Te meble zmieniają się według Twoich potrzeb
Zarządzanie przestrzenią może stanowić wyzwanie, zwłaszcza w małych pomieszczeniach lub gdy nasza rodzina się powiększa. Taka sytuacja wymaga efektywnego gospodarowania dostępnym metrażem, a także dostosowania wnętrza do zmieniających się wymagań. Odpowiedzią na tę potrzebę są modułowe systemy meblowe.
Łatwość zmiany
Meble modułowe to praktyczne i wszechstronne rozwiązanie, które pozwala tworzyć spersonalizowane układy dopasowane do konkretnych potrzeb. Wykorzystując różne elementy, możemy z łatwością zaprojektować wnętrze zgodne z naszymi preferencjami i wymaganiami funkcjonalnymi. Zaletą mebli modułowych jest przede wszystkim ich elastyczność – w zależności od zmieniających się potrzeb, mogą być one łatwo przestawiane, rozbudowywane lub modyfikowane.
Into czyli intuicyjność. To główny walor systemu meblowego zaprojektowanego przez Dominikę Drezner-Ilczuk dla VOX. Łatwe w montażu moduły można rozbudować zarówno w górę, jak i w bok, tworząc dowolne układy, odpowiadające aktualnej potrzebie. Podstawowym modułem jest komoda, do której można dokładać kolejne elementy. W ten sposób powstaną wysokie lub niskie meble o wybranym przez nas układzie drzwi i skrzynek.
- Into to system, który można dowolnie komponować w pionie lub poziomie, w zależności od preferencji dotyczących rodzaju i rozmiaru mebla. Dzięki niemu możliwe jest zwiększenie przestrzeni przechowywania w obrębie jednego wzoru, bez konieczności wymiany całego mebla. Wystarczy dodać odpowiedni moduł — tak o swoim projekcie opowiada projektantka Dominika Drezner-Ilczuk.
Multum możliwości
Układy mebli Into można zmieniać gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Do dyspozycji, oprócz podstawowych modułów, mamy również wsuwane skrzynki, które w każdej chwili możemy wyciągnąć i ułożyć w innym miejscu. W ten sposób zamienimy szafkę pod telewizor w regał na książki czy schowek na płyty lub książki.
W odcieniach przytulności
Meble Into są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Pudrowy róż, naturalny brąz i kojący beż to kolory, które wprowadzają do wnętrz spokój i elegancję. Pudrowy róż, używany w meblach, nadaje wnętrzom delikatność i romantyczną atmosferę, idealne do sypialni czy nowoczesnego salonu. Naturalne brązy, dzięki swojej ciepłej tonacji, wprowadzają uczucie spokoju i komfortu, które doskonale sprawdza się w salonach, jadalniach czy gabinetach. Z kolei beż to wszechstronny wybór, pozwalający na łatwe dopasowanie do innych kolorów w każdym pomieszczeniu. W tych odcieniach, meble stają się nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i wprowadzają do wnętrz atmosferę ciepła i harmonii.
Dzięki swojej adaptacyjności i zdolności do optymalizacji przestrzeni, systemy modułowe odpowiadają na codzienne zmiany. Więcej o możliwościach kolekcji Intu na vox.pl oraz w salonach VOX.

Wąskie regały metalowe do garażu. Praktyczne rozwiązania

Światło dzienne – naturalny energetyk, który zmieni Twoje życie

Łóżka kontynentalne - przegląd najpopularniejszych modeli
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Moda

Krzysztof Skórzyński: Lubimy mówić, że dbamy o środowisko i dajemy rzeczom drugie życie. A potem idziemy do galerii i kupujemy nowe ubrania
Z obserwacji dziennikarza wynika, że choć niektóre firmy promują swoje działania i produkty jako ekologiczne, to zdarza się, że rzeczywistość jest zgoła inna. Podobnie jest z osobami z naszego otoczenia. Bywa, że głośno mówią o recyklingu, a jednocześnie ślepo gonią za modą i wciąż kupują nowe ubrania, dodatki czy elementy wyposażenia wnętrz. Krzysztof Skórzyński i Kajra zapewniają jednak, że zależy im na tym, by nie zanieczyszczać środowiska kolejnymi odpadami, dlatego są zwolennikami ponownego wykorzystywania różnych rzeczy.
Ochrona środowiska
Rynki materiałów biodegradowalnych i biopochodnych będą rosły w szybkim tempie. W Polsce dopiero raczkują

Rynek biodegradowalnych tworzyw sztucznych do 2031 roku ponad trzykrotnie zwiększy swoje obroty. Również tworzywa biopochodne są coraz częściej rozwijane i wykorzystywane. Choć rynki na świecie notują dynamiczny rozwój, napędzany nie tylko świadomością klientów, ale też surowymi przepisami środowiskowymi, w Polsce ten potencjał jest wykorzystywany szczątkowo. Tymczasem biotworzywa mogą z powodzeniem zastąpić większość materiałów syntetycznych.
Muzyka
Marta Wiśniewska: Konkurs Eurowizji jest odrobinę polityczny i tam są różne dziwne sytuacje. Mam jednak nadzieję, że Justyna Steczkowska rozwali system

Wokalistka zapewnia, że mocno kibicuje Justynie Steczkowskiej w drodze po zwycięstwo w 69. Konkursie Piosenki Eurowizji w Szwajcarii. I choć te zmagania mają drugie dno i nie zawsze liczą się tylko umiejętności wokalne reprezentantów poszczególnych krajów, to Marta Wiśniewska wierzy, że talent i potencjał polskiej gwiazdy będą ponad wszelkimi podziałami. Tancerka zaznacza też, że ona sama nie wzięłaby udziału w tym konkursie.