Komunikaty PR

Sensory 3D Nowy wymiar ceramiki

2024-10-31  |  01:00

Wprowadzenie technologii Sensory 3D pozwala Grupie Tubądzin tworzyć płytki o niezwykle realistycznych fakturach i wykończeniach wyczuwalnych pod opuszkami palców. Dzięki zaawansowanej technologii możliwe jest tworzenie wielowarstwowych tekstur na jednej płaszczyźnie, co nadaje płytkom unikalny, trójwymiarowy charakter. Dzięki temu odwzorowują one naturalne struktury kamieni, drewna czy piasku z niezwykłą wiernością.

 

Wysoka precyzja – klucz do idealnych faktur i wykończeń

Jednym z najważniejszych aspektów S3D jest precyzja wykonania. Proces produkcji opiera się na punktowej aplikacji kleju, na który z mikroskopijną dokładnością nakładane są warstwy granilli –, która tworzy faktury. Dzięki temu warstwy materiału mogą być nakładane na poziomie mikrometrów, co pozwala na uzyskanie różnorodnych wykończeń, jak mat czy satyna na jednej płytce, zachowując pełną zgodność tekstury z grafiką. Ta technologia nadaje każdej płycie indywidualny charakter i pozwala na osiągnięcie perfekcji w odtwarzaniu faktur.

 

Zastosowanie warstw ceramicznych umożliwia wierne odwzorowanie nawet najdrobniejszych szczegółów – można wyczuć zarówno delikatne użylenia marmuru, chropowatość piasku, jak i naturalne pęknięcia skały. Każdy szczegół, każda wypukłość czy przejście tonalne między nimi.

 

Trwałość i funkcjonalność 

Wzbogacona technologia Sensory 3D to nie tylko ukłon w stronę estetyki – produkty Grupy Tubądzin wykonane przy jej użyciu cechują się również wysokimi parametrami użytkowymi. Powierzchnie S3D są odporne na ścieranie, dzięki czemu płytki idealnie sprawdzają się w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Odpowiednio zabezpieczona struktura gwarantuje, że zachowają one swoją jakość i estetykę przez lata, nawet w najbardziej wymagających warunkach, takich jak kuchnie, łazienki czy korytarze. 

 

Technologia Sensory 3D od Grupy Tubądzin przenosi estetykę płytek ceramicznych na nieosiągalny wcześniej poziom. To innowacyjne rozwiązanie zmienia sposób, w jaki odbieramy przestrzeń – pozwala nie tylko zobaczyć piękno, ale i je poczuć redefiniując ceramikę jako sztukę użytkową.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Proste przyjemności na zimowe wieczory Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:40

Proste przyjemności na zimowe wieczory

Zima to idealna pora na spędzanie długich wieczorów w domu w „przytulny” sposób. Wygodne ubranie, pyszny rozgrzewający napój, nieskomplikowana rozrywka - to
Dom Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
2024-12-27 | 01:00

Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie

Zbliża się Sylwester – czas zabawy, podróży i odpoczynku. Jednak podczas naszej nieobecności dom i posesja mogą stać się łatwym celem dla złodziei. Jak skutecznie
Dom Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
2024-12-24 | 00:21

Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?

Czy łazienka może być modna i ponadczasowa jednocześnie? Kluczem do takiego efektu jest odpowiednia paleta barw, która łączy w sobie harmonię, elegancję i przytulność - element

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Regionalne – Mazowieckie

Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku

Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.

Problemy społeczne

Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie

Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.