Komunikaty PR

Sensory 3D Nowy wymiar ceramiki

2024-10-31  |  01:00

Wprowadzenie technologii Sensory 3D pozwala Grupie Tubądzin tworzyć płytki o niezwykle realistycznych fakturach i wykończeniach wyczuwalnych pod opuszkami palców. Dzięki zaawansowanej technologii możliwe jest tworzenie wielowarstwowych tekstur na jednej płaszczyźnie, co nadaje płytkom unikalny, trójwymiarowy charakter. Dzięki temu odwzorowują one naturalne struktury kamieni, drewna czy piasku z niezwykłą wiernością.

 

Wysoka precyzja – klucz do idealnych faktur i wykończeń

Jednym z najważniejszych aspektów S3D jest precyzja wykonania. Proces produkcji opiera się na punktowej aplikacji kleju, na który z mikroskopijną dokładnością nakładane są warstwy granilli –, która tworzy faktury. Dzięki temu warstwy materiału mogą być nakładane na poziomie mikrometrów, co pozwala na uzyskanie różnorodnych wykończeń, jak mat czy satyna na jednej płytce, zachowując pełną zgodność tekstury z grafiką. Ta technologia nadaje każdej płycie indywidualny charakter i pozwala na osiągnięcie perfekcji w odtwarzaniu faktur.

 

Zastosowanie warstw ceramicznych umożliwia wierne odwzorowanie nawet najdrobniejszych szczegółów – można wyczuć zarówno delikatne użylenia marmuru, chropowatość piasku, jak i naturalne pęknięcia skały. Każdy szczegół, każda wypukłość czy przejście tonalne między nimi.

 

Trwałość i funkcjonalność 

Wzbogacona technologia Sensory 3D to nie tylko ukłon w stronę estetyki – produkty Grupy Tubądzin wykonane przy jej użyciu cechują się również wysokimi parametrami użytkowymi. Powierzchnie S3D są odporne na ścieranie, dzięki czemu płytki idealnie sprawdzają się w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach. Odpowiednio zabezpieczona struktura gwarantuje, że zachowają one swoją jakość i estetykę przez lata, nawet w najbardziej wymagających warunkach, takich jak kuchnie, łazienki czy korytarze. 

 

Technologia Sensory 3D od Grupy Tubądzin przenosi estetykę płytek ceramicznych na nieosiągalny wcześniej poziom. To innowacyjne rozwiązanie zmienia sposób, w jaki odbieramy przestrzeń – pozwala nie tylko zobaczyć piękno, ale i je poczuć redefiniując ceramikę jako sztukę użytkową.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia? Biuro prasowe
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom Finanse, obowiązki i pogoda: nowe badania pokazują, czym naprawdę stresujemy się w domu
2025-04-24 | 14:00

Finanse, obowiązki i pogoda: nowe badania pokazują, czym naprawdę stresujemy się w domu

Polacy są społeczeństwem zestresowanym. Ponad połowa martwi się z powodów finansowych, źródłem niepokoju są także sprawy bieżące oraz obowiązki związane

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień

Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.

Ochrona środowiska

Wokół utylizacji odpadów medycznych narosło wiele mitów. Nowoczesne instalacje pozwalają wykorzystać ten proces do produkcji ciepła i energii

Według różnych szacunków w Polsce powstaje od 60 do nawet 200 tys. t odpadów medycznych. Wymagają one specjalnego trybu postępowania, innego niż dla odpadów komunalnych – jedyną dopuszczalną i obowiązującą w świetle polskiego prawa metodą jest ich spalanie. Obecnie zakłady przetwarzania odpadów to nowoczesne instalacje połączone z odzyskiem energii. Termiczne przekształcenie odpadów może też być elementem gospodarki o obiegu zamkniętym.

Moda

Piotr Zelt: Nie latam po sklepach i nie zawalam sobie szafy jakimiś niepotrzebnymi ciuchami. Mam sporo ubrań, które mają po 20 lat, i cały czas je noszę

Aktor zaznacza, że jego garderoba jest skromna, ale zawiera dobre jakościowo ubrania, które choć były kupione nawet dwie dekady temu, wciąż wyglądają jak nowe. Jego zdaniem nie warto ulegać sezonowym trendom i gromadzić w szafie wielu rzeczy, które modne są zaledwie kilka miesięcy. Zamiast tego lepiej zainwestować w ponadczasowe kurtki, marynarki czy buty z dobrych materiałów i dbać o nie tak, by posłużyły jak najdłużej.