SOLIDNY MONTAŻ TELEWIZORA NA ŚCIANIE
Best Brands PR
Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl
Płaski telewizor na ścianie to proste rozwiązanie, które wprowadza do pomieszczenia nutę nowoczesności i pozwala zaoszczędzić w nim trochę cennego miejsca. Dzięki zastosowaniu kotwy chemicznej do zamocowania uchwytu do telewizora zyskamy pewność, że odbiornik będzie stabilnie zainstalowany.
Duży telewizor zawieszony na ścianie zdecydowanie podnosi komfort oglądania ulubionych programów oraz transmisji wielkich imprez sportowych, takich jak kolarski Tour de France, w którym co roku wielkich wrażeń dostarcza nam sponsorowana przez firmę Soudal drużyna Lotto Soudal. Decydując się na montaż ekranu na ścianie, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. W pierwszym rzędzie powinniśmy się upewnić, czy ściana, na której zamierzamy zawiesić odbiornik, jest wystarczająco wytrzymałą konstrukcją. Następny krok stanowi dobór odpowiedniego uchwytu, który utrzyma telewizor o danym ciężarze. W dalszej kolejności należy precyzyjnie określić wysokość, na jakiej chcemy powiesić odbiornik.
Bardzo istotny jest również wybór odpowiedniej metody instalacji uchwytu. Solidny montaż telewizora na ścianie zagwarantuje nam kotwa chemiczna SOUDAFIX P300-SF firmy Soudal, przeznaczona do mocowania kołków, prętów, gniazd i stelaży poddawanych ekstremalnym obciążeniom mechanicznym we wszelkiego typu podłożach budowlanych, w tym w betonie, cegle czy pustakach. Doskonale sprawdza się również w przypadku słabych podłoży, z którymi często mamy do czynienia w starym budownictwie. Kotwa chemiczna SOUDAFIX P300-SF charakteryzuje się łatwą i mało inwazyjną aplikacją – wprowadzamy ją do wywierconego i dokładnie oczyszczonego otworu przy pomocy wzmocnionego wyciskacza do standardowych kartuszy, po czym wciskamy pręt kotwiący w otwór, lekko go przekręcając. Po pełnym utwardzeniu kotwy możemy przymocować uchwyt do ściany, a następnie przykręcić telewizor do uchwytu.
Kotwa chemiczna SOUDAFIX P300-SF mistrzowsko zda egzamin podczas montażu ciężkich przedmiotów nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także na zewnątrz budynku. Może być stosowana w szerokim zakresie temperatur (do -5°C) i zapewnia szczelne mocowanie o wysokiej odporności chemicznej.
Proste przyjemności na zimowe wieczory
Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Film
Joanna Kurowska: Żaden polski aktor nie dostał miliona dolarów za film. Gramy równie dobrze jak amerykańscy, a jesteśmy niedoceniani i hejtowani
Artystka nie ma żadnych wątpliwości – polska branża filmowa wymaga natychmiastowego uzdrowienia. Konieczne jest wprowadzenie gruntownych zmian po to, aby zapewnić aktorom lepsze warunki pracy, odpowiednie wynagrodzenie i wsparcie w sytuacjach kryzysowych. Joanna Kurowska zauważa, że honoraria w polskim kinie są rażąco niskie i chociażby w stosunku do zarobków amerykańskich gwiazd dysproporcja jest ogromna. Dla przykładu żaden polski aktor nie otrzymał jeszcze miliona dolarów za rolę, podczas gdy w USA takie kwoty są standardem.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Problemy społeczne
W Polsce rośnie liczba wykrywanych chorób przenoszonych drogą płciową. Coraz większa świadomość i możliwość testowania
Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że na świecie codziennie odnotowuje się ponad milion nowych zakażeń chorób uleczalnych przenoszonych drogą płciową (STI). W rzeczywistości może ich być nawet wielokrotnie więcej. W Polsce tylko w 2023 roku wykryto ponad 5 tys. przypadków kiły, chlamydii i rzeżączki. Ze względu na tę samą drogę transmisji zakażenia choroby te często ze sobą współwystępują, a zakażenie jedną z nich zwiększa znacząco ryzyko zakażenia HIV.