. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy obydwa typy tych ludzi mieszkają ze sobą pod jednym dachem? Wybrać parawan nawannowy od SANPLAST SA!
Funkcjonalność, higiena, oszczędność miejsca
Parawan nawannowy to kompromis, który świetnie sprawdza się w łazience. Jego niezaprzeczalnymi zaletami jest lepsze zagospodarowanie miejsca, ponieważ na powierzchni, którą zajmuje tylko wanna, znajduje się również prysznic. Taki parawan idealnie współgra z wannami marki SANPLAST SA tworząc jedną, pasującą do siebie, spójną całość. Dzięki modyfikacji powierzchni szkła Glass Protect, możemy być pewni łatwości jego czyszczenia. Zyskujemy także pewność, że sprzęt będzie działał i wyglądał estetycznie przez wiele lat.
Pełna estetyka parawanów nawannowych
Nowoczesne parawany nawannowe SANPLAST SA wykonane są ze szkła hartowanego. Dzięki swojej transparentności szyba w parawanie nie zasłania światła, a cała łazienka optycznie się powiększa. Takie rozwiązanie jest niezwykle elegancie i nowoczesne. Parawany nawannowe to funkcjonalność w najczystszej postaci – umożliwia komfortowe wzięcie prysznica, przy jednoczesnym nie rezygnowaniu z opcji pełnego relaksu, jaki daje wanna.
Kto powinien wybrać parawan nawannowy?
Na parawan nawannowy powinni zdecydować się wszyscy ci, którzy mieszkają z domownikami o odmiennych preferencjach kapielowych. Będzie to również dobry wybór dla każdego, kto ceni sobie pełną wygodę, funkcjonalność, a przede wszystkim, możliwość decydowania i brak ograniczeń. Wszystko po to, aby każdego dnia cieszyć się inną opcją, dającą możliwość wykąpaniu się każdemu w sposób, który lubi najbardziej.
Niech Twoja łazienka dostosuje się do Ciebie, a nie Ty do niej. W realizowaniu tego marzenia pomoże Ci SANPLAST SA.

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii


Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Muzyka

Marta Wiśniewska: Konkurs Eurowizji jest odrobinę polityczny i tam są różne dziwne sytuacje. Mam jednak nadzieję, że Justyna Steczkowska rozwali system
Wokalistka zapewnia, że mocno kibicuje Justynie Steczkowskiej w drodze po zwycięstwo w 69. Konkursie Piosenki Eurowizji w Szwajcarii. I choć te zmagania mają drugie dno i nie zawsze liczą się tylko umiejętności wokalne reprezentantów poszczególnych krajów, to Marta Wiśniewska wierzy, że talent i potencjał polskiej gwiazdy będą ponad wszelkimi podziałami. Tancerka zaznacza też, że ona sama nie wzięłaby udziału w tym konkursie.
Konsument
Eksperci apelują do Ministerstwa Zdrowia o zmianę w polityce nikotynowej. Powinna lepiej chronić dzieci i młodzież

Wprowadzanie kolejnych zakazów w ustawie tytoniowej nie przyniesie spodziewanego rezultatu – oceniają lekarze i terapeuci pracujący z osobami uzależnionymi. Według nich należy osobno rozpisać działania rozwiązujące problem na poziomie osób dorosłych, które już palą, i te, które będą nakierowane na ochronę dzieci i młodzieży przed dostępem do wyrobów nikotynowych. Stowarzyszenie Jump93 wraz z przedstawicielami środowisk psychiatrycznych i zdrowia publicznego zaapelowało o systemowe podejście do polityki nikotynowej, z uwzględnieniem potencjału strategii redukcji szkód.
Prawo
Rząd planuje dalsze zmiany w opiece wczesnodziecięcej. Ma to pomóc odwrócić negatywne trendy demograficzne

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej prowadzi prekonsultacje dotyczące dalszych etapów reformy opieki wczesnodziecięcej i podkreśla, że jest to jedno z kluczowych zadań podjętych przez resort. Ma to pomóc w zatrzymaniu negatywnych trendów demograficznych. W 2024 roku w Polsce urodziło się 252 tys. dzieci, czyli o ponad 20 tys. mniej niż w poprzednim roku i najmniej w całym okresie powojennym.