Komunikaty PR

Te meble zmieniają się według Twoich potrzeb

2023-07-30  |  12:00
Biuro prasowe

Zarządzanie przestrzenią może stanowić wyzwanie, zwłaszcza w małych pomieszczeniach lub gdy nasza rodzina się powiększa. Taka sytuacja wymaga efektywnego gospodarowania dostępnym metrażem, a także dostosowania wnętrza do zmieniających się wymagań. Odpowiedzią na tę potrzebę są modułowe systemy meblowe.

 

Łatwość zmiany

Meble modułowe to praktyczne i wszechstronne rozwiązanie, które pozwala tworzyć spersonalizowane układy dopasowane do konkretnych potrzeb. Wykorzystując różne elementy, możemy z łatwością zaprojektować wnętrze zgodne z naszymi preferencjami i wymaganiami funkcjonalnymi. Zaletą mebli modułowych jest przede wszystkim ich elastyczność – w zależności od zmieniających się potrzeb, mogą być one łatwo przestawiane, rozbudowywane lub modyfikowane.

Into czyli intuicyjność. To główny walor systemu meblowego zaprojektowanego przez Dominikę Drezner-Ilczuk dla VOX. Łatwe w montażu moduły można rozbudować zarówno w górę, jak i w bok, tworząc dowolne układy, odpowiadające aktualnej potrzebie. Podstawowym modułem jest komoda, do której można dokładać kolejne elementy. W ten sposób powstaną wysokie lub niskie meble o wybranym przez nas układzie drzwi i skrzynek.

- Into to system, który można dowolnie komponować w pionie lub poziomie, w zależności od preferencji dotyczących rodzaju i rozmiaru mebla. Dzięki niemu możliwe jest zwiększenie przestrzeni przechowywania w obrębie jednego wzoru, bez konieczności wymiany całego mebla. Wystarczy dodać odpowiedni moduł  —  tak o swoim projekcie opowiada projektantka Dominika Drezner-Ilczuk.

 

Multum możliwości

Układy mebli Into można zmieniać gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Do dyspozycji, oprócz podstawowych modułów, mamy również wsuwane skrzynki, które w każdej chwili możemy wyciągnąć i ułożyć w innym miejscu. W ten sposób zamienimy szafkę pod telewizor w regał na książki czy schowek na płyty lub książki.

 

W odcieniach przytulności

Meble Into są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Pudrowy róż, naturalny brąz i kojący beż to kolory, które wprowadzają do wnętrz spokój i elegancję. Pudrowy róż, używany w meblach, nadaje wnętrzom delikatność i romantyczną atmosferę, idealne do sypialni czy nowoczesnego salonu. Naturalne brązy, dzięki swojej ciepłej tonacji, wprowadzają uczucie spokoju i komfortu, które doskonale sprawdza się w salonach, jadalniach czy gabinetach. Z kolei beż to wszechstronny wybór, pozwalający na łatwe dopasowanie do innych kolorów w każdym pomieszczeniu. W tych odcieniach, meble stają się nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i wprowadzają do wnętrz atmosferę ciepła i harmonii.

Dzięki swojej adaptacyjności i zdolności do optymalizacji przestrzeni, systemy modułowe odpowiadają na codzienne zmiany. Więcej o możliwościach kolekcji Intu na vox.pl oraz w salonach VOX.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Proste przyjemności na zimowe wieczory Biuro prasowe
2024-12-30 | 15:40

Proste przyjemności na zimowe wieczory

Zima to idealna pora na spędzanie długich wieczorów w domu w „przytulny” sposób. Wygodne ubranie, pyszny rozgrzewający napój, nieskomplikowana rozrywka - to
Dom Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie
2024-12-27 | 01:00

Sylwester poza domem? Sprawdź, czy twój dom jest przygotowany na włamanie

Zbliża się Sylwester – czas zabawy, podróży i odpoczynku. Jednak podczas naszej nieobecności dom i posesja mogą stać się łatwym celem dla złodziei. Jak skutecznie
Dom Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?
2024-12-24 | 00:21

Łazienka inspirowana kolorem roku 2025 – jak ją urządzić?

Czy łazienka może być modna i ponadczasowa jednocześnie? Kluczem do takiego efektu jest odpowiednia paleta barw, która łączy w sobie harmonię, elegancję i przytulność - element

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

NEWSERIA POLECA

Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku

Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Dawid Kwiatkowski: Padłem ofiarą oszustów, którzy na mnie nieuczciwie zarabiali. Teraz jestem też swoim księgowym, liczę pieniądze i sprawdzam umowy

Artysta przyznaje, że w branży muzycznej są ludzie, którzy zamiast wspierać młodych wykonawców w budowaniu kariery, po prostu chcą tylko zarobić na swoich „podopiecznych”. Dawid Kwiatkowski przestrzega więc wszystkich, którzy stają na scenie „Must Be the Music” i innych talent show, by nie ufali każdemu, kto się do nich odezwie po programie i zaproponuję współpracę, bo bardzo możliwe, że będzie mu zależało tylko na tym, by wykorzystać ich „pięć minut” dla własnych korzyści. On sam również padł ofiarą takich oszustów i musiał walczyć z nimi w sądzie.

Prawo

Tak zwana sztuczna twórczość coraz popularniejsza. Wyzwaniem pozostają kwestie praw autorskich

Rosnąca popularność narzędzi AI spowodowała, że powstaje coraz więcej „dzieł sztuki”, będących wytworem działania algorytmów, które potrafią m.in. tworzyć muzykę dopasowaną do preferencji i nastroju, malować obrazy, a nawet pisać poezję czy scenariusze filmowe. To rodzi szereg wyzwań dotyczących praw autorskich. Są także wątpliwości dotyczące ochrony dzieł, z których AI się uczy. Narzucanie prawnych zakazów i obostrzeń może jednak nie przynieść efektów.

Podróże

Radosław Majdan: W Grecji zaginęła mi walizka. To jest kraj lekkoduchów, wszystko odkładają na jutro, a pracę traktują drugorzędnie

Były piłkarz przyznaje, że z perspektywy uczestników program „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” to bardzo wymagające przedsięwzięcie. Dla niego ten format okazał się nie tylko testem fizycznym, ale także emocjonalnym, bo trzeba było stawić czoła zarówno rywalom, jak i własnym słabościom. Radosław Majdan zdradza też, że emocji nie brakowało już na lotnisku. Tuż po przylocie do Grecji okazało się bowiem, że jego walizka zaginęła. Na szczęście miał przy sobie kilka zapasowych ubrań.