Komunikaty PR

Pstryk w dobrym stylu

2023-10-18  |  01:00
Biuro prasowe

Włączniki REJS w niczym nie przypominają tradycyjnych pstryczków, które zawsze montowało się w pobliżu drzwi wejściowych do pomieszczenia i które sterowały wyłącznie światłem górnym. Ich nowoczesne formy i modne kolory łatwo jest dopasować do wystroju wnętrz, zaś różnorodne funkcje – zapewniają komfort użytkowania.

- Dziś za pomocą włączników możemy nie tylko uruchamiać, ale i regulować natężenie światła w najróżniejszych częściach domu. W zależności od modelu możemy je zamontować w ścianie, meblach, okładzinach, a nawet w drzwiach czy szufladzie! Mało tego niektóre działają również zdalnie. A do tego świetnie wyglądają! - wyjaśnia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu REJS.

Włączniki dotykowe

Oferta włączników REJS obejmuje 10 modeli o różnorodnej wielkości, stylistyce i funkcjach dodatkowych. Najliczniejszą grupę stanowią włączniki przyciskane i dotykowe. Są to m.in. dostępne w bieli i czerni okrągłe modele W01 i W02, a także proponowane w wykończeniu chromowym W03, większe i bardziej wyraziste W04 oraz kątowe, bardzo użyteczne w zabudowach meblowych W06. Ich napięcie wejściowe wynosi 12V, zaś maksymalna moc podłączenia źródła światła to w zależności od modelu od 36W do 60W.

Włączniki te umożliwiają ściemnianie i rozjaśnianie światła. Regulacja jest bardzo prosta – wystarczy przedłużyć dotyk, by zmienić natężenie promieni. System zapamięta nasz wybór i przy następnym uruchomieniu włączy światło na tym samym poziomie jasności.

Ciekawym rodzajem włącznika dotykowego jest model W09, który montowany jest bezpośrednio w profilu listwy ledowej. Niewielki i bardzo dyskretny jest zarazem maksymalnie funkcjonalny. Jego napięcie wejściowe wynosi 12V, zaś maksymalna moc podłączenia źródła światła to 60W.

Włączniki zbliżeniowe i bezprzewodowe

Inną grupą włączników są modele zdalne i zbliżeniowe. Pozwalają one sterować światłem bez bezpośredniego dotyku. Te pierwsze np. modele W08 pozwalają na maksymalną swobodę. Są bezprzewodowe, a ich zasięg to aż 25 metrów. Ich napięcie wejściowe wynosi 12V, zaś maksymalna moc podłączenia źródła światła to 60W. Dostępne są w kolorze białym i czarnym.

Z kolei w przypadku włączników W05, W07 i W10, aby włączyć światło wystarczy zbliżenie dłoni lub innej części ciała i już. To bardzo wygodne rozwiązanie np. w  kuchni, gdzie często mamy brudne lub zajęte ręce i dotykanie tradycyjnego włącznika oznaczałoby również jego ubrudzenie, a w najlepszym razie byłoby bardzo niekomfortowe. Dodatkową zaletą modelu W10 jest możliwość ukrycia go np. pod blatem.

Włączniki do drzwi

Wspomniane modele W07 i W05 są podwójnie warte uwagi. A to dlatego, że występują w dwóch wariantach: jako opisane już włączniki zbliżeniowe i jako sterowniki do drzwi. W tej drugiej opcji włączą światło po otwarciu drzwi, a zgaszą po ich zamknięciu To idealne rozwiązanie do spiżarni lub garderoby. Dzięki nim już nigdy nie zostawimy niepotrzebnie światła zapalonego i nie narazimy się na zbędne wydatki.

Modele W05 dostępne są w kolorze czarnym. Można je podłączyć bezpośrednio do sieci domowej o natężeniu prądu 220-230V. Proponowane w bieli i czerni włączniki W07, wymagają napięcia wejściowego 12V.

Co ważne różnorodność proponowanych rozwiązań pozwala dopasować włączniki do konkretnego miejsca i przeznaczenia. Dzięki temu zapewniamy sobie i estetyczny wygląd,
i komfort codziennego korzystania.

www.rejs.eu www.e-rejs.eu

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.