Komunikaty PR

Pure Concept Natura i struktura w nowej kolekcji płytek ceramicznych

2024-12-23  |  01:00
Biuro prasowe

W dzisiejszym zabieganym świecie poszukujemy miejsc, które nas uspokajają i pozwalają oderwać się od codzienności. Kolekcja Pure to odpowiedź na tę potrzebę – jej łagodne kolory wprowadzają do wnętrza subtelne, ziemiste tony, które tworzą atmosferę spokoju. To jak powrót do natury, która przyciąga nas swoim stałym, niezmiennym pięknem. W połączeniu z inspiracjami naturalnymi fakturami, płytki Pure nie tylko zdobią, ale przede wszystkim tworzą przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi.

Wzornictwo kolekcji Pure opiera się na dominujących odcieniach beżu i szarości – kolorach, które idealnie współgrają z naturalnym światłem oraz otaczającymi dodatkami. Wzorowane na drewnie i kamieniu struktury dodają autentyczności, wprowadzając do pomieszczenia delikatność oraz ciepło,.

Format 90x33 cm pozwala na tworzenie jednolitych, harmonijnych przestrzeni. Płytki te stanowią idealne tło zarówno dla minimalistycznych aranżacji, jak i bardziej wyrazistych projektów. Każdy szczegół tej kolekcji jest przemyślany, aby współgrać z nowoczesnymi i klasycznymi wnętrzami, dodając im odrobiny luksusu i wyrafinowanej prostoty.

Kolekcja Pure Concept zaprasza do ponownego odkrycia piękna natury – na nowo definiuje kontakt z nią poprzez prostotę form i kolorów. To wybór dla osób ceniących subtelne wzornictwo, które nie przytłacza, lecz współgra z każdym elementem wnętrza. Wprowadza nas w świat organicznych, delikatnych linii i tonów, który pozwala poczuć się bliżej ziemi.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania Biuro prasowe
2025-04-01 | 11:30

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Organizacja przestrzeni w garażu to wyzwanie, z którym zmaga się wielu właścicieli domów. Wąskie regały metalowe stanowią idealne rozwiązanie tego problemu,
Dom Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie
2025-02-20 | 17:00

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Wyobraź sobie, że każdego ranka budzisz się wypoczęty i pełen energii. Co więcej, aby to osiągnąć nie potrzebujesz kolejnej kawy. Wystarczy naturalny, dostępny
Dom Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
2025-02-04 | 15:00

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli

Pod lupę bierzemy łóżka kontynentalne, które najczęściej zamawiają ludzie w naszym regionie, a także w całym kraju. Przyglądamy się im z uwagą. Wymieniamy

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Konsument

Alkohol najbardziej rozpowszechnioną substancją psychoaktywną u młodzieży. Coraz większa popularność e-papierosów

Niemal trzy czwarte uczniów w wieku 15–16 lat już sięgnęło po alkohol. Jak wynika z badania ESPAD 2024, to wciąż najbardziej wśród młodzieży rozpowszechniona substancja psychoaktywna. W ostatnich 20 latach o ponad 20 pp. spadł odsetek nastolatków palących papierosy, ale prawie 70 proc. 17–18-latków przyznaje, że sięgnęło w swoim życiu po e-papierosa. Eksperci wskazują na potrzebę nie tylko bardziej restrykcyjnego ograniczania dostępności tych produktów dla młodych ludzi, ale też o działania na rzecz edukacji zdrowotnej i kompleksowego podejścia do profilaktyki i leczenia uzależnień, bez podziału na poszczególne grupy substancji.

Dom i ogród

Krzysztof Skórzyński: Elektrośmieci są dzisiaj gigantycznym problemem. Wciąż nie nauczyliśmy się segregować takich odpadów

Dziennikarz zauważa, że wciąż narastającym problemem są tzw. niewidzialne elektrośmieci. To nie tylko telefony, zasilacze, ładowarki, powerbanki i słuchawki, ale także zabawki elektroniczne czy e-papierosy. Konsumenci zazwyczaj nie postrzegają ich w kategorii elektroodpadów i zamiast oddawać do recyklingu, magazynują je w szufladach lub wrzucają do pojemników na odpady zmieszane, skąd trafiają na wysypiska, gdzie zostają spalone lub przetworzone w nieprawidłowy sposób. Krzysztof Skórzyński jest zaniepokojony takimi praktykami.